Jump to content
Dogomania

jonQuilla

Members
  • Posts

    5099
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by jonQuilla

  1. [quote name='FredziaFredzia']Uważaj następnym razem, żeby jakiejś trutki dziad nie rozsypał po polu - oni są do tego zdolni.[/QUOTE] co racja to racja
  2. wchodzisz na cudze pole i masz czelność tam rzucać piłeczką, srać psami i jeszcze krzyczeć na starszego pana, który okazuje się właścicielem ów pola? xD mój Ty niedobry kochany Oleczku...tak trzymaj przebiegła żmijo!
  3. specyfika tego wątku jest taka: - jest pitolenie na wszystkie tematy poza psami - są ludzie - są foty, wątki psie - nie ma ludzi :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: wniosek nasuwa się sam... tutaj nie można pokazywać psów, mówić o psach ani nawet o nich myśleć ;) Olek chcesz się chwalić swoimi futrami to załóż im osobny wątek :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  4. [quote name='Aleks89']Jak patrze na samojedy to zaraz widze zwały białych kłaków na podłodze i mnie zamiatającego je w pocie czoła:lol:[/QUOTE] to ich nazwa nie wzięła się stąd ze one łażą i same się jedzą...w sensie kłaki które zostawiają?
  5. [quote name='Unbelievable']kurde, to może dlatego tyje? :hmmmm:[/QUOTE] bankowo :)
  6. [quote name='Unbelievable']ej, tak wracając do tego barfu, ja daję Brumie czasem same skorupki jajek, podobno to wapń w najlepiej przyswajalnej formie, a jak tak nie jest to po prostu wyleci :grins: i chyba trawi, bo nigdy nie widziałam w kupie[/QUOTE] zbija w swoim srodeczku duże jajo z tego niczym strusie i Ci w końcu urodzi coś! :)
  7. [quote name='Doginka']Sie poszczalam:evil_lol:[/QUOTE] i tak otwarcie o tym mówisz? trochę krępacji! ;)
  8. troche krzywe nogi ma ta niunia! :)
  9. widzisz jakbyś miała takiego świniaczka to nie byłoby problemu...zaraz siekierka w rękę i do dzieła xD
  10. koleżanka ekstra! :) u mnie po okolicy babeczka chodzi z młodą świnką na smyczy...niezłą furorę robi tym stworzonkiem :loveu:
  11. jak na mój gust zbyt puchaty z niego astek :)
  12. uroczy szczeniak ale ciekawe co z niego wyrośnie bo na typowego astka to on nie wygląda mi :)
  13. [quote name='Amber']Niby z czego? :diabloti:[/QUOTE] z innego psa...lepiej zarośniętego :)
  14. :evil_lol::evil_lol: nie łatwiej zrobić zwykły przeszczep? xD
  15. [quote name='Unbelievable']ja brum też muszę utuczyć, będzie pięknie skakać przez hopki :loveu:[/QUOTE] w ogóle musisz sobie zadać pytanie czy Ty się ruszasz tak intensywnie...jeżeli nie to nie masz prawa zmuszać psa do wysiłku! :P
  16. [quote name='Unbelievable']szczerze mówiąc to tylko czekałam od długieeeego czasu jak ktoś z czymś takim wyleci :grins: o dziwo moi znajomi jeszcze się nie odważyli, za to dogo wszczęło alarm :diabloti:[B] uwaga uwaga, chcesz mieć chudego psa, musisz być chudy![/B] :grins: tylko po co ;) myślę za psa i myślę za siebie, psu tej krzywdy co samej sobie nie mam zamiaru robić :grins:[/QUOTE] serio? nie wiedziałam.... od dzisiaj tuczę psa! oj już sobie wyobrażam Salsę z tą jej małą głową i ogromniastym odwłokiem jak u krowy :loveu: będzie piękna
  17. [quote name='Okamia'] Powiedz kiedy zrobimy Ci prawdziwy dogomaniacko-wielkopolski purtelam! ot co :diabloti:[/QUOTE] oczywiście że powiadomię jak mój ukochany się określi :) [quote name='Aleks89']Co ćpałaś?[/QUOTE] wiesz że gardzę narkusami :)
  18. kacorze gdzie jesteś mój miły :loveu: chciałam Ci się pochwalić że wychodzę za mąż, spotkałam swój ideał faceta...jest wprost stworzony dla mnie :loveu: zaawansowany stopniem żul czyli już bez problemu znajdziemy wspólny język :) brudny, zasmarkany, ma coś z garem bo gada od rzeczy i zmyśla że jest arystokratą i mieszkał kupę lat w Pariii :) chciał mnie pocałować w rękę ale mu nie pozwoliłam...gdzie przed ślubem takie zbliżenia, nie nie! to nie w moim stylu :) powiedział mi że mnie kocha i że się ze mną ożeni... powiedział że zadzwoni do swojej mamy i że ona nam zrobi wesele na 300 osób i że on mi kupi piękną suknie i ogólnie że będzie wspaniale :loveu: będziesz moim świadkiem? ale nie jehowym! takim ooo na ślubie :) możesz też mnie poprowadzić do ołtarza :)
  19. [quote name='Izabela124.']Nie zostałam ninja i poszłam :( [/QUOTE] za późno Ci to napisałam i teraz pluję sobie w brodę...wybaczysz mi kiedyś? :)
  20. mogę... nawet czasami to robię :) Salsunia zjada żaby i robale na podwórku :loveu:
  21. oj ja jestem pewna że gdybym przyniosła i postawiła królika jakiegokolwiek, nawet teraz kiedy Ruda jest zaznajomiona z Teodorem to i tak by go zniszczyła ... bo to nie byłby Teodor, ona czai jedynie tyle że tego egzemplarzu ruszyć jej nie wolno bo będę zła a ona nie lubi jak jestem zła :) widzę czasami że czeka na momenty kiedy nie patrzę żeby tylko go piznąć łapą a kiedy zauważy że ja widzę to robi skruszoną minę 'przecież ja tak dla zabawy' :evil_lol: na szczęście królika mam ze stali i on sobie z niej nic nie robi ... czasami jak leży na podłodze i Salsa go trąci łapą czy przydepnie to nawet się nie podnosi
  22. Jamniki to obca mi rasa ale widziałam kilka sztuk, które z królikami i świnkami potrafiły się dogadać choć pewnie owszem jest to ciężki orzech do zgryzienia. Pamiętam jamniora mojej kumpeli, który pół dnia spędzał wgapiając się w klatkę koszatniczek....czadowy widok :evil_lol: musiała siłą zaciągać do kuchni żeby zjadł coś. Mój piesio dostaje szału na ptactwo, koty i inne śmieszne zwierzęta :) za kotami próbuje wspiąć się na drzewo, ogólnie jakby dorwała to by skrzywdziła ale z kotem moim domowym jakoś się dogadywała ale kota miałam prawdziwego kozaka, on miał w nosie to że ona go atakuje, potem atakował ją ze zdwojoną siłą :evil_lol:
  23. [quote name='Amber']Jariego nie jestem pewna do końca, ale jamnic już jak najbardziej... A on je małpuje, więc byłby królik w 3 częściach :eviltong:[/QUOTE] oj tam przesadzasz :) jak kupiłam Teodorka to każdy kazał mi się puknąć w łeb i mówił że królik nie wytrwa u nas w domu nawet tygodnia... kilka dni chodzenia przy króliku w kagańcu i kilka dni dłużej na smyczy, klikanie w łeb i piesek chcąc nie chcąc musiał pokochać puchacza żeby jej najukochańsza na świecie pańcia nie była zła :evil_lol:
  24. [quote name='Amber']U mnie by tak dobrze nie miał :diabloti:[/QUOTE] mam popsutego psa :roll:
  25. [quote name='Amber']Pies to nie wilk, to dwa gatunki zwierząt, a dwa gdyby psy nie były przystosowane do trawienia ryżu i innych pokarmów roślinnych to wiejskie kundle by 20 lat nie przeżywały na rozmoczonym chlebie i ziemniakach z kaszą. Wilk tak samo sobie nie robi papek warzywnych, nie pije oleju czy kefiru, tylko pies, a wilk to zupełnie inna para kaloszy. Jak chcemy być tacy zgodni z naturą to w ogóle[B] lepiej kupować psu żywe króliki[/B] czy kury, niech sobie sam upoluje ;) Są psy potrzebujące specjalnej diety. BARF nie jest lekarstwem na wszystko.[/QUOTE] widzisz ja kupiłam psu żywego królika i jakoś nie zjadł go :shake: musiałam udomowić
×
×
  • Create New...