-
Posts
5099 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by jonQuilla
-
[quote name='evaxon']czesc jonkilku gilku:loveu:[/quote] [COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]cześć EFF :) :multi::multi::multi:[/B][/FONT][/COLOR] [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]:multi::multi::multi:witaj Córcia ........dopadłam kompeczka :evil_lol::evil_lol: [/B][/COLOR][/FONT][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Red][B][COLOR=Olive][FONT=Georgia]cześć mamuniu :loveu::multi::multi::multi:[/FONT][/COLOR][/B][/COLOR][/FONT] [quote name='tygra']bardzo fajny rysunek też bym sobie pomazała a jak na złość nie mam czasu :([/quote] [COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]zasiadaj na pupie i rysuj...mi się też nie chciało i nie miałam nigdy czasu ;) ale jak już usiadłam to nie chciało mi się od kartki odchodzić :evil_lol:[/B][/FONT][/COLOR] [quote name='apple']Cześć żonkilko! Piękny rysunek - ale zdolniacha z ciebie :evil_lol:[/quote] [COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]cześć jabłuszko :loveu: :multi: ale mi słodzisz :evil_lol: :evil_lol: [/B][/FONT][/COLOR] [quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]Żonkilko.... dziekuję jeszcze TU za Klocusia :Rose:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] [COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]Hej Madziu :loveu::multi::multi: Nie ma za co :) Klocusia mi się bardzo fajnie mazało i mam zamiar dzisiaj przeszukać jakieś blogi w poszukiwaniu fajnych zdjęć i może jakiegoś psiaka jeszcze narysuje...bo mi się wkręcił teraz ołówek ;) Ja tak mam...że mogę nie rysować długo, długo a jak już się zabiorę to nagle czas się znajduje i mogę tylko nad kartką siedzieć :evil_lol: [/B][/FONT][/COLOR]
-
[COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]Jak on ładnie się ustawia do zdjęć :loveu: jak zważycie go to daj znać :) [/B][/FONT][/COLOR]
-
[quote name='emdziolek'][B][COLOR=DarkOrange]Ja wiem! TO klocek Madzi?:razz: Nareszcie usiadłaś nad kartką, piękny rysunek![/COLOR][/B]:multi:[/quote] [COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]tak Klocuś :evil_lol: a no dzisiaj się nudziłam i miałam chęci coś namazać i nawet mi się podoba efekt końcowy :evil_lol::evil_lol: [/B][/FONT][/COLOR]
-
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
jonQuilla replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]chyba nie masz mi za zUe że ukradłam Ci piesa na chwilkę ;)[/B][/FONT][/COLOR] [IMG]http://img293.imageshack.us/img293/2953/dsc04683dkk3.jpg[/IMG] -
[quote name='apple']Zawsze do usług :evil_lol:[/quote] [COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]zapamiętam :) :evil_lol:[/B][/FONT][/COLOR] [quote name='Martinee']Witam serdecznie[/quote] [COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]również serdecznie witam :) :multi: a kto powie czyj to piesek? ;) :evil_lol: [IMG]http://img293.imageshack.us/img293/2953/dsc04683dkk3.jpg[/IMG] [/B][/FONT][/COLOR]
-
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
jonQuilla replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[quote name='clockwork'][IMG]http://yelims5.free.fr/Zik/Musique59.gif[/IMG] [COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]hahaa....mój ulubińszy emotek :evil_lol: :loveu::loveu::loveu:[/B][/FONT][/COLOR] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]ja też byłam DIOBEŁ... ale jakos te zaćpane dzieciaki mnie przerażają :shake::shake:[/B][/COLOR][/FONT]:mad:[/quote] [COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]mnie też...w klatce pode mną na parterze mieszka patologiczna rodzina...wszyscy siedzieli i głównie za kradzieże i narkotyki, jak wracałam kiedyś z imprez w nocy to natykałam się na naćpanych 13-15 latków...teraz tego nie ma bo najstarszy braciszek poszedł siedzieć znów za handel :roll::roll::roll: i są pod stałą obserwacją więc imprezy robią ale już nie takie [/B][/FONT][/COLOR] -
[COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]Cześć Pimpkowa :multi::multi::multi: świetujemy [SIZE=7]100[/SIZE] stronę widzę :multi::multi::multi: taaa i jak zwykle ja już się nie zmieściłam na 100 stronie ;) tak więc ja sobie będę świętować [SIZE=7]101 [SIZE=2]stronę :multi::multi::multi: [/SIZE][/SIZE][/B][/FONT][/COLOR][CENTER][COLOR=Olive][FONT=Georgia][B][SIZE=7][SIZE=2]:bigcool::Cool!::bigcool::Cool!::bigcool::Cool!:[/SIZE][/SIZE][/B][/FONT][/COLOR] [/CENTER] [COLOR=Olive][/COLOR]
-
[COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]Zabójcze zdjęcie [url]http://images24.fotosik.pl/132/eb173c7eb5956899.jpg[/url] :loveu::loveu: :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: jaki turban ma :evil_lol: [/B][/FONT][/COLOR]
-
[CENTER][COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]:multi::multi::multi: Wszystkiego Najlepszego :multi::multi::multi: [/B][/FONT][/COLOR] [COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]:loveu::loveu::loveu::loveu: sto lat, sto lat :loveu::loveu::loveu::loveu:[/B][/FONT][/COLOR] [/CENTER] [COLOR=Olive][/COLOR][CENTER][COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]:bigcool::Cool!::bigcool::Cool!::bigcool: :beerchug: [/B][/FONT][/COLOR][/CENTER] [COLOR=Olive][/COLOR]
-
[quote name='emdziolek'][COLOR=DarkOrange][B]Hej Sis!:multi: To co zakładamy spółke na bazarku?:razz::razz:[/B][/COLOR][/quote] [COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]:evil_lol: jak już pisałam ja nie umiem i jestem zbyt nerwowa jeśli o rysunki chodzi...dlatego tak rzadko siadam przy kartce mimo że lubię :) [/B][/FONT][/COLOR]
-
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
jonQuilla replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]ale jazda..... jak większość z Was wie... prowadze sklepik z gadżetami do palenia...[IMG]http://yelims2.free.fr/Fumeurs/Fumeur22.gif[/IMG]. tytoniu :roll:... własnie miałam klientów... średnia wieku 10-11 lat :mdleje: opowiadają sobie co jak działa, do czego co słuzy, po czym słysze- [/B][/COLOR][/FONT][LIST] [*][I][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]poprosze tą fajke wodną :crazyeye::crazyeye:[/B][/COLOR][/FONT][/I] [*][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]bardzo mi przykro... musisz mieć 18 lat :grins:[/B][/COLOR][/FONT] [*][I][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]co pani pieprzy (:shake:) a jak jaram teraz to co????[/B][/COLOR][/FONT][/I][/LIST][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]rece mi opadły.... gdzie rodzice łeboniów..:angryy:. dzieciaki ubrane fajnie i drogo ..powiedziałabym nawet BARDZO drogo.... czyli nie z patologicznych domów jak to sie ludziom wydaje... MASIAKRA!!!! zresztą mam tu full przegląd klienteli zainteresowanej akcesoriami do palenia... powiem tyle... jara sie w każdej grupie społecznej :mad::mad:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] [COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]hmm...ja jak mam do czynienia z takimi dzieciakami to się tylko zastanawiam czy też byłam taka "dziwna" jak miałam tyle lat...robiłam głupie rzeczy ale w sumie inaczej jest jak ktoś na to patrzy z zewnątrz...zresztą nadal pewnie mam za co się wstydzić :oops::oops: [/B][/FONT][/COLOR] -
[COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]PaKulec jaki śliczny :loveu::loveu: strasznie podoba mi się jego znaczenie na mordce :loveu: [url]http://img338.imageshack.us/img338/8053/clipboard01agm9.jpg[/url] jaką Vega ma śliczną apaszkę :loveu::loveu::loveu: Cześć siostrzyczko :loveu::loveu::multi::multi: [/B][/FONT][/COLOR]
-
[COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]juuHUuuuu :multi::multi::multi:[/B][/FONT][/COLOR]
-
CEZAR & dozio FIGARO. Od jednego psa-lepsze są tylko 2 psy! :)
jonQuilla replied to moon_light's topic in Foto Blogi
[quote name='simbik']Przy tym ma uroczy zwyczaj dzikiej radości na widok każdego człowieka ... szczęśliwie ostatnio w tej kwestii jest już ciut lepiej.[/quote] [COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]hmm...skąd ja to znam...na szczęście Salsa jest mniejszych rozmiarów :evil_lol: ale zdarza jej się grzecznie iść na smyczy i ni stąd ni zowąd skoczyć na jakiegoś przechodnia, a skubana jest skoczna i spokojnie skacze na 1,5 metra :roll: wszyscy myślą że to atak bo w końcu ma coś z bulla ;)...a ona po prostu taka pocieszna że lubi być w kontakcie z ludźmi [/B][/FONT][/COLOR] -
[quote name='zuzolandia']eee kffiatuszku nie zazdraszczaj ino przijedz :loveu: pojadymy se w gorki :loveu:dostaniesz te kudlate na kilka dni i juz Ci sie na przyszlosc odechce :evil_lol: [/quote] [COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]to silniejsze ode mnie ;) :evil_lol: jeśli z Salsą wytrzymuje to wszystko zniosę :evil_lol::evil_lol: jakie urocze prezenty dostały i nawet bez bicia się pozamieniały :) [/B][/FONT][/COLOR]:loveu:
-
[COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]Witam :multi: śiczne zdjecia na jakiś ruinkach ;) [url]http://images31.fotosik.pl/87/7f6a62417f07b9ed.jpg[/url] ale takie zabawy grożą tym że plecki mogą odmówić posłuszeństwa ;) :evil_lol::evil_lol: swoją drogą ile on waży?? :) [/B][/FONT][/COLOR]
-
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
jonQuilla replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]Cześć Klocki :multi::multi: :loveu: Pomyślałam że dzisiaj przywitam Was miłym klockowym akcentem :) [IMG]http://www.stylmiasta.pl/wp-content/uploads/2007/06/legoman1.jpg[/IMG] [/B][/FONT][/COLOR] -
[COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]Witam :loveu: :multi: Cieszę się bardzo że babcia ma się już lepiej :loveu::loveu::loveu: [/B][/FONT][/COLOR]
- 78403 replies
-
[quote name='apple'] co się czepiasz - patrz i podziwiaj a nie dyskutuj mi tu :evil_lol: [/quote] [COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]ja się wcale nie czepiałam ;) :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/B][/FONT][/COLOR]
-
[quote name='apple']Zonkilowa przyszłam powybrzydzać do cię tak jak ty do mnie. Coś tu pusto nie ma fotek w tym FOTO Blogu! :evil_lol::evil_lol::evil_lol: :loveu::loveu::loveu:[/quote] :grin::grin: [COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]mściwa maruda z Ciebie ;) :loveu: cześć :multi::multi::multi: [/B][/FONT][/COLOR]
-
[quote name='emdziolek'][COLOR=DarkOrange][B]Joł joł madafaka siostra![URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img156.imageshack.us/img156/3199/emot104jr6.gif[/IMG][/URL][/B][/COLOR][/quote] [COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]cześć siostra cześć ;) :multi::multi: :loveu: jaka Ty dzisiaj OSTRA ;) :evil_lol: [/B][/FONT][/COLOR]
-
[quote name='emdziolek'] [COLOR=DarkOrange][B]Wooooow siostra i ty mówisz ze nei masz talenta?:crazyeye: Puknij sie w łepek!:evil_lol:Piękne![/B][/COLOR] [/quote] [B][COLOR=Olive][FONT=Georgia]do pięknego temu daleko :) ja mam problemy z cieniowaniem, kolorystyką (dlatego tylko ołówkiem się posługuje) i z zachowaniem proporcji tego tygrysa nabazgrałam jakiś czas temu żeby pierwszy raz pobawić się pastelami...no i też widać że proporcje kiepskie [URL=http://img262.imageshack.us/my.php?image=dsc01964tl9.jpg][IMG]http://img262.imageshack.us/img262/4489/dsc01964tl9.th.jpg[/IMG][/URL] [/FONT][/COLOR][/B]