-
Posts
5940 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by KrystynaS
-
Kielce /świętokrzyskie - wątek do zamknięcia.
KrystynaS replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
DuDziaczek widziałaś tą suczkę, ja nie pamiętam takiej, a może siedziała w budzie??? -
Kielce /świętokrzyskie - wątek do zamknięcia.
KrystynaS replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Nie kojarzę tej suczki, może DuDziaczek zauważyła. To byłoby w boksach z przodu -
Kielce /świętokrzyskie - wątek do zamknięcia.
KrystynaS replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Collie nie widziałyśmy i Antka też nie. No w każdym razie ja nie widziałam -
Kielce /świętokrzyskie - wątek do zamknięcia.
KrystynaS replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Więcej szczegółów na temat mojego płaczu i ogromnej prośby o pomoc TYLKO na PW. (ew. przez telefon też podam na PW) Ja chcę pomóc a nie zaszkodzić. :placz::placz::placz::placz: -
Kielce /świętokrzyskie - wątek do zamknięcia.
KrystynaS replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Andziu nie będę pisać na forum publicznym bo to forum publiczne. Dostęp ma każdy. Wyżełka nie wydali, jest na kwarantannie. Dowiadywać się za tydzień. Spisali moje nazwisko i telefon, powiedziałam, że pies pojedzie do mojej koleżanki do Warszawy więc wzięli jej nazwisko i numer telefonu i mają zadzwonić do niej lub do mnie w poniedziałek jeśli pies jeszcze będzie. Podobno w ubiegłym tygodniu ktoś do nich dzwonił i pytał o brązowego wyżła bo mu zginął. Ma ta osoba przyjechać i zobaczyć czy to nie jest jego pies. Jeśli nie jego to mają skontaktować się z nami i pies będzie do zabrania. Wspomniałam, że to dla koleżanki i zaczęłam mówić, że tak daleko, że benzyna droga, że koleżanka nie może tak wcześnie przyjechać (do 16.00) bo pracuje i takie tam. Chyba zgodziliby się nam wydać wyżełka tylko trzeba podać nazwisko osoby adoptującej. Już rozmawiałam z Tanitką, powiedziała że poczekamy zatem ten tydzień i będziemy działać. Tylko nie wiem czy czasem nie jestem spalona w schronie. Ale na litość boską tam nie można się nie spalić . [B] POMOCY DLA JEDNEGO PSA[/B] !!!!! :placz::placz::placz::placz::placz::placz::placz::placz: [B]NATYCHMIASTOWEJ POMOCY[/B] !!!!!! -
Kielce /świętokrzyskie - wątek do zamknięcia.
KrystynaS replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Byłam dziś w schronie. :placz::placz::placz::placz::placz::placz::placz::placz: :placz::placz::placz::placz::placz::placz::placz::placz: Proszę, błagam Was, kto ma kawałek podłogi w domu i Boga w sercu, [B]trzeba natychmiast zabrać stamtąd jednego psa.[/B] :placz::placz::placz::placz::placz::placz::placz::placz: :placz::placz::placz::placz::placz::placz::placz::placz: -
Kielce /świętokrzyskie - wątek do zamknięcia.
KrystynaS replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Słuchajcie poinstruujcie mnie co mam mówić w tym schronie???? o co będą pytać??? No wiecie, jak mam się zachować żeby wydali nam tego psa. -
:thumbs: :thumbs: :thumbs: :thumbs:
-
Wyrzucony jak śmieć staruszek już w nowym domu!
KrystynaS replied to erka's topic in Już w nowym domu
świetnie :multi:, my też będziemy starać się pomóc w podróży Xanta na ile będziemy w stanie :lol: -
Wyrzucony jak śmieć staruszek już w nowym domu!
KrystynaS replied to erka's topic in Już w nowym domu
można zrobić taki łączony, np. ktoś pół drogi, drugi ktoś drugie pół -
Wyrzucony jak śmieć staruszek już w nowym domu!
KrystynaS replied to erka's topic in Już w nowym domu
[quote name='orpha']....... czuje sie niesamowicie szczesliwa !!!! .......[/quote]:loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: Ja też!!!!!!!!!!!! -
Wyrzucony jak śmieć staruszek już w nowym domu!
KrystynaS replied to erka's topic in Już w nowym domu
Orpha więcej zdjęć Kudłaczka jest tutaj : [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=112282&page=121[/URL] :modla: :modla: :modla: :modla: szczerze za Xantusia :Rose: :Rose: -
Wyrzucony jak śmieć staruszek już w nowym domu!
KrystynaS replied to erka's topic in Już w nowym domu
Erko co za piękność ten piesek :loveu:. Biorąc pod uwagę, że na zdjęciach wszystkie psy wyglądają na większe niż są w rzeczywistości, to ten jest chyba niewielki. A może założysz mu osobny wątek????. bo na ogólnym zginie wśród innych psów i różnych problemów. Może i jemu tak się poszczęści jak Xantusikowi. -
Wyrzucony jak śmieć staruszek już w nowym domu!
KrystynaS replied to erka's topic in Już w nowym domu
Czytam już po raz 10 mail od Pani Beaty z Warszawy i nie mogę przestać. Ciekawe ile razy go jeszcze dziś przeczytam :D -
Wyrzucony jak śmieć staruszek już w nowym domu!
KrystynaS replied to erka's topic in Już w nowym domu
Właśnie wróciłam z pracy i zaglądam do Xancika. I czytam wiadomość dnia. Wiecie, cieszę się jak głupia. :placz::loveu: :placz::loveu: -
Wyrzucony jak śmieć staruszek już w nowym domu!
KrystynaS replied to erka's topic in Już w nowym domu
:sweetCyb: :sweetCyb: :sweetCyb: :sweetCyb: :sweetCyb: :sweetCyb: :sweetCyb: :sweetCyb: [B][SIZE=3]Xantuś ma dom !!!! Xantuś ma dom !!!! [/SIZE][/B] :cunao: :cunao: :cunao: :cunao: Orpha za Twoje zdrowie i za szczęśliwą rękę :popcorn: [IMG]http://www.zolnierz.pl/doodatki/tmp/2008/01/flowers1.gif[/IMG] -
Wyrzucony jak śmieć staruszek już w nowym domu!
KrystynaS replied to erka's topic in Już w nowym domu
No to kombinuj orpha, główkuj, :evil_lol: i wymyślaj coś razem z nami bo Xant wcale nie znalazł swego miejsca na dłużej. On tylko nie stoi już bezpośrednio na deszczu, teraz ma małą parasolkę nad głową :p tak obrazowo mówiąc ;) -
Ja myślę tak - Kapselek jeszcze nie spotkał się z Człowiekiem, który musi go pokochać. :loveu: Ale spotka, tylko trzeba go pokazywać jak największej liczbie ludzi. Kapsel wcale nie jest stary. 7 lat dla małego psa kundelka to jak 35-40 lat dla człowieka, najlepsze lata. Mój kundelek trochę większy od Kapsla skończył niedawno 15 lat a zachowuje się jak 5-latek. Gdyby nie siwizna na pyszczku i zadyszka (problemy z sercem) to nikt by nie pomyślał, że ma już tyle lat. Przed Kapselkiem jeszcze wiele lat tylko musi wyjść z tego schronu i to czym prędzej.
-
Wyrzucony jak śmieć staruszek już w nowym domu!
KrystynaS replied to erka's topic in Już w nowym domu
Ja jestem "dwupsia" ale nie mogę skarżyć się na sąsiadów. Wręcz przeciwnie, sąsiedzi lubią moje psy i chwalą je że takie grzeczne i spokojne, często ich pogłaskają. :p A "złota młodzież" która znalazła sobie "przystań" w moim bloku to gdy idę z psami reaguje tak "no rusz się, nie widzisz, że psy idą" (tak do swojego kumpla, który akurat z puszką piwa stoi na środku klatki i nie można przejść). Nie zapeszam ale oby tacy sąsiedzi byli dalej. -
Wyrzucony jak śmieć staruszek już w nowym domu!
KrystynaS replied to erka's topic in Już w nowym domu
Z tym bezpieczeństwem to też nie całkiem tak. W kamienicy obok mieszkają ludzie, którym baaaardzo przeszkadzają psy. Rok temu wrzucili na działkę trutkę, jedna sunia niestety za TM a Chawunię udało się uratować z wielkim trudem (teraz mieszka na Śląsku :lol:). Ślą skargi, że psy im utrudniają życie, odgrażali się jakiś czas temu i takie tam ...... jak to źli ludzie. Mobilizujemy się i szukamy super-domku dla czarnego kosmatka :loveu: -
Wyrzucony jak śmieć staruszek już w nowym domu!
KrystynaS replied to erka's topic in Już w nowym domu
Ale to nie znaczy, że Xant już nie potrzebuje pomocy. Potrzebuje. Erka tylko znalazła tymczasowe rozwiązanie dla niego aby nie wylądował na ulicy albo w kieleckim schronie. Xantyś szuka domu !!!!!! -
Wyrzucony jak śmieć staruszek już w nowym domu!
KrystynaS replied to erka's topic in Już w nowym domu
A Xantunio już na działce :lol: Chyba mu się nowe miejsce spodobało, chodził i sprawdzał wszystkie kątki. :lol: Wszedł do jednej, drugiej budy, posprawdzał jak w każdej jest. Napił się wody z każdej miski. :D Ma towarzystwo trzech wesołych suń. Niech się trochę oswoi z tym miejscem to czuję, że szaleństwa tam będą wyprawiać w czwórkę że hej. No to bez nerwów Xantuś może czekać na domek, super-domek. Już nie musi wędrować co dwa dni gdzie indziej. [U]Szukamy domu dla Xantusia!!!!! Pilnie szukamy!!!! Ogłaszamy i szukamy!!!!![/U] -
Wyrzucony jak śmieć staruszek już w nowym domu!
KrystynaS replied to erka's topic in Już w nowym domu
Witaj Xantusiu!!!!!! i przy okazji wędruj na samą górę. Orpha na razie żadnego odzewu ze strony Twoich kontaktów???