Jump to content
Dogomania

jonQuilla

Members
  • Posts

    5099
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by jonQuilla

  1. [quote name='Ania!'][URL]http://i687.photobucket.com/albums/vv233/jonQuilla123/DSC06559640x480_zpsa9715d1d.jpg[/URL] Bez względu na to ile lat jej stuknie to zawsze mam wrażenie, że na szczeniora patrzę :evil_lol: [/QUOTE] bo ja tak na prawdę to co roku robię rundkę po schroniskach w całej Polsce i robię casting na najbardziej podobną do pierwowzoru młodą sukę a starą porzucam bo po co mi stara ;) jednego roku nie znalazłam suki, był pies ale foty robiłam tylko pyska i nikt się nie kapnął
  2. aż sobie przewinełam żeby zobaczyć tych przez ktorych tyle szumu i no muszę powiedzieć że nie pogardziłabym... jeden seksi sweterek, drugi kamizelka rybaka... ja pierdziu, no mam mokro :evil_lol:
  3. [quote name='Rinuś']jak to....CIASTKO?:-? od kiedy to ciastkami się nagradzamy? :smhair2: [/QUOTE] a czym? :)
  4. [quote name='Rinuś']niezła [B]labadziara[/B] jesteś a ja Cię miałam za taką porządną :evil_lol:[/QUOTE] za to słowo masz u mnie ciastko... parsknęłam śmiechem :evil_lol: nawet nie wiesz jak dawno nie słyszałam tego okreslenia
  5. taki samobójczo wisielczy wątek masz :eviltong:
  6. [quote name='asiak_kasia']o to to :razz: Ja zasadniczo nie biegam za tramwajami. chociaż sprostuje na nie mam szpilek a buty na stożkowym obcasie-to róznica :diabloti: [/QUOTE] No takowe mam botki i na nich w życiu bym nie podbiegła pomimo że jak pisałam, są mega wygodne. Należę do osób, które potrafią wywrócić się na płaskiej powierzchni idąc spokojnym krokiem w trampkach także tego ... pozostawię to bez komentarza :evil_lol: A biegać nie biegam bo w biegu nie mogę kontrolować swojego zepsutego kolanka i jak zdarzy się że zrobię zbyt mocny przeprost to mogę się w efekcie skichać z bólu delikatnie mówiąc.
  7. [quote name='Rinuś']haha Kasia chyba Cie poniosło :evil_lol: tzn Kasiaodsuk:diabloti: ja jak mam biec na tramwaj w szpilkach to odpuszczam, wolę poczekać na następny żeby tylko nie zaliczyć gleby i nie zrobić z siebie pośmiewiska :diabloti:[/QUOTE] tak mam nawet w sportowym obuwiu :evil_lol:
  8. A żeby jeszcze było ciekawiej to potem zaadoptowali dwie dziewczynki, siostrzyczki. Jedna miała zdaje się 6 lat a druga 4 (albo coś koło tego) i wtedy zaczęło się gadanie bo dziewczynki te były z Ukrainy. Nie wiem dokładnie jak przebiegała adopcja i czemu akurat tam a nie w Polsce, jakoś nigdy specjalnie mnie to nie interesowało a oni też nie byli zbyt wylewni w tej kwesti...nie dziwie się, ich prywatna sprawa. Natomiast część rodziny szeptała po kątach że kupili sobie te dzieci, a jak już nie mieli czego się czepić to czepiali się tego że one nawet po polsku nie umieją poprawnie mówić :shake: To moja daleka kuzynka miała takowy problem. Teraz minęło z 5 lat albo i ciut więcej więc sprawa już spowszedniała i nikt im z buciorami w życie się nie pakuje, tworzą fajną rodzinkę ale na prawdę podziwiam ich za to że nie robili sobie nic z takiego głupiego gadania bo co jak co ale jestem pewna że dochodziły ich słuchy o tym co się mówi o nich.
  9. [quote name='asiak_kasia']mam takie 2 pary właśnie. Kupiłam 2 kolory z tego samego modelu. I pomimo 11cm obcasa są wygodne[B] i mozna w nich latac jak w trampkach :diabloti:[/B][/QUOTE] no w to to Ci akurat nie uwierzę :evil_lol:
  10. trochę jak feniks xD :evil_lol: [url]https://lh4.googleusercontent.com/-h3NXwWXWjxc/UULmjaKQvQI/AAAAAAAAfHc/q1b2sh3NYZg/s640/Grubodzi%C3%B3b%20036.JPG[/url] kurde nie mogę na Twój wątek wchodzić w pracy... zawsze trafiam na zdjęcia a wtedy mi wszystko zaczyna się wieszać :mad: nikt nie wziął pod uwagę że ktoś tu będzie internetu używał w innych celach niż służbowe :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  11. [quote name='Doginka']Na kulig bym chyba się nie zdecydowała, bo zimno, ale za to uwielbiam kiełbaski z ogniska - rozpalam w kominku i podpiekam na kiju kiełbaski:lol:;-)[/QUOTE] buahahaha...jaka fantazja ;) kuligi i ogólnie zabawy na śniegu ja osobiście bardzo lubię, lubię zimę ale tylko wtedy kiedy jest jej czas... teraz śnieg już mnie denerwuje bo jakoś tak się wlecze ta zima i chciałabym już wiosnę tym bardziej że był ostatnio już jej przedsmak co do zabaw na śniegu to w styczniu kumpel miał urodziny i w środku nocy wszyscy wyszliśmy przed dom żeby powydurniać się na śniegu, oczywiście wszyscy już byli pod większym lub mniejszym wpływem alkoholu więc zabawa nie należała do cichych, lataliśmy po ulicy, robiliśmy orzełki w ogródkach... super było a w dodatku wszystkich ta zabawa postawiła na nogi ... niestety sąsiedzi nie podzielili naszego entuzjazmu i pół godzinki później do drzwi mieszkanka zapukała policja :evil_lol: pewnie chcieli się poturlać w ogródkach razem z nami, w końcu pieski lubią śnieżek :loveu: mogłabym im porzucać kulki
  12. różowe ... idealne dla fotoblożanki ;) koło mnie jest sklep z takimi różnymi dziwacznymi butami na platformach, dziwaczne tzn takie niestandardowe kolory i kształty :) niektóre z wystawki czasami są obłędne :loveu:
  13. Ów damy miały pewnie nietęgie miny ... Pół biedy właśnie jak takie obce gadają ale znam przypadek kiedy dziewczyna w święta przy stole wybuchnęła płaczem bo wszyscy najpierw łamiąc się opłatkiem nakazywali wręcz żeby w końcu się zaczęli starać o dziecko a potem przy stole wciąż drążony był temat i to także w sposób dogryzający i uszczypliwy aż w końcu nie wytrzymała, wybuchnęła płaczem bo starali się z mężem o dziecko od długiego czasu bo oboje bardzo chcieli i jak w końcu się przebadała to okazało się że dzieci mieć nie może a nie chciała o tym mówić wszem i wobec. No i masz babo placek... wygląda na to że po prostu trzeba się spowiadać ze wszystkiego :roll:
  14. Podobają mi się bardzo takie szpilki ale tylko u kogoś. Ostatnio koleżanka dostała ładne takie grafitowe na platformie... ubrała, przeszłam się po pokoju i uznałam że nawet nie potrafię zginać kolan w czymś takim :evil_lol:
  15. [quote name='zuzolandia'] a moje kundle nie skaczą tak sa cudownie odchowane :diabloti:[/QUOTE] bo boją się że im kokardki i sukieneczki pospadają! ;)
  16. Też pewnie tak by mi szło chodzenie na szpilkach ale dlatego właśnie tego nie robię :evil_lol: Za to świetną alternatywą dla pokrak są koturny... nawet ja potrafię chodzić z jakąś tam gracją w takich butach :loveu: mam zajebiaszcze botki (kupione na allegro za 70zł :evil_lol:) i są jak dla mnie dość wysokie (9cm) a niesamowicie wygodne :loveu:
  17. Dla mnie indywidualna sprawa każdego człowieka. Ostatnio miałyśmy z koleżankami babski wieczór i też jedna opowiadała o tym jaką presję na niej i jej mężu wywierają ich rodziny. Zaczęło się wszystko po ślubie a ten wzięli zaledwie jakieś pół roku temu i od razu pytania ze wszystkich stron 'kiedy dziecko'. Ona mówi że nie chce, że nie jest gotowa na macierzyństwo pomimo że ma 28 lat. Argumentacja jej rodziny spoczywa na tym że 'jak zajdziesz w ciążę to zmienisz nastawienie'... no kuźwa, to jest dziecko, to jest decyzja na całe życie i jak dla mnie musi być to świadome a nie na zasadzie 'zrobię a potem jakoś to będzie'. A potem dziwią się że matki często popadają w jakieś depresje albo jakieś inne dziwactwa.
  18. osłabiła mnie panienka z filmiku :evil_lol:
  19. o kurcze...nie wiedziałam :) gratuluję :razz:
  20. A mi to nie robi czy w moim mięsie jest konina, racica, oko czy co tam jeszcze... o ile ofkors smakuje i wygląda dobrze a ja nie widziałam procesu przyrządzania mojego kawałka mięcha. Jestem i tak bardzo dziwna w podejściu do mięsa, nie jadam mięs które mają jakiś taki nieprzyjemny kolor po przyrządzeniu (siny, sino różowy, krwisto czerwony), nie lubię żyłek, nadmiernego tłuszczu i jak coś twardszego się natknę...wtedy nie zjadam. Szczerze mówiąc to 70% mięsa jakie zjadam to piersi z kurczaka ale w życiu nie zrezygnowałabym z tego bo to pyszne mięsko :razz: Uwielbiam za to parówki mając świadomość co za śmietnik tam jest ale ich wygląd mnie nie odstrasza bo wszystko jest ślicznie zmielone :loveu: Nie oglądam nigdy, przenigdy filmików 'jak to jest zrobione' dotyczących jedzenia. Btw. nie jem podrobów ani nie ruszę np. zupy, w której wiem że są podroby :diabloti: O ile jedzenie mięsa jest ok o tyle przeraża mnie jedzenie wnętrzności zwierzęcia :evil_lol::evil_lol:
  21. Jak ja kocham tego typu historyjki...miód na moje serce :evil_lol: Czyli ogólnie rzeczywiście jesteś wredna, zła i niedobra :)
  22. [quote name='Izabela124.']A nie wiesz, że rude to wredne? :diabloti: Jasne, że mam :D[/QUOTE] niby wiem :) a czym zalazłaś za skórę?
  23. [quote name='Izabela124.']Eeee lepiej nie, bo kolejna ze świata grzywaczy nie będzie mnie lubić :D[/QUOTE] a co, masz antyfanów? xD
  24. [quote name='Izabela124.']Ha ha będziesz robiła za szpiega :D [/QUOTE] jak mnie zauważy i zacznie mnie wyzywać od świrusek to powołam się na Ciebie ;)
  25. zobaczę co da się zrobić ;) suka będzie importem znad bałtyku :evil_lol:
×
×
  • Create New...