-
Posts
5940 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by KrystynaS
-
Kielce /świętokrzyskie - wątek do zamknięcia.
KrystynaS replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Ooooo jesteś :multi: :multi: Gdzieś się podziewała??? o tej porze w Twoim wieku :mad: Żegnasz Xantunia :iloveyou: ze mną???? -
Kielce /świętokrzyskie - wątek do zamknięcia.
KrystynaS replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Na trasę to znaczy gdzie???? Ja jutro MUSZĘ być bardzo blisko Twojej pracy i nie wiem jak to poukładać, a jeszcze DuDziaczek gdzieś polazł :mad:. Dudziaczek gdzieś Ty zapodział. -
Kielce /świętokrzyskie - wątek do zamknięcia.
KrystynaS replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Dziewczyny o której będzie ktoś na działce, bo chcę wygłaskać Xantuśka na dowidzenia. Proszę napiszcie. -
Wyrzucony jak śmieć staruszek już w nowym domu!
KrystynaS replied to erka's topic in Już w nowym domu
Dziewczyny o której będzie ktoś na działce, bo chcę wygłaskać Xantuśka na dowidzenia. Proszę napiszcie. -
Kielce /świętokrzyskie - wątek do zamknięcia.
KrystynaS replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
[quote name='emilia2280']Bazarek markowy na kieleckie psy w moim podpisie. KrystynaS- to przede wszystkim na pomoc w Twojej sprawie.[/quote] :modla: :modla: :modla: :modla: Jutro jadę zobaczyć jak sprawa wygląda. Dam znać na PW. -
Wyrzucony jak śmieć staruszek już w nowym domu!
KrystynaS replied to erka's topic in Już w nowym domu
Irysek nie mogę Ci inaczej pomóc jak tylko radząc kontakt na PW z erką. Przykro mi. Może nie ma Jej na Dogo- w tej chwili. -
Wyrzucony jak śmieć staruszek już w nowym domu!
KrystynaS replied to erka's topic in Już w nowym domu
irysek pisz do erki na PW. Ona jest koordynatorem. -
[quote name='iwop']..... dopiero zaczełam jeżdzić a tu takie coś... boje się co będzie dalej :( .....[/quote] Takie coś właśnie dlatego, że dopiero zaczęłaś jeździć, a dalej będzie bez takich cosiów. Uwierz.
-
Kielce /świętokrzyskie - wątek do zamknięcia.
KrystynaS replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
[quote name='emilia2280']Bardzo dziékujé za info. Oczywiscie wchodzé w ten interes. Wieczorem dzis, najdalej jutro robié bazarek. [/quote] :modla: :modla: :modla: :modla: :modla: :modla: :modla: :modla: Gdy uznam, że mogę już napisać co się dzieje to napiszę. Primum non nocere !!!! -
Mandat musisz zapłacić niestety, ale punkty karne kasuje się po roku.
-
Iwonko uspokój się, proszę. Stłuczki się zdarzają. Ważne, że Ty jesteś cała i zdrowa i że ta druga osoba też jest cała. A samochód się wyklepie jak będzie czas i pieniądze. Temu drugiemu kierowcy oddadzą za stłuczkę z Twojego OC. Na razie OK. A jutro nie myślisz o tym co było tylko wsiadasz do samochodu i mówisz sobie "to dla ciebie suniu pojadę, dla ciebie żeby cię uratować", potem włączysz silnik i ....... pojedziesz spokojnie i szczęśliwie wrócisz.
-
Kielce /świętokrzyskie - wątek do zamknięcia.
KrystynaS replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Dzięki Bogu Emilia, że się zjawiasz. :multi: Napiszę dziś. -
Iwop wątek trójłapków : [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=109775[/URL]
-
Słuchajcie jest taki wątek trójłapków, nie mogę go znaleźć. Może tam umieścić informację o suczce. Jak znajdę to podam link.
-
[quote name='Ulka18']....Straszna znieczulica panuje w Polsce, sunia lezala od rana wg slow sprzataczy, nikt oprocz Iwop sie nia nie zainteresowal.[/quote] Bo to polska właśnie :-(
-
Gdyby hotelik płatny (niestety) wchodził w rachubę daj znać sprobujemy coś zadziałać. Nie mogę obiecać że załatwię ale zrobię wszystko co będę mogła aby Tobie i suni pomóc.
-
Iwop jak Ci pomóc???? :-( Nie znam nikogo w Ostrowcu poza Tobą. Tymczas. Sama szukam i to pilnie. Też mam nóż na gardle. Roześlę link gdzie będę mogła.
-
Witaj tekilla!!!! Ostatnio rzadko się odzywam, ale to wcale nie znaczy że nie śledzę losów Mici. Przeciwnie. Mam teraz lekkie urwanie głowy, właściwie to nawet spore urwanie. Dobrze, że już Micia zdiagnozowana, teraz wiesz co robić. Nie spuszczaj jej jeszcze ze smyczy, za mało zna otoczenie i jest za bardzo lękliwa i płochliwa. Może coś strzelić, czy coś ją może wystraszyć i kłopot gotowy. No chyba, że pojedziesz gdzieś za miasto na rozległą łąkę gdzie nie ma zarośli, samochodów, hałasu i ludzi i będziesz ją miała cały czas na oku i w zasięgu ręki że tak powiem aby ją dogonić w razie czego. Poczekaj jednak może jeszcze trochę, nadejdzie czas, że pobiega razem z Dinusiem
-
Wyrzucony jak śmieć staruszek już w nowym domu!
KrystynaS replied to erka's topic in Już w nowym domu
A najpiękniejsze w życiu jest to, że życie potrafi być nieprzewidywalne. Prawda Xantusiu??? :iloveyou: Erko czy spodziewałaś się takiego obrotu sprawy Xantusia????? NIE !!!! I nawet jeśli powiesz, że się spodziewałaś to i tak nie uwierzę :lol: :lol: -
Wyrzucony jak śmieć staruszek już w nowym domu!
KrystynaS replied to erka's topic in Już w nowym domu
Orpha, Angie serdeczne dzięki Wam za ten gest pomocy :modla: :modla: :modla: Xantuś pojutrze jedzie do Domku :sweetCyb: :sweetCyb: :sweetCyb:. Och Xantusiu jak dobrze. -
Wyrzucony jak śmieć staruszek już w nowym domu!
KrystynaS replied to erka's topic in Już w nowym domu
Uszczypuję Cię wirtualnie. Czujesz??? -
Wyrzucony jak śmieć staruszek już w nowym domu!
KrystynaS replied to erka's topic in Już w nowym domu
Czyli Xantuniek jedzie do domku w czwartek :multi: :multi: