-
Posts
5099 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by jonQuilla
-
Galeria nawróconych ,grzecznych i uroczych piesków i ich pana
jonQuilla replied to Aleks89's topic in Foto Blogi
[quote name='Unbelievable']pfy :< a za wrodzoną głupotę mogę policzyć?[/QUOTE] nie, kupując psa z papierami było wiadome że będzie głupi...dobrowolnie się zgodziłaś! tylko kundelki są mądre! :eviltong: -
Galeria nawróconych ,grzecznych i uroczych piesków i ich pana
jonQuilla replied to Aleks89's topic in Foto Blogi
rodowodowe na wystawe niech idą i niech się domagają punktów za bycie ideałami z papirami ;) -
Galeria nawróconych ,grzecznych i uroczych piesków i ich pana
jonQuilla replied to Aleks89's topic in Foto Blogi
w sumie głupota też powinna być...podbiłabym trochę u siebie :evil_lol: -
Galeria nawróconych ,grzecznych i uroczych piesków i ich pana
jonQuilla replied to Aleks89's topic in Foto Blogi
[quote name='xxxkaluniaxxx']wyjszło mi 10pkt :evil_lol: wyszło by więcej ale pod nr 4 niema naszego sposobu przygarnięcia :placz: ile pkt. dostanę za zabranie Kali od pijaka który miał szczyle w klatce od kur zbijającymi się drutami? :razz:[/QUOTE] Myślę że to może być 5 punktów :) zaraz poprawie punktację ;) ja naliczyłam 29pkt. -
Galeria nawróconych ,grzecznych i uroczych piesków i ich pana
jonQuilla replied to Aleks89's topic in Foto Blogi
1. Głodzenie, ubytek masy ciała: [LIST] [*]lekki - 1pkt. [*]średni - 2pkt. [*]duży - 3pkt [*]extreme hard - 4pkt. [/LIST] 2. Bicie, obrażenia: [LIST] [*]zadrapania - 1pkt. [*]małe rany sączące - 2pkt. [*]duże rany sączące - 3pkt. [*]złamani lajtowe - 4pkt. [*]złamanie poważne - 5pkt. [*]dożywotni uszczerbek na zdrowiu - 6pkt. [*]obrażenia zagrażające życiu - 7pkt. [/LIST] 3. Powikłania po złym traktowaniu tudzież karmieniu: [LIST] [*]lęk - 1pkt. [*]agresja wobec innych psów - 2pkt. [*]bronienie pożywienia bądź zabawek - 3pkt. [*]lęk separacyjny - 4pkt. [*]źle funkcjonujący układ pokarmowy - 5pkt. [*]agresja wobec ludzi - 6pkt. [*]agresja wobec ludzi i psów - 7pkt. [*]agresja wobec wszystkiego, wszystkich - 8pkt. [*]agresja wobec właściciela - 9pkt. [/LIST] 4. Sposób przygarnięcia: [LIST] [*]schronisko - 1pkt. [*]przygarnięcie przybłędy ulicznej - 2pkt. [*]pies zdjęty z łańcucha - 3pkt. [*]znalezienie w lesie - 4pkt. [*]przygarnięcie od osoby 'kochającej inaczej' - 5pkt. [*]znalezienie przywiązanego psa bądź w kartonie na śmietniku (w mieście) - 5pkt. [*]znalezienie przywiązanego psa bądź w kartonie (las bądź mała wioska) - 6pkt. [*]znalezienie psa w worku na śmieci - 7pkt. [*]wyłowienie worka na śmieci z psem w środku - 8pkt. [/LIST] 5. Inne: [LIST] [*]głuchota - 1pkt. [*]ślepota - 2pkt. [*]'inwalidztwo' - 3pkt. [*]ciąża - 4pkt. [*]''inwalidztwo' extreme hard - 5pkt. [/LIST] ;) -
Galeria nawróconych ,grzecznych i uroczych piesków i ich pana
jonQuilla replied to Aleks89's topic in Foto Blogi
[quote name='Okamia']nie liczy się bo rodowody mają :diabloti:[/QUOTE] Lalka albo Klamka ... je można maltretować a potem wskrzeszać i punktować :) Ala a Ty to w ogóle hipokrytka... psa z rodowodem masz a zgrywasz się na wielką pomocniczkę i się udzielasz w ratowaniu... mało to wiarygodne :shake: -
Galeria nawróconych ,grzecznych i uroczych piesków i ich pana
jonQuilla replied to Aleks89's topic in Foto Blogi
[QUOTE=makot'a;19858826]Ja mam trzy z ulicy, jestem najzajebistsza na świecie :evil_lol:[/QUOTE] :roll: ale mój jest z łańcucha... punktuje to jakoś? -
Galeria nawróconych ,grzecznych i uroczych piesków i ich pana
jonQuilla replied to Aleks89's topic in Foto Blogi
a ja mam kundla...czyli że jestem fajna? :) -
Galeria nawróconych ,grzecznych i uroczych piesków i ich pana
jonQuilla replied to Aleks89's topic in Foto Blogi
[quote name='Aleks89']po jajach.:diabloti:[/QUOTE] nie zdradzaj...to tajemnica :evil_lol::evil_lol::evil_lol: -
Galeria nawróconych ,grzecznych i uroczych piesków i ich pana
jonQuilla replied to Aleks89's topic in Foto Blogi
morał z tego taki że kupię czapkę Teodorowi :);) -
Galeria nawróconych ,grzecznych i uroczych piesków i ich pana
jonQuilla replied to Aleks89's topic in Foto Blogi
[quote name='Vectra']robota to głupota , więc rzuć to w cholerę :diabloti:[/QUOTE] inwentura w poniedziałek chyba będzie :roll: -
Galeria nawróconych ,grzecznych i uroczych piesków i ich pana
jonQuilla replied to Aleks89's topic in Foto Blogi
żeby tylko jedną :roll: dopiero jestem na początku a już czarno to widzę :mad: -
Galeria nawróconych ,grzecznych i uroczych piesków i ich pana
jonQuilla replied to Aleks89's topic in Foto Blogi
czytam Was czytam ... a kto za mnie pozaplalalalala? mam misję na tę noc ... policzyć fajki :roll::shake: -
Galeria nawróconych ,grzecznych i uroczych piesków i ich pana
jonQuilla replied to Aleks89's topic in Foto Blogi
[quote name='Amber'] Hehe ze mnie są niejednokrotnie śmiechy, że na przejażdżkę po mieście biorę 3 psy, ale potem jak gdzieś pojadę bez psów to jest wielkie zdziwienie ;). Generuje to też mnóstwo śmiesznych sytuacji, np. nie raz jeździliśmy w zestawie 4 osoby + 3 psy na tylnym siedzeniu. Po jamniku na kolanach i Jari na środku ;) Ale mam takich fajnych znajomych, że nie przeszkadza im to... albo są zbyt mili, żeby mi to powiedzieć. Z drugiej strony jak komuś nie pasi, to zawsze może wziąć taksówkę :diabloti: Ja z przodu miejsce mam zawsze wygodne haha :lol: [/QUOTE] Ten plus że masz swoje auto i sama decydujesz czy Twój pies jedzie czy nie...ja zawsze byłam zależna od kogoś także jeśli nie chciał to nie brał a nawet zazwyczaj głupio mi było pytać. Poza tym mój pies jest troszkę niezrównoważony...choć nawet nie troszkę, nawet bardzo :) ona nie potrafi usiąść obok kogoś obcego grzecznie nawet u nas w domu a co dopiero u kogoś. Ogarnąć ją u kogoś w mieszkaniu jest tragedia bo ona wiecznie czegoś szuka, piszczy, szczeka i widać że nie czuje się swobodnie na co reaguje lękiem i niekiedy agresją. Także zabieranie jej do ludzi też niekiedy nie było fajne... grono najbliższych mi osób też po pewnym czasie przywykło i potem pytało gdzie mam psa jak wychodziłam gdzieś na piwo bez niej ale były też takie osoby, które kręciły nosem... a bo kłaki, a bo się wierci, a bo próbuje walczyć o uwagę każdego itp. its. Tak czy siak od tamtej pory towarzystwo niemalże w 100% mi się zmieniło także też już jest inaczej, rzadziej też psa ze sobą zabieram bo mam większą możliwość zostawienia ją na noc w domu niż kiedyś. -
Galeria nawróconych ,grzecznych i uroczych piesków i ich pana
jonQuilla replied to Aleks89's topic in Foto Blogi
[quote name='Amber'] Ooooo a ja jestem idealna w tłumaczeniach na takie chwile. TŻ się wkurza, wrzeszczy, a ja mu po prostu mówię: chcesz to se idź do takiej bez psów i nie będziesz miał problemów. Jestem ja, są i psy. Nierozerwalnie. Zaakceptuj albo won. Chyba muszę być fajna bo jakoś to już akceptuje ponad 8 lat ;). Nigdy nie przeklęłam na psa bo nie mogłam iść na imprezę, albo w ogóle, że coś - przecież gdybym była taka clubbingowa, to bym w życiu psa nie chciała ;) [/QUOTE] Clubbingowa to nie jestem ale z ludźmi spotykać się lubię, nie lubię za to nic planować a pies najczęściej staje mi na przeszkodzie gdy nagle napatoczy się jakiś wyjazd... teraz rzadziej się to zdarza ale jeszcze z 2 lata temu dość często ze znajomymi miałam opcje wyjazdu na jakiś weekend dowiadując się o wyjeździe godzinę przed podróżą, nie zawsze udawało się mi pojechać i zawsze ubolewałam że muszę siedzieć w domu kiedy moi znajomi się świetnie bawią. Mnóstwo razy było tak że idąc do znajomych np. na jakiś mecz gdzie wiedziałam że po meczu będziemy siedzieć do późna brałam psa ze sobą bo nie ma nic gorszego jak wyjście na 22 do domu bo pies sam siedzi ... ja mam z tym problem bo mimo że psa swojego kocham, uwielbiam i życia sobie bez niej nie wyobrażam to towarzystwa innych ludzi mi nigdy nie zastąpi. -
Galeria nawróconych ,grzecznych i uroczych piesków i ich pana
jonQuilla replied to Aleks89's topic in Foto Blogi
[quote name='Amber']Dla innego to, że nie może wyskoczyć na weekend albo zostać na imprezie całą noc "bo psy" urąga do katastrofy, kiedy ja i tak wolę spędzić czas z psami. Dlatego nigdy ich jako ciężaru nie traktowałam. [/QUOTE] Poniekąd zazdroszczę bo może słowo katastrofa jest z lekka przerośniętym słowem ale fakt faktem że irytuje mnie kiedy chcę gdzieś wyjść a nie mogę bo nie mam np. z kim w nocy zostawić psa, który ujada jak porąbany kiedy jest sam albo kiedy chcę wyjechać na weekend a nie mogę bo pies. Mam 24 lata, nadal mam nasrane w głowie i ogólnie mam dość chaotyczną naturę także lubię robić to na co mam ochotę i kiedy mam na to ochotę a kiedy pies mi w tym przeszkadza to wkurzam się i przeklinam na nią ale dość szybko mi przechodzi. -
Galeria nawróconych ,grzecznych i uroczych piesków i ich pana
jonQuilla replied to Aleks89's topic in Foto Blogi
mnie jeden potrafi zrujnować psychicznie i gdybym szła tym tropem to nie krążyłaby po mojej głowie myśl o drugim psie ani nawet o tym że kiedyś po Salsie pojawi się jakiś inny...a ja wiem że bez psa nie chcę funkcjonować pomimo tego że Salsa robi niemalże wszystko żebym psy znienawidziła :eviltong: -
Galeria nawróconych ,grzecznych i uroczych piesków i ich pana
jonQuilla replied to Aleks89's topic in Foto Blogi
zrobisz jak uważasz i tyle...to Twoja decyzja i ja tam uważam że jesteś na tyle odpowiedzialny że jeśli zdecydujesz się na trzeciego psa to z pełną świadomością tego z czym to się wiąże i jakie możesz mieć choć nie musisz mieć problemy z nowym śmierdzielem ;) tym bardziej że już miałeś 3 psy i wiesz jak to wygląda a to że psy ograniczają to wiadomo nie od dziś... nawet jeden ogranicza i czasami nie wiadomo co z nim zrobić jak się chce wyjechać na parę dni i nie można go ze sobą zabrać -
Galeria nawróconych ,grzecznych i uroczych piesków i ich pana
jonQuilla replied to Aleks89's topic in Foto Blogi
przecież mówiłeś że ... już nie :hmmmm: -
Galeria nawróconych ,grzecznych i uroczych piesków i ich pana
jonQuilla replied to Aleks89's topic in Foto Blogi
święta prawda! :) jak się rozleje to i zlizać można! -
Galeria nawróconych ,grzecznych i uroczych piesków i ich pana
jonQuilla replied to Aleks89's topic in Foto Blogi
ostatnio dwóch moich kumpli zaliczyło sprzeczkę... jeden heteryk a drugi homo :) homo twierdził że facet ma punkt G w d. a heteryk jak to heteryk wykłócał się że nie, ogólnie nie doszli do porozumienia w tej kwestii bo heteryk nie chciał się przekonać na własnej skórze ... a Kasia jak to Kasia miała niezły ubaw z całej tej konwersacji -
Galeria nawróconych ,grzecznych i uroczych piesków i ich pana
jonQuilla replied to Aleks89's topic in Foto Blogi
[quote name='Alicja']nie ma to jak Żubrzyk :)[/QUOTE] tak :cool3: lubię też wspierać regionalny browar zatem pijam często Ambera naturalnego albo Żywe niepasteryzowane ... Pszeniczniak jest jeszcze spoko :cool3: nie lubię natomiast smakowych piw, muszę czuć co piję i jeśli idę na piwo to ma być to piwo a nie sok :) -
Galeria nawróconych ,grzecznych i uroczych piesków i ich pana
jonQuilla replied to Aleks89's topic in Foto Blogi
właśnie nie ... był taki pomysł ale nie miałyśmy kasy a w domu pustki :evil_lol: