Jump to content
Dogomania

jonQuilla

Members
  • Posts

    5099
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by jonQuilla

  1. [quote name='dOgLoV']śledzi na pewno , miałam ją w znajomych na FB i od czasu jak zaczelam sie udzielac na watku Aleksa usunęła mnie ze znajomych , mimo iż nie rozmawialiśmy o niej ....[/QUOTE] hahahahha.... to już schizolskie!
  2. nie wiem czy masz czego żałować ;) swoją drogą czasami się zastanawiam czy ona nadal pod jakimś innym nickiem nie śledzi nas :evil_lol:
  3. :roflt::roflt::roflt: przeróbka zdjęcia mistrzowska! :) Spójrzcie trochę inaczej na to... Deer to swojego rodzaju fenomen dogo ;) każdy miał styczność, każdy ją tam kojarzy (chociażby tylko w negatywny sposób). Minęło sporo czasu od najciekawszych akcji z jej udziałem a wciąż się rozmawia o niej, o danych sytuacjach pomimo że ona sama już dość dawno zrezygnowała z dogo. Może zawsze wychodziła z założenia 'nie ważne jak gadają, ważne że gadają' ;)
  4. Olek rozebałeś mnie tym tekstem o ciasnocie! lecz się złamasie :evil_lol: kupiłam sobie na allegro koszuleczki do pracy z nadrukami: - mniej książków, więcej piwa! - nie mam drobnych i nocna koszula ;) - ja udaję że pracuję, oni udają że mi płacą
  5. [quote name='Katerinas']Bo u nas mamy zdechły wymiar sprawiedliwości... :angryy: A kary są nieadekwatne do wykroczeń. :roll: Kto to słyszał, żeby osoba podejrzana o morderstwo dziecka + zrobienie w konia całej Polski, rok biegała sobie na wolności :angryy:[/QUOTE] oj tam zaraz biegała... czasami też jeździła konno na golasa ;) ale mówiąc całkiem poważnie to owszem jest to powalona sytuacja ... zwyczajnie w świecie kobieta śmiała się tyle czasu wszystkim prosto w twarz
  6. no a u nas matce wyślizgnie się dziecko i afera na cały kraj...
  7. Też nie widzę w tym nic złego... miałam okazję przeżyć opiekę nad niemalże leżącym człowiekiem i dzięki bardzo, mam nadzieję NIGDY WIĘCEJ! Mój dziadek z dobre 2 lata przed śmiercią był niemalże leżący...wstawać wstawał ale miał 94 lat kiedy zmarł i bardzo słabiutki ogólnie był więc trzeba było go prowadzać do kibla i przyprowadzać...z czasem było coraz gorzej. Wiecznie ktoś musiał być w domu bo dziadkowi czasami coś odpalało i postanawiał sobie zrobić spacer od siebie z pokoju na drugi koniec mieszkania, dużego mieszkania...w połowie drogi nogi odmawiały posłuszeństwa i padał na glebę rozbijając sobie przy tym często głowę. Ehhhh :roll: Serio nie życzę sobie ani innym takiej brzydkiej starości.
  8. jedyne co mi babunia sprezentowała to wełniany, gryzący sweter ;) dziadek hm.... oj to nie wiem, żydek z niego był! :) kiedyś mnie kopnął dlatego że podkradłam się do jego pokoju i z pracowni (był zegarmistrzem) podwędziłam jakieś zepsute zegarki do zabawy xD dziadzio nigdy nie lubił dzieci! :):evil_lol:
  9. właśnie się nad tym kiedyś zastanawiałam skąd Ty mały gejuszku masz to mieszkanie ale nie byłam na tyle bezczelna żeby zapytać ;) widzisz...czasami jestem taktowna! BTW a ja myslałam że to z moim dziadkiem było źle przed śmiercią...niemca nie miał ale bywało z nim różnie ;)
  10. Olek ja już Ci mówiłam że Twoja babcia to agentka...poznaj mnie z nią kiedyś :) uwielbiam takie starsze panie! :)
  11. Moja babcia niby nie moher ale mojej matce gadała swojego czasu że mam za dużo kolczyków w uszach... ale zbytnio natrętna w tym gadaniu nie była bo ogólnie nie lubi się wpindalać ;)
  12. czyli jak nie lubisz to przed....spoko! :) podoba mi się to motto
  13. moja w wieku 20 była mężatką także nie sądzę aby żyła po ślubie nadal w czystości :)
  14. Luzia czyli nie jestem sama :multi: Moja mamuśka teraz może już ma wątpliwości co do mojego niepokalania ale jeszcze 1,5 roku temu albo rok temu (mam 24 lata) była pewna że ja jestem dziewicą! :) Był to okres kiedy dość często u mnie sypiał pewien chłop o czym wiedziała bo ja nie kryłam tego gdyż wiedziałam że tak czy siak się dowie od osób życzliwych a zresztą przez ten incydent zrobiło się w rodzinie dość hucznie ;) Jej pytania mnie bawiły: gdzie spał, całowaliście się, po co, dlaczego, kiedy itd. itp. :) Też moherem nie jest ale chyba nie chce pewnych rzeczy widzieć :eviltong:
  15. ja pie.... :mdleje: będziemy się smażyć w piekle! przeczytałam tylko fragment i wstrząsnął mną tak że wyłączyłam i zaczęłam się gorliwie modlić xD
  16. gratuluję wstrzemięźliwości :) to jest piękne że są związki gdzie seks spada na dalszy plan i liczy się głównie miłość i niewyuzdane całusy... aż łezka w oku się kręci
  17. ja też i dlatego chcę z kumpelą w ten sposób stracić dziewictwo żeby wstydu potem nie było że taka stara i dziewica :evil_lol:
  18. [quote name='Amber']Strap-on???[/QUOTE] buahaha...no z kumpelą ;)
  19. czytałam kiedyś o tym :) ciekawostka.... póki co na celowniku mam inną rzecz do sprawdzenia w łóżku ;>
  20. [quote name='Unbelievable']żonkila, nie wiesz czy ten wet na lelewela ma rtg?[/QUOTE] chyba nie ale ręki uciąć sobie nie dam
  21. ale takie kurki przy kuchence masz na bank! ;) ta fioletowa obróżka jest ładniuśna! :)
  22. jak napisałaś o kuchni to nie wiem czemu ale taka mi przyszła od razu na myśl ;) [IMG]http://image.made-in-china.com/2f0j00deKTGwzgYEcQ/Wooden-Toys-Big-Play-Kitchen-Set-J1841-.jpg[/IMG]
  23. zdjęcia potrafią nieźle zmylić ;) Salsa nie wydaje się na fotach mała, może nie byk ale jak widzimy się z kimś z dogo to przeważnie pierwsza uwaga 'ale ona malutka' xD
  24. fiutków nigdy za wiele ale skoro Ona gardzi to ja chętnie przyjmę gratisowego fiutka :)
×
×
  • Create New...