Jump to content
Dogomania

jonQuilla

Members
  • Posts

    5099
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by jonQuilla

  1. [quote name='Alicja'] Żonkilka Kamci ze Skierniewic nie pamiętasz ?? miała łeścika :grins: i zabrokatowany blożek :evil_lol: :diabloti: i bardzo chciała być sławna i przez jedną noc była :roflt:[/QUOTE] nie pamiętam....a czemu tylko przez jedną noc? ;) pamiętam kogoś z westem ale nie wiem czy to akurat ten west i ta wlaścicielka :D haha
  2. [quote name='fioneczka']a co trzeba zrobić żeby dostać dożywotniego bana :hmmmm:[/QUOTE] trzeba nie przebierać w słowach pisząc swoje wypowiedzi ale także trzeba być nielubianym przez kogoś tak bardzo żeby ta osoba donosiła moderatorom/adminom na każdym kroku :)
  3. to Lalka była kiedyś taka młoda? ;)
  4. To znaczy że dożywotni ban na prawdę jest dożywotni? :roll: Jaka Kamcia? Ja nie kojarzę albo może kojarzę ale nie tak tylko po avatarze albo po psie :eviltong:
  5. [quote name='Vectra']to już wiesz co ja czuje ? :evil_lol: Bogusław też biega po piłeczkę ... tylko robi za bieżnię ... piękne jest to właśnie , że nie robi to na nim wrażenia jak nienadążna[/QUOTE] no ale co będzie się wkurzał, przecież zdaje sobie sprawę że jest kluską przy staffikach :D hahaha właściciele tamtego bulldożerka byli zaskoczeni ze ich piesek taki energiczny przy Salsie...mówili że sam z siebie to on nie biega a jak się mu coś rzuci to podbiega ale nie przynosi bo już mu się nie chce ;)
  6. patrząc na Twój wątek dochodzę do wniosku że się starzeję...u innych tak tego nie odczuwam bo większość niezmiennie ma jedną sztukę psa a u Ciebie wciąż jakiś dochodzi i na okrągło, któryś ma urodziny :evil_lol::evil_lol::evil_lol: a przecież ja pamiętam jak miałaś tylko Kano, Lalkę i Frania .... kiedy to było u diaska? :shake:
  7. [quote name='Vectra']Wielkanoc niebawem , już jakiś czas temu zapowiedziałam uroczyście , że jak się pojawi karteczkowy spam , to wsie galerie idą pod klucz .... bo ja mam co robić i przed świętami i w czasie świąt ... i nie jest to czyszczenie forum ze spamu.[/QUOTE] grozisz nam? ;) wiesz że to jest karalne? xD tak sobie pomyślałam że wystarczyłoby zdjąć bana z Olka żeby na dogo wróciło życie :) haha
  8. w sobotę jak byłam z Salsą na polance i rzucałam jej frisbee to przyczepił się do nas bulgot taki Bogusiowy trochę ;) też chciał się pobawić frisbee i zaczął biegać za nim razem z Rudą z tym że jak Ruda już wracała z zabawką w pysku to bulgot dopiero byl w połowie drogi i Salsa co rusz się o niego potykał :evil_lol::evil_lol: nawet na niego nie powarkiwała jak zbliżał się do jej ukochanej zabaweczki....nie widziała kompletnie w nim zagrożenia :evil_lol: jakoś mnie to nie dziwi, te psy genetycznie są skazane na bycie nieporadną ciapą ;) :evil_lol::evil_lol::evil_lol: co nie zmienia faktu ze są urocze w tej swojej nieporadności i jeszcze to ich chrumkanie i chrząkanie :loveu::loveu::loveu:
  9. [quote name='Vectra']Przenieść wszystkie tematy do archiwum ? :hmmmm: :evil_lol: to by się działo :multi: :cooldevi:[/QUOTE] ja myślę że wystarczyłoby przenieść[B] jeden [/B]albo dwa a od razu by zawrzało na dogo i by się zrobiło jakoś tak głośniej na niektórych wątkach ;)
  10. ten Twój najstarszy rudzielec już ma 3 lata? :crazyeye: Ty babo zaginasz czasoprzestrzeń mam wrażenie :evil_lol::evil_lol::evil_lol: tak czy inaczej ... Dużo zdrowia dla Emilki :loveu::multi:
  11. [quote name='Vectra']bo na dogo wieje nudą :evilbat:[/QUOTE] jako moderator powinnaś jakoś temu zaradzić :eviltong::eviltong::eviltong: [quote name='FredziaFredzia']E tam, w niektórych cały czas ruch. :lol: A co do snów - wczoraj mi się śniło, że jestem w ciąży i że urodziłam dziecko! Najpierw było chłopcem i miało na imię Patryk, a później nagle okazało się że to jednak dziewczynka, Ala. Obudziłam się zdziwiona maksymalnie, do tego doszły przemyślenia (które miałam we śnie!) odnośnie tego wczesnego macierzyństwa... Masakra.[/QUOTE] :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: sny to ciekawe zjawisko :) mi się ostatnio śniło że byłam u kosmetyczki na oczyszczaniu twarzy z trądziku... żeby było ciekawiej to ja nigdy nie miałam problemów z cerą nawet w niewielkim stopniu ;)
  12. jonQuilla

    Ruda Żaba

    jaki kamuflaż :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: [url]http://images10.fotosik.pl/1075/45212bed34e6627e.jpg[/url] dzien dobry :multi:
  13. Salsa po zimie też kondycje straciła, przebiegnie się kilka razy za patykiem i sapie jakby miała zejść z tego świata zaraz....trzeba to naprawić :)
  14. Dzień dobry wszystkim :loveu::multi: dzięki za miłe słowa ;) [B]Fioneczka[/B] a Ty mi się tutaj nie bulwersuj bo to nic nie da :evil_lol::evil_lol: a święta BN nie były tak dawno więc zdjęcie jest całkiem aktualne :diabloti::evil_lol: [B]Fredzia [/B]w pracy całkiem spoko. Teraz miałam trzy dni wolne także odpoczęłam i w sumie się rozleniwiłam tak że nie chce mi się tam dzisiaj iść :evil_lol: Ogólnie to miałam nad ranem porąbany sen mianowicie śniło mi się że jest dzisiaj 1 stycznia i że mam wolne ;) Było to tak realne że w pierwszej chwili po przebudzeniu miałam ochotę wziąć mój grafik i sprawdzić :evil_lol::evil_lol::evil_lol: Mój móżdżek płata mi figle ;) Wracając na chwilę do sprawy zdjęć to muszę powiedzieć że w sobotę miałam najszczersze chęci na spacerze zrobić chociaż kilka ale nie wyszło :eviltong: Aparat wzięłam, psa wzięłam, siebie też zgarnęłam czyli niby wszystko było tak jak trzeba ale nie przewidziałam jednego....ludzie odkryli że przyszła wiosna i polana, na którą się wybrałam z Salsą była cała obstawiona. Mnóstwo dorosłych, dzieci, psów...puścić Rudą puściłam na uboczu ale musiałam i tak cały czas być czujna bo co chwilę ktoś przechodził. Krótko mówiąc nie był to dla mnie relaksacyjny spacerek. Nawet na chwilę nie wyciągnęłam aparatu :eviltong: No ale liczą się chęci. Czy mi się wydaje czy wszystkich tak jakby mniej na dogo od jakiegoś czasu? Dzisiaj tak przeglądnęłam kilka galerii i w większości miałam do nadrobienia jedną albo dwie strony a przecież kiedyś to było nie do pomyślenia :hmmmm:
  15. taki 'duży' a taki rozrabiaka...kto by pomyślał :)
  16. przyszłam się poniedziałkowo z Wami przywitać :)
  17. a Mona jak zwykle szaleje ze swoją piłeczką :) :loveu::loveu::loveu::loveu: [url]http://i1134.photobucket.com/albums/m604/nitka31/Mona/IMG_8600.jpg[/url]
  18. przerażona kruszynka...jakby ją ze skóry na żywca obdzierali :evil_lol:
  19. ale łysolec :evil_lol::evil_lol::evil_lol: też się zastanwialam czy przechodnie zaczepiają Cię czasem z zapytaniem czy pies nie jest chory :eviltong::eviltong: no ale w sumie jak na chorobę to zbyt symetrycznie wyłysiałe są :evil_lol: a na wystawę takiego łysego można zabrać? ;):evil_lol:
  20. fakt Franio już nie przypomina ciapowatego szczeniaka :):loveu:
  21. [IMG]http://i687.photobucket.com/albums/vv233/jonQuilla123/DSC06054640x480.jpg[/IMG] [IMG]http://i687.photobucket.com/albums/vv233/jonQuilla123/DSC06056640x480.jpg[/IMG] [IMG]http://i687.photobucket.com/albums/vv233/jonQuilla123/DSC06062640x480-1.jpg[/IMG] [IMG]http://i687.photobucket.com/albums/vv233/jonQuilla123/DSC06075640x480.jpg[/IMG] [IMG]http://i687.photobucket.com/albums/vv233/jonQuilla123/DSC06076640x480.jpg[/IMG] [IMG]http://i687.photobucket.com/albums/vv233/jonQuilla123/DSC06081640x480.jpg[/IMG] i to by było na tyle...wiem że monotematycznie ale prędko znów zdjęć tu pewnie nie będzie (jakichkolwiek) więc niech będzie chociaż to :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  22. [IMG]http://i687.photobucket.com/albums/vv233/jonQuilla123/DSC06018640x480.jpg[/IMG] [IMG]http://i687.photobucket.com/albums/vv233/jonQuilla123/DSC06019640x480-1.jpg[/IMG] [IMG]http://i687.photobucket.com/albums/vv233/jonQuilla123/DSC06029640x480-1.jpg[/IMG] [IMG]http://i687.photobucket.com/albums/vv233/jonQuilla123/DSC06031640x480.jpg[/IMG] [IMG]http://i687.photobucket.com/albums/vv233/jonQuilla123/DSC06046640x480.jpg[/IMG]
  23. [IMG]http://i687.photobucket.com/albums/vv233/jonQuilla123/DSC05981640x480.jpg[/IMG] [IMG]http://i687.photobucket.com/albums/vv233/jonQuilla123/DSC05984640x480.jpg[/IMG] [IMG]http://i687.photobucket.com/albums/vv233/jonQuilla123/DSC05990640x480.jpg[/IMG] Sea Towers w Gdyni ;) [IMG]http://i687.photobucket.com/albums/vv233/jonQuilla123/DSC06004640x480.jpg[/IMG] [IMG]http://i687.photobucket.com/albums/vv233/jonQuilla123/DSC06006640x480.jpg[/IMG]
  24. [IMG]http://i687.photobucket.com/albums/vv233/jonQuilla123/DSC05941640x480.jpg[/IMG] [IMG]http://i687.photobucket.com/albums/vv233/jonQuilla123/DSC05943640x480-1.jpg[/IMG] [IMG]http://i687.photobucket.com/albums/vv233/jonQuilla123/DSC05945640x480.jpg[/IMG] [IMG]http://i687.photobucket.com/albums/vv233/jonQuilla123/DSC05948640x480-1.jpg[/IMG] [IMG]http://i687.photobucket.com/albums/vv233/jonQuilla123/DSC05952640x480-1.jpg[/IMG]
×
×
  • Create New...