-
Posts
5940 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by KrystynaS
-
Wyrzucony jak śmieć staruszek już w nowym domu!
KrystynaS replied to erka's topic in Już w nowym domu
Erko w czwartek po południu lub w piątek przez cały dzień mogę jechać z Xantusiem do hoteliku. Do tego czasu raczej w swoim domku nie będzie, no chyba żeby jednak był. -
Pomimo wszelkich teorii na ten temat ja wychodząc do pracy żegnam się z moimi psami. Głaskam ich po głowie i mówię "idę do pracy, bądź grzeczny Kubuniu, bądź grzeczna Soniu" i dostają po buziaku na dowidzenia. :loveu: Kuba popatrzy, położy się na podłodze albo idzie na swój kocyk a Sonia hyc na kanapę. I wiedzą, że długo będą sami. Są bardzo cicho, żadnego szczekania, piszczenia, nic jakby psów wcale nie było w domu. Sąsiedzi nie mogą się nadziwić jakie to dobre psy. Natomiast gdy idę np. do sklepu, biorę torbę i wychodzę nie żegnając się. Wrzask taki wtedy podnoszą, szczekanie słyszę jeszcze trzy piętra niżej. Po prostu nie lubią gdy wychodzę bez pożegnania. :shake: A gdy wracam to radości nie ma końca przez parę minut, podają mi łapki na zmianę, szczekają, rozdają buziaki. Istny szał radości. :loveu: :loveu: Chyba nie ma jednej słusznej teorii na ten temat. Każdy pies jest inny, każdy dom jest inny. Ja traktuję moje psy jak członków rodziny, więc żegnam się i witam z nimi i oni to lubią. :lol:
-
Wyrzucony jak śmieć staruszek już w nowym domu!
KrystynaS replied to erka's topic in Już w nowym domu
Piękny tekst. Aż łzy stają w oczach gdy się czyta. " Pomyśl czasem o cierpieniu, którego wolisz nie widzieć" :-( -
Wyrzucony jak śmieć staruszek już w nowym domu!
KrystynaS replied to erka's topic in Już w nowym domu
Bardzo smutną historię opowiedziałaś orpha -
Wyrzucony jak śmieć staruszek już w nowym domu!
KrystynaS replied to erka's topic in Już w nowym domu
Erko a gdzie Xantuś zostaje na popołudnie i na noc??? W dzień jest na ogródku koło Twojej pracy, chyba tak. -
Wyrzucony jak śmieć staruszek już w nowym domu!
KrystynaS replied to erka's topic in Już w nowym domu
No oczywiście orpha trzymamy :thumbs: :thumbs: i czekamy na wieści co i jak. -
No Selenga a kto wiedział, że tak wyjdzie???? Nic, no może tym razem znajdzie się dom dla Kapselka. Zrobisz mu nowe ogłoszenia???
-
Ojej, to wcale ta jej skóra nie jest wyleczona. Czy lekarz wie co ona ma takiego w tej skórze??? I to mówisz, że aż ma rany na plecach. A może to coś innego czego lekarka nie rozpoznała wcześniej. Dobrze, że Dinuś nie złapał tego świństwa póki co. No widzisz nigdy nie może być tak całkiem dobrze, zawsze coś wyjdzie. No ale najważniejsze, że Micia już zachowuje się jak pies domownik. :multi: Fajnie masz z nimi obydwojgiem prawda?
-
Ciocia też pozdrawia śliczne suńki :lol: A Nuka jaka śliczna na tym zdjęciu gdzie jest sama. A jej oczy, to nie oczy, to ....... oczyska ogromne. Minka ...... hmmmmmm :loveu: Uwielbiam takie wielkie oczy u psa. Agnieszka no cudowności masz w tym swoim domu i nie da się tego ani ukryć ani temu zaprzeczyć.
-
Wyrzucony jak śmieć staruszek już w nowym domu!
KrystynaS replied to erka's topic in Już w nowym domu
Ojej!!! Jeden dzień wczoraj nie zaglądałam do Xanta a tu takie wieści :crazyeye: :crazyeye: Trzymam kciuki orpha za rozmowę z Tatą :thumbs: :thumbs:. Kurcze denerwuję się co orphowy Tata powie na tą propozycję. -
Wyrzucony jak śmieć staruszek już w nowym domu!
KrystynaS replied to erka's topic in Już w nowym domu
Saga a czy Xant nadal taki zahipnotyzowany przez te persy, czy już mu przeszło po wczorajszym dniu :evil_lol: i zostało tylko uwielbienie dla kotków???? -
Wyrzucony jak śmieć staruszek już w nowym domu!
KrystynaS replied to erka's topic in Już w nowym domu
Słuchajcie, na tym zdjęciu wygląda tak sobie. Gdybyście go dziś widziały wykąpanego z machającym ogonkiem gdy szliśmy na smyczy. Ha!!! Nawet bez sprzeciwu połknął tabletkę na odrobaczenie :multi: taki był zadowolony, że kogoś obchodzi. -
Wyrzucony jak śmieć staruszek już w nowym domu!
KrystynaS replied to erka's topic in Już w nowym domu
Dokładną cenę pewnie zna Erka. Ja wiem tyle, że jest to "hotel miejski" dla psów "domnych", których opiekunowie muszą na krótko zostawić swojego psa. Zatem można domniemywać, że i ceny są miejskie czyli nie na kieszeń przeciętnego wolontariusza. :shake: Czy na dłuższą metę znalazły by się osoby, które byłyby w stanie opłacać pobyt Xantusia w hotelu przez dłuższy czas???? -
Wyrzucony jak śmieć staruszek już w nowym domu!
KrystynaS replied to erka's topic in Już w nowym domu
Wiesz jak to się mówi " i Salomon z pustego w próżne nie naleje" Zdradzę sekret (najwyżej Erka mnie zabije) nawet jedna z nas zagrała w toto-lotka i co, ....... i nic. No już byśmy te wygrane pieniądze potrafiły wykorzystać :lol: Teraz poważnie - Xantus potrzebuje pilnie pomocy. On sam sobie nie poradzi a Erka nie jest cudotwórcą tylko człowiekiem. My tu w Kielcach nie mamy go gdzie umieścić a na długotrwały hotel nie ma pieniędzy. Niestety. :shake: [B]Xantuś prosi o pomoc, niech ma godną starość. [/B] -
Wyrzucony jak śmieć staruszek już w nowym domu!
KrystynaS replied to erka's topic in Już w nowym domu
A żebyś widziała jaki on przyjazny do człowieka. :loveu: Widział mnie pierwszy raz i od razu podszedł, nadstawiał plecy żeby go głaskać, lizał mnie po ręce. A chudzina taka, że można się na nim uczyć budowy szkieletu u psa, :-( a Erka już go tydzień odkarmia i tuczy. Nie wiem jak wyglądał zanim trafił do Erki, jak miał siłę powłóczyć nogami z głodu. Wykąpany, pachnący, podstrzyżony, jednym słowem wypiękniony staruszek bardzo. -
Wyrzucony jak śmieć staruszek już w nowym domu!
KrystynaS replied to erka's topic in Już w nowym domu
No szukajmy!!!!! Dwa dni i dwie noce Xantuś ma dach nad głową, jedzonko i ..... towarzystwo kotów :evil_lol:. Ma ktoś jakiś pomysł co po niedzieli - wróci do Erki do pracy, no ale ile może tam być?? dzień, dwa??? -
Wyrzucony jak śmieć staruszek już w nowym domu!
KrystynaS replied to erka's topic in Już w nowym domu
Słuchajcie, żałujcie, że nie widzieliście Xantusia gdy zobaczył te koty :evil_lol: :evil_lol: On był normalnie zahipnotyzowany, nic go nie interesowało, stał ze 30 min. jak posąg, ani drgnął i tylko patrzył na te koty a koty patrzyły na niego. :evil_lol: :evil_lol: Czy on pierwszy raz w życiu kota widział????? -
Wyrzucony jak śmieć staruszek już w nowym domu!
KrystynaS replied to erka's topic in Już w nowym domu
Wiem Erko kochana, wiem. Tylko tak głośno myślę. Może ktoś ma jakiś pomysł. No bo ja mam tylko taki pomysł żeby zawieść go do hoteliku ale to raczej utopia bo skąd brać pieniądze na hotelik. No i nie wiadomo jak długo by tam musiał pozostać. Nie to w naszych kieleckich warunkach całkowita utopia. :shake: Wiesz tak czasem myślę żeby zagrać w toto-lotka. A jakbym wygrała????? Dużo. Marzenia biedaka. -
Fajnie. Czytałam na jakimś wątku, że duży odzew jest na Metro. Po ogłoszeniu osoba miała sporo telefonów i to w ciągu jednego dnia
-
Wyrzucony jak śmieć staruszek już w nowym domu!
KrystynaS replied to erka's topic in Już w nowym domu
Erko czy masz jakiś pomysł co dalej z Xantusiem???? Jutro piątek. Te panie go tak po prostu wypuszczą na ulicę????