Jump to content
Dogomania

jonQuilla

Members
  • Posts

    5099
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by jonQuilla

  1. [quote name='Vectra']teraz zarobi być może na emerytkę .. dobrze wiemy jak emeryci mają w naszym kraju biednie :diabloti:[/QUOTE] to szukamy mu partnerki? ;) u mnie na ulicy dziewoja ma ładną sukę buldożera :razz:
  2. [quote name='Izabela124.'] Kiss nie przepada za macankiem, ale jak go przekupisz będzie Twój :D Taka krótko ścięta, jeden bok "łysy" Takie grzywacze mniej owłosione niż Kiss? Chyba wiem, która :D[/QUOTE] Szczerze mówiąc nie wiem bo za każdym razem z daleka ją widziałam z tymi psiakami ale przy następnej okazji przyglądnę się :diabloti:
  3. Ale ej tak po przeczytaniu tych cytatów stwierdzam że to w sumie nie jest takie śmieszne... my jak my, poczytamy i się pośmiejemy bo mamy z tym do czynienia przez internet ale weźcie pomyślcie z czym muszą na co dzień borykać się rodzice cz też inni bliscy takiego schizola...przysięgam że zamknęłabym dziecko w piwnicy jakby mi rzucało takie rewelacje przy obiedzie
  4. No ale co, nie przekonuje Cię argument 'bo to kiedyś miało oczy' :evil_lol: Ja jadam bardzo mało mięsa bo zwyczajnie w świecie za nim nie przepadam i kiedyś miałam taką znajomą, która próbowała mnie namówić na wegetarianizm 'skoro mówisz że nie lubisz to co za problem' :evil_lol:
  5. [quote name='Izabela124.'] Ha ha ha jesteś kolejną osobą, która po poznaniu/zobaczeniu Kissa zmienia zdanie o grzywaczach. Bo przeciętny człowiek myśli, że łysy grzywacz to brzydal, a wcale tak nie jest :eviltong: Są i piękne egzemplarze. Może wybiorę się na jakąś wystawę nad Morze to jak będziesz miała wolne lub nockę to zapraszam, poznasz Kissa osobiście :)[/QUOTE] Ja bardzo chętnie bo nigdy nie macałam łysego psa ;) Gdzieś koło mojej roboty babka ma dwa grzywacze bo widziałam kilka razy ją gdzieś tam z nimi na spacerze ale nie jestem typem człeka, który leci macać obcego psa :evil_lol:
  6. aaaaa to już wiem gdzie jest :diabloti: ale Bogusiowi się trafiło... u Ciebie jako jeden z wielu a tam jeden jedyny, najukochańszy i najfajniejszy :loveu: ale zapewne wiele osób szepcze że Ci się znudził :evil_lol:
  7. [quote name='Vectra']Myślę że każdy myślący człowiek , żyje tak by jak najmniej szkodzić ... ale mięso jeść będę , mleko uwielbiam , miód też ... i żaden fanatyk mnie nie przekona by nie jeść ... nawet jak się do mnie łańcuchem przykuje :grins: najwyżej się nawącha , pachnącego , świeżego schabowego :loveu: resztę wyraziłam w tamtym wątku , co myślę o takich hipokrytach. [B]przypomnę że są ludzie , którzy pytają - jak można w domu trzymać psa ... kiedyś mi takie zadała , zatwardziała wegetarianka[/B] :diabloti:[/QUOTE] bo to wbrew naturze? ;)
  8. [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/81486-my%C5%9Blistwo-my%C5%9Bliwi-z%C5%82e-czy-dobre?p=20575813#post20575813[/url] ależ proszę bardzo :)
  9. Przyszłam Ci to powiedzieć najszczerszą prawdę otóż... Grzywacze, szczególnie łyse jakoś nigdy nie były dla mnie obiektem westchnień... owszem nie mówiłam że są brzydkie ale nigdy się nie rozczulałam, jakoś tak O były bo były ale kuźwa jak tak patrzę czasami na foty Kissa które dajesz na fejsie to muszę Ci powiedzieć że jest piękny, ta jego blond grzywa :loveu::loveu::loveu: aaa i jeszcze chciałam napisać że w wersji nieopalonej na skwarek podoba mi się znacznie bardziej :loveu:
  10. a kiedy wróci chrumkać? :) Egon pewno tęskni za napadaniem ;)
  11. mnie również :evil_lol: dla mnie to już swojego rodzaju fanatyzm... sama też jakoś tam staram się dbać o eko ale w granicach zdrowego rozsądku :p
  12. przylazłam złożyć skargę że ostatnio jak chciałam z domu do Was wejść to mi wyskakiwało coś z antywirusa że strona ta jest zainfekowana i nie mogę tam wejść :mad: przyznaj się co za paskudztwa tutaj dawałaś! :)
  13. a gdzie Bogusław bo go nie widzę :mad:
  14. też mi się ten wątek podoba ;) aczkolwiek ostatnio tam mniej zaglądam bo posty co niektórych osób są za długie i nie chce mi się zwyczajnie ich czytać...szkoda czasu :)
  15. mówisz? :razz: chociaż znając moje szczęście za którymś wcześniejszym razem bym sobie krzywdę zrobiła, tak czy siak wtedy jak już wszyscy się odnaleźliśmy, znaleźliśmy też kierowcę który zatrzymał się tylko dlatego że szlaban napotkał na swojej drodze i nie mógł już dalej jechać... kulig miał trwać dalej i trwał ale ja siedziałam już w bagażniku bo miałam dość śmigania na saneczkach :evil_lol: (czemu bagażnik? bo miałam taki kaprys... było wygodnie bo to kombik był)
  16. hahaha... dobrze wiedzieć że nie tylko ja mam takie szczęście i takich genialnych znajomych :evil_lol:
  17. :evil_lol: nie pocieszyłaś mnie teraz... bo kulig, który sobie zorganizowaliśmy na początku grudnia wyglądał tak że spadłam z sanek po przejechaniu 1-2km i okazało się że do moich sanek kumpel już nie przywiązał innych a moje były pierwsze :evil_lol: takim sposobem zostałam zgubiona w środku pustkowia bo oczywiście kumpel, który prowadził auto nie zauważył że nie zabrał ekipy a potem że zgubił jedyną osobę, którą ciągnął (co ciekawe ja też nie wiedziałam że nikt inny nie ruszył, dopiero jak spadłam i żadne inne sanki we mnie nie uderzyły to się zorientowałam) :mdleje: także jak widzisz kuligi też nam nie wychodzą
  18. coś czuję że i nam przyjdzie zimowe grillowanie uskuteczniać :)
  19. [quote name='FredziaFredzia']Pewnie chodziło jej o to że teraz jest moda na pracę z psem, na frisbee, ciągnięcie opon itd. I jeśli źle rzucasz frizbi - nie nadajesz się![/QUOTE] :evil_lol: a no fakt...coś takiego zaobserwowałam i kiedyś nawet mnie rozbroiło jak ktoś frizbował z psem, typowym klocem który najpierw powinien zrzucić nieco kg żeby stawów przy skokach sobie nie rozpierdzielic ... no ale przecież sport to samo zdrowie, nie zaszkodzi :loveu:
  20. [quote name='Rinuś'] ja mam farelkę odpaloną pod biurkiem i grzeje mnie od dołu :evil_lol: u nas śnieżyca na maxa, do roboty szłam na czuja bo nie idzie normalnie oczu otworzyć tak zaciąga śniegiem :shake:[/QUOTE] wiele bym dała za kawałek takiej farelki... siedziałam z dupskiem przez chwilę na grzejniku który znajduje się na zapleczu, jak wyszłam na sklep to zaczęłam się telepać gorzej niż wcześniej... za duży skok temperatur na to wygląda :evil_lol: śniegu na szczęście dzisiaj nie przybywa ale jak szłam to wszystko było nieodśnieżone jeszcze i gdzieniegdzie wpadłam w śnieg po kolana bo tak nawiało w niektórych miejscach :mad: a między blokami tak pizgało że mi czapkę zwiało i prawie łeb urwało w niedzielę jadę znów do znajomych na zadupie, podejrzewam że wrócę w poniedziałek wieczorem albo wtorek rano... jak planowałam sobie to wolne to mieliśmy nawet nadzieje że uda się jakiegoś grilla zrobić i posiedzieć w ogródku ale coś czuję że zamiast kiełbasek to ja będę musiała wziąć marchewkę i węgielki do bałwana :angryy:
  21. [quote name='Rinuś']blbladorki też skaczą z wielką miłościa na ludzia :loveu::evil_lol: ostatnio Brutusek tak się ucieszył na mój widok, że mam zajebistą szramę na udzie ze strupem i siniakiem dookoła :multi:[/QUOTE] ha! czyli jednak blablador nie jest taki idealny :loveu: zawsze czułam że coś się kryje pod tym płaszczykiem subtelności, delikatności i zrównoważenia ;):evil_lol: i pragnę napisać że od wczorajszego południa do wczorajszego wieczora nawaliło u nas śniegu po kostki, pizga zimne wietrzysko i wcale ale to wcale nie jest fajnie :placz: w dodatku siedzę w pracy, w której także jest mi zimno pomimo że kaloryfery na maxa poodkręcałam i włączyłam wszystkie lodówki :roll:
  22. [quote name='Rinuś']ja nie wiem o czym one gadają :evil_lol: chyba nas coś omija bardzo ciekawego :diabloti:[/QUOTE] też tak mi się wydaje... mnie ogólnie ostatnio wiele ciekawych wątków na dogo omija, nie jestem na bieżąco i cholernie źle mi z tym :roll:
  23. piękna, idealna :loveu::loveu::loveu: [url]http://sphotos-b.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash3/625510_623914514301597_1694492408_n.jpg[/url] swoją drogą jestem tak uważna na dogo ostanimi czasy że umknęła mi ta ciąża :mad:
  24. [quote name='Doginka']Przyznaję się bez bicia, że nic nie czytałam, bo nie mam siły:lol: Ale foty i filmik obejrzałam:loveu: A tu jaki biedny mały rudek:lol::loveu: [URL]http://i687.photobucket.com/albums/vv233/jonQuilla123/DSC06527640x480_zpsb4091ba1.jpg[/URL][/QUOTE] Czytać to i mi się nawet czasami nie chce więc wybaczam :evil_lol: [QUOTE][quote name='Vectra']co drugi wątek na forach ttb , jest o treści "jak oduczyć psa skakania na gości" :evil_lol: heeeeeeelllllllppppppppp nie działa żadna metoda - ratunku[/QUOTE] [quote name='Alicja']jak se goście pozwolą tak mają :)[/QUOTE] [quote name='Doginka']Przecież skakanie psa w powitalnym szale to sama radocha:evilbat:[/QUOTE][/QUOTE] tym bardziej że biorąc psa powinni wiedzieć czego mogą się spodziewać :diabloti: jak brałam Salsę to TTB były mi obce i na całe szczęście nie odstraszyło mnie to wszystko co dostałam w pakiecie razem z rudą ale jest wiele osób, które to wszystko przerasta a potem psy do schronu, stąd tak dużo TTB w schronach... bo ludzie nie czytają o rasie albo czytają ale uważają że jest to przesadzone albo że ich to na pewno nie będzie dotyczyło
×
×
  • Create New...