Jump to content
Dogomania

jonQuilla

Members
  • Posts

    5099
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by jonQuilla

  1. [quote name='Aleks89']To wyciągnij na spacer przydupaskę ,potem sie połóż (nie idźcie po 0,2l ,bo sie ch...wo gada na trzeźwo) i wieczorem będziesz moja! Cyber sex i te sprawy :D[/QUOTE] :roflt:Olek nie kompromituj mnie aż tak... umiemy pogadać na trzeźwo z przydupaską tylko chyba wychodzimy z założenia PO CO? :evil_lol::evil_lol: wyobraź sobie że ostatnio byłam u niej kilka godzin wieczorkiem, oglądałyśmy film i popijałyśmy herbatkę z cytrynką zupełnie abstynencką wersję :loveu: potem wrócił z pracy jej człowiek i jak nas zobaczył to się zapytał czy dobrze się czujemy :evil_lol::evil_lol:na cyber seksik z Tobą piszę się obiema rękoma :loveu:
  2. :roflt::roflt::roflt::roflt: i to ja jestem żulówa? mi się nie zdarzyło posikać w majtki po pijaku
  3. [quote name='Aleks89']Hahaha ale pojazd:diabloti::lol: A ty żulówa czamu nie śpisz?[/QUOTE] nie wiem właśnie... obudziłam się chwilkę temu, potem wieczorem będę na wpół przytomna :roll: słońce tak napierdziela ze zastanawiam się czy tej mojej przydupaski nie spróbować wyciągnąć na spacer z kundlicami
  4. whisky z colą to najsmaczniejszy drink jaki człowiek mógł wymyślić :loveu: łycha sama z lodem może być ale tylko jakaś taka lepsiejsza gatunkowo drinki kolorowe na słodko są ok ale do wypicia przy obiedzie ... na imprezy za ciężka sprawa :evil_lol: zawsze podziwiałam kumpelę która potrafiła sama na imprezie wypić butelkę malibu z sokiem właśnie pomarańczowym albo ananasowym...słodkie to było takie że mnie po dwóch drinkach by zemdliło :evil_lol: jakiś czas temu piłam fajnego drinka z Jagameistera ... szklanka red bulla i w nim zatopiony kieliszek właśnie tego likieru, pije się duszkiem ... jest pyszniutkie, nie czuć prawie alko pomimo że Jaga ma tam te swoje 35% chyba
  5. [quote name='WATACHA']Maaaaaatko ja już chyba za stara na takie imprezy ha,ha,ha, kiedyś to były czasy a teraz tylko ziółka mi zostały:evil_lol:[/QUOTE] dobrze że nie kroplówka :)
  6. do mnie do pracy przychodzi dziadek który sprowadza fajki i alko z Rosji ... ma czasami rum 80% w sprzedaży...czaję się na niego :) może być ciekawy :evil_lol: Okamia ja wiem że znawcy alko się chętnie swoją wiedzą dzielą, w końcu pracuję w monopolowym :evil_lol: 'jak będzie pani kiedyś kupowała winko to polecam miodowo lipowe' albo 'wódka gdańska jest w smaku jak finlandia więc po co przepłacać, niech pani skosztuje' :evil_lol: Gdańska była po 15,99 za 0,5l :) niestety już jej nie ma :roll:
  7. [quote name='Vectra']woda brzozowa denaturat :diabloti:[/QUOTE] buahahaha... nie nie, aż tak to nie :) [QUOTE=makot'a;19837544]Coś czuję, że spodobałoby Ci się u nas w stajni :diabloti:[/QUOTE] czemu? :evil_lol: [quote name='Okamia']Amarena z biedronki :evil_lol: Koledzy spod biedronki mówili że coś jeszcze jest takiego... oprócz denaturatu :eviltong: [/QUOTE] nie przeginajmy :evil_lol: jeszcze się aż tak nie stoczyłam
  8. interesuje mnie to co tańsze ... smak jest nieistotny :)
  9. [quote name='Vectra']ale rasowe pieski to się ma :shake:[/QUOTE] hipokrytka zaspamujmy tym spamującym tablice wiadomości na profilach :evil_lol:
  10. [quote name='FredziaFredzia']BOSZE CO JA PACZE I CZYTAM! Tu Kazio wsparcia potrzebuje! Ale ja nie mam pieniędzy teraz, zaraz koniec miesiąca! Studenckie życie. :( Ale za to mogę załatwić 10l spirytusu o smaku kiwi potocznie "kiwiówka" z morskiej na bazarek. Już wiem kto kupi... Żonkil?[/QUOTE] :crazyeye: za ile litr? pytam poważnie :evil_lol:
  11. [quote name='dOgLoV']lepiej nie wypowiadaj takich życzeń bo dzisiejsza medycyna może Cie zaskoczyć :evil_lol:[/QUOTE] miałabym się czym bawić w pracy :evil_lol:
  12. zaczynam żałować że nie mam siusiaka
  13. znając życie ktoś tu zaraz sobie wystawi certyfikat na różowo :)
  14. Jakiś czas temu szłam z dwójką znajomych do dwóch kumpli na imieniny... jednemu kupiliśmy flaszkę i niósł ją kolega, drugiemu kupiliśmy wino jakiś takie 'lepsze' i niosła je kumpela a ja żeby nie iść z pustymi rękami kupiłam winko miodowo-lipowe, które mi mój 'znajomy' menel w pracy polecał :cool3: Winko zostało skonsumowane ze smakiem i to tak szybko że ja się nawet na łyczka nie załapałam :evil_lol: Lód to zUUUUUoooo!
  15. to stąd ten aromacik kompostu :) Twoje wnętrze gnije na brzoskwiniowo :evil_lol:
  16. może chciałabyś żeby Ci się to tylko śniło a tak na prawdę to przy łóżku leży pas, strzykawka, łyżeczka, zapalniczka i napierdzielasz kompociki po nocach a potem sobie walisz w żyłkę... no no! przyznaj się a nie nam tu mydlisz oczy snami! :)
  17. [quote name='Vectra']ile wypiłaś i co ? bo to dużo powie , co widzą Twoje paczałki :grins:[/QUOTE] nic, ciężko pracuję :) ew. opary na mnie zły wpływ mają
  18. :roflt::roflt::roflt::roflt::roflt: nie wierzę w to co widzą moje paczałki!
  19. to co....robimy ogłoszenie dla komarów w potrzebie? moze jakiś bazarek?
  20. nie daj bóg żeby któryś z komarów był niepełnoletni... rozpijanie nieletnich to przestępstwo :D
  21. łiskacz ... hmmm.... podziwiam ludzi u których może on elegancko stać w barku i czekać na wyjątkowe okoliczności :evil_lol:
  22. [quote name='Vectra']ja tam kupuje winko , w sklepie dla paralogicznej biedoty i bardzo lubię to różowe carlo coś tam , a kosztuje chyba ze 15 zeta :diabloti:[/QUOTE] różowe Carlo jest dobre ale u mnie droższe ... po 23zł dlatego tańszą wersję kupuję zazwyczaj czyli Cote różowe po 14zł :) smaczne jest, polecam :) ale wino piję raz na ruski rok bo łeb mnie po winie boli
  23. [quote name='Vectra']a czy komarom się nie należy odrobina szaleństwa ?[/QUOTE] niby tak ale z drugiej strony człowiek może sobie nie życzyć żeby stado komarów organizowało sobie jego kosztem imprezę na krzywy ryj wchodząc.... można je pozwać do sądu? :evil_lol:
  24. kto pija takie drogie wina? :crazyeye: za 45zł :mdleje: gdybym nie pracowała w monopolowym to bym nie wiedziała nawet że takie są :evil_lol: oczywiście jak ktoś pyta które mogę polecić to większość piłam ;) ehhh....kulturalnie do obiadu Kasiunia popija wino za 30 albo 40zł bo jej się nudzi i nie ma na co kasy wydawać :) wódka zalana sokiem z czarnej porzeczki tudzież żurawinowym wygląda jak wino...podanie trunku w lampce do wina sprawia że trunek ten staje się magiczny i kosztuje ok. 25zł a mocniej kopie :evil_lol: żyjemy w takich czasach kiedy trzeba czasami się oszukiwać żeby zaznać odrobinę luksusu ;) Olek znawca tanich win :evil_lol:
×
×
  • Create New...