-
Posts
5099 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by jonQuilla
-
Galeria nawróconych ,grzecznych i uroczych piesków i ich pana
jonQuilla replied to Aleks89's topic in Foto Blogi
no to nie widzę na mapie google :) oszukańcza sucz! -
Galeria nawróconych ,grzecznych i uroczych piesków i ich pana
jonQuilla replied to Aleks89's topic in Foto Blogi
czy mowa o tym Jeleniu tuż za Starogardem Gdańskim? -
Galeria nawróconych ,grzecznych i uroczych piesków i ich pana
jonQuilla replied to Aleks89's topic in Foto Blogi
weźcie wszyscy psy problemowe to nie będę czuła się tam ze swoim jak debil xD -
Galeria nawróconych ,grzecznych i uroczych piesków i ich pana
jonQuilla replied to Aleks89's topic in Foto Blogi
Grama to pod pachę i po sprawie ;) Salsę trzeba ogłuszać xD -
Galeria nawróconych ,grzecznych i uroczych piesków i ich pana
jonQuilla replied to Aleks89's topic in Foto Blogi
chytrze kombinuje pani, pani Martyno :) chętnie bym adoptowała Grama na czas podróży Ruda to się raczej nie nadaje, podejrzewam że spine miałaby do większości psów -
Galeria nawróconych ,grzecznych i uroczych piesków i ich pana
jonQuilla replied to Aleks89's topic in Foto Blogi
ej wiadomo gdzie będzie kolejny zlocik? :) kurde chyba miałabym ochotę się wybrać ale raczej bez psa -
Salsunia w piątek wieczorem dostała od mojej mamy piłeczkę jeżyka z piszczałką. Na początku się na nią rzuciła a gdy piłka zapiszczała to Ruda się przestraszyła i już bawić się nie chciała...bała się nawet wejść na fotel, na którym piłeczka leżała ;) Na drugi dzień ja postanowiłam Salsę oswoić z piłeczką na spacerze, porzucałam jej kilka razy i uznała że nie taki diabeł straszny aczkolwiek bardzo delikatnie ją przygryzała żeby tylko nie pisnęła...a jak już się to stało to z przerażeniem w oczach zerkała na mnie. Od razu mówię że to pierwsza taka piłka w życiu Salsy, zawsze uważałam że rozwali taką zabawkę w kilka sekund. Ku mojemu zdziwieniu piłka była hitem wczorajszego dnia... Salsa zamiast ją niszczyć to popychała nosem, kulała łapką i fajnie się bawiła a po zabawie poszła nawet z nią spać. Własnym oczom nie wierzyłam. Piszczenie już nie jest tak diaboliczne aczkolwiek ewidentnie zniechęca Salsę do rozwalenia piłki :evil_lol: Dzisiaj też była hitem z rana... Ruda odkryła inny sposób zabawy otóż nie rozwalić ale przynieść, dać do ręki i oczekiwać rzucenia. Albo ona się stażeje albo ta piłka ma nią tak dobry wpływ xD Piłka piszczy = Salsa piszczy ;) na początku dodatkowo też się Rudzielec trząsł jak zapiszczała piłeczka...krzywda się widocznie działa a pies morderca przecież nie lubi jak coś jest krzywdzone :evil_lol: tak się ładnie debilka bawić potrafi xD [video=youtube;hUH8u0R2T1w]http://www.youtube.com/watch?v=hUH8u0R2T1w&feature=youtu.be[/video] kto by pomyślał że głupia piłka piszcząca przeżyje dłużej niż piłka do nogi bądź do kosza :evil_lol:
-
Galeria nawróconych ,grzecznych i uroczych piesków i ich pana
jonQuilla replied to Aleks89's topic in Foto Blogi
najbardziej to mi się podobał komentarz chyba na mistrzach że laska z tej reklamy wyprzedała nawet brwi ;) -
Galeria nawróconych ,grzecznych i uroczych piesków i ich pana
jonQuilla replied to Aleks89's topic in Foto Blogi
musztardaaaaa i keeeczuuuuuuuuuuuup xD hahahaha....kto to wymyśla ;) też kozak piosenka! -
Galeria nawróconych ,grzecznych i uroczych piesków i ich pana
jonQuilla replied to Aleks89's topic in Foto Blogi
uwielbiam tą nutkę Truuuudne spraaawy! :) jak to pierwszy raz usłyszałam to się poryczałam ze śmiechu -
Galeria nawróconych ,grzecznych i uroczych piesków i ich pana
jonQuilla replied to Aleks89's topic in Foto Blogi
raczej wątek do trudnych spraw ;) -
Galeria nawróconych ,grzecznych i uroczych piesków i ich pana
jonQuilla replied to Aleks89's topic in Foto Blogi
beeeeeeeeeeeeeeeek :) takie na mnie to robi wrażenie -
Galeria nawróconych ,grzecznych i uroczych piesków i ich pana
jonQuilla replied to Aleks89's topic in Foto Blogi
duuuużo trenuje na piłkach dzięki czemu jest kochankiem wyśmienitym zapewne ;) poczeka aż Twoja panienka rok ukończy :) Teodor 3 lata skończył na dniach -
Galeria nawróconych ,grzecznych i uroczych piesków i ich pana
jonQuilla replied to Aleks89's topic in Foto Blogi
aż sobie poszukałam na Twoim wątku panny króliczej i powiem Ci że Teodor by bzykał aż by huczało :evil_lol: -
Galeria nawróconych ,grzecznych i uroczych piesków i ich pana
jonQuilla replied to Aleks89's topic in Foto Blogi
moje szczurasy też za mną chodziły, wchodziły na kolana, spały w kapturze, iskały ręce...były fajne :) żaden nigdy mnie nie ugryzł Teodor też zachowuje się trochę jak pies, najbardziej rozwala mnie jak czai się kiedy ja wychodzę z pokoju żeby prysnąć mi między nogami do drugiego pokoju ;) Angi masz samiczkę? ja mam samca...zróbmy sobie małe króliczki ;) Unbleble potem nakarmi oseskami swoje pytony xD hahaha -
Galeria nawróconych ,grzecznych i uroczych piesków i ich pana
jonQuilla replied to Aleks89's topic in Foto Blogi
[quote name='Angi']a ja królicka. :grins: :evil_lol:[/QUOTE] królików się nie karmi je się pasie coby pasztet był zacny ;) -
Galeria nawróconych ,grzecznych i uroczych piesków i ich pana
jonQuilla replied to Aleks89's topic in Foto Blogi
z gryzoni to zawsze tylko i wyłącznie szczur...przerabiałam myszy, chomiki, myszoskoczki i opiekowałam się kiedyś koszatniczkami kuzynki, wszystkie te zwierzaki były głupie w porównaniu do szczura który to faktycznie lubi towarzystwo człowieka a to mi odpowiada :loveu: -
Galeria nawróconych ,grzecznych i uroczych piesków i ich pana
jonQuilla replied to Aleks89's topic in Foto Blogi
jak masz w znajomych osoby które mogą być potencjalnie zainteresowane to śmiało, chcę się pozbyć bo choć ona nie jest w najlepszym stanie to ogólnie chyba jeszcze może się nadać ;) chociaż obecnie leży na balkonie przykryta otuliną śnieżną xD -
Galeria nawróconych ,grzecznych i uroczych piesków i ich pana
jonQuilla replied to Aleks89's topic in Foto Blogi
Angi, spoko ale odbiór osobisty ;) nie, to nie jest królikowa... szynszylówka po moich szczurach i po koszatniczkach kuzynki [url]http://i687.photobucket.com/albums/vv233/jonQuilla123/DSC00044-1_zpse104a5a2.jpg[/url] taka -
Galeria nawróconych ,grzecznych i uroczych piesków i ich pana
jonQuilla replied to Aleks89's topic in Foto Blogi
te z czarnymi końcówkami szczury to siamese... ładne skurwiele ;) jeże będzie miał :crazyeye: gdybym nie miała Teodora to jeżyk by był :loveu: btw. Martyncia może znasz kogoś kto potrzebuje klatkę 70x60x40 ... oddam za free na terenie 3miasta bo wysyłac mi się tego by nie chciało...sie szmata nie rozkłada -
Galeria nawróconych ,grzecznych i uroczych piesków i ich pana
jonQuilla replied to Aleks89's topic in Foto Blogi
to może się zgłoszę do Ciebie a Ty do znajomego jak będę chciała szczura ładnego koloru po taniości :evil_lol: uratuję w ten sposób stworzenie i będę mogła się szczycić że wyrwałam szczura z rąk przeobrzydliwego hodowcy węży ;) na szczurzym będę lubiana! ;) -
Galeria nawróconych ,grzecznych i uroczych piesków i ich pana
jonQuilla replied to Aleks89's topic in Foto Blogi
a ja sobie powiem że też się trochę sram o gryzonie, w szczególności o szczury bo uwielbiam ;) ch. mnie strzela jak widzę filmik gdzie wpierdzielają żywą mysz do terrarium i twierdzą że to przecież naturalne ... silniejszy zabija słabszego owszem zgadzam się ale w naturalnych warunkach gryzoń ma szanse spierdzielić w przypadku dusicieli śmierć gryzonia nie wygląda na szybką i bezbolesną dlatego nie przyklaskuję hodowcom węży, którzy dają żywy pokarm no ale bieganie do weta na uśpienie to fakt przegięcie :evil_lol: - panie weź mi pan uśpij te myszki na cito bo wąż głodny! ;) tak czy siak uważam że hodowca powinien uśmiercić na własną rękę w humanitarny sposób przyszły pokarm.... hodowanie jakiegokolwiek zwierzęcia w domu jest dalekie od naturalnych warunków choćbyśmy nie wiadomo jak się starali także niech wszystko ma ręce i nogi -
Galeria nawróconych ,grzecznych i uroczych piesków i ich pana
jonQuilla replied to Aleks89's topic in Foto Blogi
[quote name='Amber']Tak ynteligentnych rozmów jak tutaj nie ma nigdzie na dogo :obrazic:[/QUOTE] dobrze gada... POLAĆ JEJ! :) -
Galeria nawróconych ,grzecznych i uroczych piesków i ich pana
jonQuilla replied to Aleks89's topic in Foto Blogi
[url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/218898-Milka-%28d-Ondra%29-droga-z-piek%C5%82a-wprost-do-nieba-bram-w-Swoim-Domu-w-Szwecji/page52[/url] tutaj ;)