-
Posts
5099 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by jonQuilla
-
[quote name='Alicja'] Żonkilka Kamci ze Skierniewic nie pamiętasz ?? miała łeścika :grins: i zabrokatowany blożek :evil_lol: :diabloti: i bardzo chciała być sławna i przez jedną noc była :roflt:[/QUOTE] nie pamiętam....a czemu tylko przez jedną noc? ;) pamiętam kogoś z westem ale nie wiem czy to akurat ten west i ta wlaścicielka :D haha
-
Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów
jonQuilla replied to Vectra's topic in Foto Blogi
to Lalka była kiedyś taka młoda? ;) -
Eris z Reptowskiego Lasu - i JUGO, czyli Anteris
jonQuilla replied to FredziaFredzia's topic in Galeria
[quote name='Vectra']to już wiesz co ja czuje ? :evil_lol: Bogusław też biega po piłeczkę ... tylko robi za bieżnię ... piękne jest to właśnie , że nie robi to na nim wrażenia jak nienadążna[/QUOTE] no ale co będzie się wkurzał, przecież zdaje sobie sprawę że jest kluską przy staffikach :D hahaha właściciele tamtego bulldożerka byli zaskoczeni ze ich piesek taki energiczny przy Salsie...mówili że sam z siebie to on nie biega a jak się mu coś rzuci to podbiega ale nie przynosi bo już mu się nie chce ;)- 2363 replies
-
- buldog francuski
- eris
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów
jonQuilla replied to Vectra's topic in Foto Blogi
patrząc na Twój wątek dochodzę do wniosku że się starzeję...u innych tak tego nie odczuwam bo większość niezmiennie ma jedną sztukę psa a u Ciebie wciąż jakiś dochodzi i na okrągło, któryś ma urodziny :evil_lol::evil_lol::evil_lol: a przecież ja pamiętam jak miałaś tylko Kano, Lalkę i Frania .... kiedy to było u diaska? :shake: -
[quote name='Vectra']Wielkanoc niebawem , już jakiś czas temu zapowiedziałam uroczyście , że jak się pojawi karteczkowy spam , to wsie galerie idą pod klucz .... bo ja mam co robić i przed świętami i w czasie świąt ... i nie jest to czyszczenie forum ze spamu.[/QUOTE] grozisz nam? ;) wiesz że to jest karalne? xD tak sobie pomyślałam że wystarczyłoby zdjąć bana z Olka żeby na dogo wróciło życie :) haha
-
Eris z Reptowskiego Lasu - i JUGO, czyli Anteris
jonQuilla replied to FredziaFredzia's topic in Galeria
w sobotę jak byłam z Salsą na polance i rzucałam jej frisbee to przyczepił się do nas bulgot taki Bogusiowy trochę ;) też chciał się pobawić frisbee i zaczął biegać za nim razem z Rudą z tym że jak Ruda już wracała z zabawką w pysku to bulgot dopiero byl w połowie drogi i Salsa co rusz się o niego potykał :evil_lol::evil_lol: nawet na niego nie powarkiwała jak zbliżał się do jej ukochanej zabaweczki....nie widziała kompletnie w nim zagrożenia :evil_lol: jakoś mnie to nie dziwi, te psy genetycznie są skazane na bycie nieporadną ciapą ;) :evil_lol::evil_lol::evil_lol: co nie zmienia faktu ze są urocze w tej swojej nieporadności i jeszcze to ich chrumkanie i chrząkanie :loveu::loveu::loveu:- 2363 replies
-
- buldog francuski
- eris
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów
jonQuilla replied to Vectra's topic in Foto Blogi
ten Twój najstarszy rudzielec już ma 3 lata? :crazyeye: Ty babo zaginasz czasoprzestrzeń mam wrażenie :evil_lol::evil_lol::evil_lol: tak czy inaczej ... Dużo zdrowia dla Emilki :loveu::multi: -
[quote name='Vectra']bo na dogo wieje nudą :evilbat:[/QUOTE] jako moderator powinnaś jakoś temu zaradzić :eviltong::eviltong::eviltong: [quote name='FredziaFredzia']E tam, w niektórych cały czas ruch. :lol: A co do snów - wczoraj mi się śniło, że jestem w ciąży i że urodziłam dziecko! Najpierw było chłopcem i miało na imię Patryk, a później nagle okazało się że to jednak dziewczynka, Ala. Obudziłam się zdziwiona maksymalnie, do tego doszły przemyślenia (które miałam we śnie!) odnośnie tego wczesnego macierzyństwa... Masakra.[/QUOTE] :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: sny to ciekawe zjawisko :) mi się ostatnio śniło że byłam u kosmetyczki na oczyszczaniu twarzy z trądziku... żeby było ciekawiej to ja nigdy nie miałam problemów z cerą nawet w niewielkim stopniu ;)
-
jaki kamuflaż :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: [url]http://images10.fotosik.pl/1075/45212bed34e6627e.jpg[/url] dzien dobry :multi:
-
Salsa po zimie też kondycje straciła, przebiegnie się kilka razy za patykiem i sapie jakby miała zejść z tego świata zaraz....trzeba to naprawić :)
-
Dzień dobry wszystkim :loveu::multi: dzięki za miłe słowa ;) [B]Fioneczka[/B] a Ty mi się tutaj nie bulwersuj bo to nic nie da :evil_lol::evil_lol: a święta BN nie były tak dawno więc zdjęcie jest całkiem aktualne :diabloti::evil_lol: [B]Fredzia [/B]w pracy całkiem spoko. Teraz miałam trzy dni wolne także odpoczęłam i w sumie się rozleniwiłam tak że nie chce mi się tam dzisiaj iść :evil_lol: Ogólnie to miałam nad ranem porąbany sen mianowicie śniło mi się że jest dzisiaj 1 stycznia i że mam wolne ;) Było to tak realne że w pierwszej chwili po przebudzeniu miałam ochotę wziąć mój grafik i sprawdzić :evil_lol::evil_lol::evil_lol: Mój móżdżek płata mi figle ;) Wracając na chwilę do sprawy zdjęć to muszę powiedzieć że w sobotę miałam najszczersze chęci na spacerze zrobić chociaż kilka ale nie wyszło :eviltong: Aparat wzięłam, psa wzięłam, siebie też zgarnęłam czyli niby wszystko było tak jak trzeba ale nie przewidziałam jednego....ludzie odkryli że przyszła wiosna i polana, na którą się wybrałam z Salsą była cała obstawiona. Mnóstwo dorosłych, dzieci, psów...puścić Rudą puściłam na uboczu ale musiałam i tak cały czas być czujna bo co chwilę ktoś przechodził. Krótko mówiąc nie był to dla mnie relaksacyjny spacerek. Nawet na chwilę nie wyciągnęłam aparatu :eviltong: No ale liczą się chęci. Czy mi się wydaje czy wszystkich tak jakby mniej na dogo od jakiegoś czasu? Dzisiaj tak przeglądnęłam kilka galerii i w większości miałam do nadrobienia jedną albo dwie strony a przecież kiedyś to było nie do pomyślenia :hmmmm:
-
taki 'duży' a taki rozrabiaka...kto by pomyślał :)
-
przyszłam się poniedziałkowo z Wami przywitać :)
-
a Mona jak zwykle szaleje ze swoją piłeczką :) :loveu::loveu::loveu::loveu: [url]http://i1134.photobucket.com/albums/m604/nitka31/Mona/IMG_8600.jpg[/url]
-
przerażona kruszynka...jakby ją ze skóry na żywca obdzierali :evil_lol:
-
ale łysolec :evil_lol::evil_lol::evil_lol: też się zastanwialam czy przechodnie zaczepiają Cię czasem z zapytaniem czy pies nie jest chory :eviltong::eviltong: no ale w sumie jak na chorobę to zbyt symetrycznie wyłysiałe są :evil_lol: a na wystawę takiego łysego można zabrać? ;):evil_lol:
- 21590 replies
-
cześć mamuś :):loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:
- 78403 replies
-
Eris z Reptowskiego Lasu - i JUGO, czyli Anteris
jonQuilla replied to FredziaFredzia's topic in Galeria
fakt Franio już nie przypomina ciapowatego szczeniaka :):loveu:- 2363 replies
-
- buldog francuski
- eris
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
[IMG]http://i687.photobucket.com/albums/vv233/jonQuilla123/DSC06054640x480.jpg[/IMG] [IMG]http://i687.photobucket.com/albums/vv233/jonQuilla123/DSC06056640x480.jpg[/IMG] [IMG]http://i687.photobucket.com/albums/vv233/jonQuilla123/DSC06062640x480-1.jpg[/IMG] [IMG]http://i687.photobucket.com/albums/vv233/jonQuilla123/DSC06075640x480.jpg[/IMG] [IMG]http://i687.photobucket.com/albums/vv233/jonQuilla123/DSC06076640x480.jpg[/IMG] [IMG]http://i687.photobucket.com/albums/vv233/jonQuilla123/DSC06081640x480.jpg[/IMG] i to by było na tyle...wiem że monotematycznie ale prędko znów zdjęć tu pewnie nie będzie (jakichkolwiek) więc niech będzie chociaż to :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:
-
[IMG]http://i687.photobucket.com/albums/vv233/jonQuilla123/DSC06018640x480.jpg[/IMG] [IMG]http://i687.photobucket.com/albums/vv233/jonQuilla123/DSC06019640x480-1.jpg[/IMG] [IMG]http://i687.photobucket.com/albums/vv233/jonQuilla123/DSC06029640x480-1.jpg[/IMG] [IMG]http://i687.photobucket.com/albums/vv233/jonQuilla123/DSC06031640x480.jpg[/IMG] [IMG]http://i687.photobucket.com/albums/vv233/jonQuilla123/DSC06046640x480.jpg[/IMG]
-
[IMG]http://i687.photobucket.com/albums/vv233/jonQuilla123/DSC05981640x480.jpg[/IMG] [IMG]http://i687.photobucket.com/albums/vv233/jonQuilla123/DSC05984640x480.jpg[/IMG] [IMG]http://i687.photobucket.com/albums/vv233/jonQuilla123/DSC05990640x480.jpg[/IMG] Sea Towers w Gdyni ;) [IMG]http://i687.photobucket.com/albums/vv233/jonQuilla123/DSC06004640x480.jpg[/IMG] [IMG]http://i687.photobucket.com/albums/vv233/jonQuilla123/DSC06006640x480.jpg[/IMG]
-
[IMG]http://i687.photobucket.com/albums/vv233/jonQuilla123/DSC05941640x480.jpg[/IMG] [IMG]http://i687.photobucket.com/albums/vv233/jonQuilla123/DSC05943640x480-1.jpg[/IMG] [IMG]http://i687.photobucket.com/albums/vv233/jonQuilla123/DSC05945640x480.jpg[/IMG] [IMG]http://i687.photobucket.com/albums/vv233/jonQuilla123/DSC05948640x480-1.jpg[/IMG] [IMG]http://i687.photobucket.com/albums/vv233/jonQuilla123/DSC05952640x480-1.jpg[/IMG]