-
Posts
5099 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by jonQuilla
-
Galeria nawróconych ,grzecznych i uroczych piesków i ich pana
jonQuilla replied to Aleks89's topic in Foto Blogi
[quote name='YxNinaxY']że co to jest?:evil_lol:[/QUOTE] najprawdziwszy w świecie pit bull! :) -
Galeria nawróconych ,grzecznych i uroczych piesków i ich pana
jonQuilla replied to Aleks89's topic in Foto Blogi
uuuu czyli ja też mogę puścić mojego psa luzem i nie martwić się że kogoś pogryzie bo to pit? :evil_lol: -
Galeria nawróconych ,grzecznych i uroczych piesków i ich pana
jonQuilla replied to Aleks89's topic in Foto Blogi
przecież nie wolno tak mówić do psa! :shake: przez przeklinanie na psa nie lubiłam Olka kiedyś :eviltong: -
Galeria nawróconych ,grzecznych i uroczych piesków i ich pana
jonQuilla replied to Aleks89's topic in Foto Blogi
Mareczek mi się nie podoba więc nie szukałam info o nim, nie czytam też za bardzo plotkarskich stronek ale jak napisałeś że jest gejem to wpisałam sobie jego prawdziwe dane w google i w sumie pasuje na pedzia i to bardzo... :cool3: -
Galeria nawróconych ,grzecznych i uroczych piesków i ich pana
jonQuilla replied to Aleks89's topic in Foto Blogi
serio? :crazyeye: -
Galeria nawróconych ,grzecznych i uroczych piesków i ich pana
jonQuilla replied to Aleks89's topic in Foto Blogi
[quote name='Aleks89']Nie nie widziałem a kogo?:crazyeye:I która. [URL]http://www.youtube.com/watch?v=wxut94xD9j0[/URL] Danielka Powterka też lubię:) Fajnie sie słucha[/QUOTE] Ulka, no chyba nie ten blondyn w wersji żeńskiej ;) oglądałeś wczoraj? gówniarz do Ulki przyjechał ze stolYcy stopem a Mareczek się wkurzył i chciał go zaraz odwieźć nazad bo jechał do wawki nasienie rozrzucać na prawo i lewo! :):evil_lol: Wy tam Warszawianki uważajcie bo Mareczek i Was może dopaść ze swoim jednookim wężem! Nie ma żonki to se bryka! :) -
Galeria nawróconych ,grzecznych i uroczych piesków i ich pana
jonQuilla replied to Aleks89's topic in Foto Blogi
[quote name='Aleks89']Wczoraj kaloryferka nie było widać ,ale jak ostatnio krył tą siostrę hanki to było widać:loveu:Brałbym [URL]http://www.youtube.com/watch?v=gtOV7bp-gys[/URL] nim też się jaram od czasu Dj rock:diabloti:ubolewałem ,że miejsca int. były wypikselowane:lol:[/QUOTE] to on teraz wszystkie tam kryje? :crazyeye: na wakacje z jakąś rudą pindzią jedzie i też pewnie ją tam szturchnie ;) a widziałeś jakiego sobie jego córa przygruchała frajera? :evil_lol: Robbie nie w moim typie -
Galeria nawróconych ,grzecznych i uroczych piesków i ich pana
jonQuilla replied to Aleks89's topic in Foto Blogi
wczoraj oglądałam tak ukradkiem i widziałam jak popylał w różowym polo a potem po bzykaniu leżał goły w wyrze ale nie zwróciłam uwagi na klatę... jednakże faktem jest że brak Hanki mu służy ;) -
czy Ty gardzisz psami, które odbiegają wyglądem od blabladorów? :diabloti:
-
Galeria nawróconych ,grzecznych i uroczych piesków i ich pana
jonQuilla replied to Aleks89's topic in Foto Blogi
[quote name='motyleqq']ahhh :loveu: ja w tym domu nie mam polsatu 2, wyobraź sobie jak tęsknię :placz:[/QUOTE] łączę się w bólu! :) ale na tvn w nocy też są ciekawe rzeczy... aczkolwiek znacznie później bo po 4, w programie telewizyjnym napisane że przerwa w transmisji ale leci Usterka, Nauka Jazdy i ten taki program co laska z Big Brothera chaty ludziom remontowała xD także jak ktoś chce to zawsze coś ciekawego znajdzie :evil_lol: -
Galeria nawróconych ,grzecznych i uroczych piesków i ich pana
jonQuilla replied to Aleks89's topic in Foto Blogi
Oluś my to jednak wiemy co dobre :loveu: ja na tvnplayer oglądam trudne sprawy w pracy na nockach :evil_lol: tak się kuźwa pracuje! ;) a jak wracam z nocki to na tvp2 lecą staaaaare odcinki M jak Miłość.... oglądam i beczę z tego jak oni wszyscy wyglądali :evil_lol: nie ma nic lepszego żeby mnie ululać po nieprzespanej nocy -
Galeria nawróconych ,grzecznych i uroczych piesków i ich pana
jonQuilla replied to Aleks89's topic in Foto Blogi
jacieżpierdzilę jak Wy się nie znacie...przecież to jest genialne! :) wczoraj wieczorem w 'dlaczego ja' grała baba która nie dość że miała strasznie głupią rolę, standardowo jej zagrać nie umiała (jak wszyscy aktorzy tam) to jeszcze robiła strasznie durne miny, patrzeć na nią nie mogłam i zrezygnowałam z oglądania w połowie :placz: jedna głupia baba spieprzyła mi relaks przed telewizornią -
Galeria nawróconych ,grzecznych i uroczych piesków i ich pana
jonQuilla replied to Aleks89's topic in Foto Blogi
- gdzie moja kurtka? - na którymś z fiutków btw. jakiś ujowy ten wieszak -
Galeria nawróconych ,grzecznych i uroczych piesków i ich pana
jonQuilla replied to Aleks89's topic in Foto Blogi
[quote name='FredziaFredzia'] Żonkil ja mogę wyjść z rudą jak wyjdziesz z białymi![/QUOTE] jupi! chętnie...zakopię Franka w pozostałościach po śniegu! ;) -
Galeria nawróconych ,grzecznych i uroczych piesków i ich pana
jonQuilla replied to Aleks89's topic in Foto Blogi
ja cierpliwie poczekam żeby potem zrobić wielkie WOW i żeby ślinka pociekła ;) stopniowo nie będzie takiego efektu :evil_lol: idź ktoś mi z psem na poranne siQ -
a dopiero co taka maciupka była :)
-
Galeria nawróconych ,grzecznych i uroczych piesków i ich pana
jonQuilla replied to Aleks89's topic in Foto Blogi
skoro tak mówisz to ufam Ci na słowo ;) a śpieszyć mi się i tak nie śpieszy -
Galeria nawróconych ,grzecznych i uroczych piesków i ich pana
jonQuilla replied to Aleks89's topic in Foto Blogi
nieeee... Oluś walnie sobie takie z ponętnie rozchylonymi ustami ;) -
Galeria nawróconych ,grzecznych i uroczych piesków i ich pana
jonQuilla replied to Aleks89's topic in Foto Blogi
[quote name='Okamia']Rób rób z takich się przynajmniej nie robią jak ktoś tu ładnie ujął kocie odbyty :evil_lol: no chyba że masz ujowe ucho :diabloti: Ja osobiście nie zrobiła bym sobie aż takich modyfikacji ale u innych niektóre mi się podobają. Oprócz kolczyków na całej twarzy ;)[/QUOTE] się okaże czy mam ujowe ucho, może będę chodziła z kocim odbytem xD hahahaha -
Galeria nawróconych ,grzecznych i uroczych piesków i ich pana
jonQuilla replied to Aleks89's topic in Foto Blogi
lewe 6 i prawe 9 + nos 2 -
Galeria nawróconych ,grzecznych i uroczych piesków i ich pana
jonQuilla replied to Aleks89's topic in Foto Blogi
nie podoba mi się taki stopień zmodyfikowania ciała chociaż lubię tatuaże i kolczyki, nawet bardzo ;) ale nie musi mi się podobać, grunt że osobie która to sobie robi się podoba :) ale lubię się przyglądać ukradkiem osobom 'mocno zrobionym', fascynuje mnie to poniekąd :) jakiś czas temu mój znajomy przyuważył ile mam kolczyków w uszach, z reguły noszę rozpuszczone włosy więc nie widać... się wtedy zaczęło gadanie że powinnam powyjmować itd. a że była to impreza, oboje byliśmy podpici to się ciut posprzeczaliśmy o to :evil_lol: Kasiunia ma chyba ochotę na tunel w lewym uchu ;) mały...do max 8mm, jeszcze się wstrzymuję ale coś czuję że się skuszę :loveu: -
Galeria nawróconych ,grzecznych i uroczych piesków i ich pana
jonQuilla replied to Aleks89's topic in Foto Blogi
hahaha.... wtedy nie byłoby problemu z wyborem osoby do hejtowania xD -
Galeria nawróconych ,grzecznych i uroczych piesków i ich pana
jonQuilla replied to Aleks89's topic in Foto Blogi
[quote name='Karilka']Nie martw sie - i tak to na mnie będzie, że psy agresywne:loveu:. Jak co roku [/QUOTE] eee no to luzik :) a tak na prawdę to ja po prostu nie mam zielonego pojęcia jak mój pies się zachowa... ona czasami jest miła a czasami jej coś odpierdziela i nie jest miła, raz jednego psa lubi i się z nim bawi a na drugi dzień się do niego szczerzy i ma ochotę go kilim :) także tego... może się okaże że Ruda będzie najmilszym psem zlotu ale w to akurat wątpię :evil_lol: -
Galeria nawróconych ,grzecznych i uroczych piesków i ich pana
jonQuilla replied to Aleks89's topic in Foto Blogi
Martynia mam nadzieję że mi kiedyś wybaczysz ;) a Ty dryfować będziesz z gda czy nie z gda? xD asia_kasia, ja mogę sprawdzać moją sukę aczkolwiek ona tylko mocna w pysku :roll: jak dochodzi do walki to fiura po kątach bo każdy pies od niej jest niemalże większy xD -
Galeria nawróconych ,grzecznych i uroczych piesków i ich pana
jonQuilla replied to Aleks89's topic in Foto Blogi
Olek mnie przekonał... jak walki psów to na maxa ;) jeśli będę się wybierać a taki mam zamiar to z rudym paskudztwem...a co tam zryty mieszaniec pita ma prawo się rzucać do wszystkiego, jestem usprawiedliwiona :evil_lol: sory Martyncia... ale coś można wymyślić żeby Grama przetransportować... wynająć człowieka jadącego w tą samą stronę żeby po prostu pokiwał głową jak kanar spyta czy to jego pies xD