-
Posts
3372 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Ania :)
-
poczekaj az sie przeprowadzimy to psy beda szalec xd
-
Ale bym na rolkach pojeździła :( z 10 lat rolek nie miałam na nogach....
-
Współczuje Ci tych perypetii z teściową ... Moja na szczęście jest do rany przyłóż kobietą, świetnie się dogadujemy, nasze psy to jej wnuki itd :P mieliśmy nawet propozycje, żeby się do nich przeprowadzić a nie na wynajetym teraz mieszkać, ale stwierdziliśmy, że lepiej tak. wiadomo dobrze jest teraz, a jak już się zamieszka razem wszystko się zmienia i tego nie chciałam :)
-
To żółte coś jaaakie świetne :D
-
czarny byl Andy i powiedzialam sobie, ze nigdy wiecej. To byl moj pierwszy pies taki moj i nie chcialam zeby mi nastepny go przypominal. Dlatego teraz jest czekolada :) za biszkoptami nigdy nie przepadalam, choc niektore sa ladne, ale u kogos :) dlatego czekoladka. Wole nie straszyc komorkowymi fotami na forum xD
-
Leon na poczatku tez pokazuje jaki to on nie jest grozny a za chwile sie bawi :p ale nie ze wszystkimi psami tak ma, do niektorych od poczatku czuje respekt :) Teraz nie mamy galerii, wczesniej mialam jak Andy żył... ale pozniej zamknelam i jakos mnie nie ciagnie zeby zalozyc, nie mam czasu na prowadzenie i nie mam profesjonalnego aparatu (aale zbieram! :D ) wiec sobie odpuscilam :)
-
Fajnie by bylo jakby sie udalo :) Leon (bf) bawil sie z dogami niemieckimi ciotki i Nic mu nie bylo wiec mysle, ze mozna z nim tez sprobowac xd to jest maly fajter xD
-
Tak :) z koncem grudnia do nas przybył :D Teraz polowa dogo bedzie wiedziec jak wygladam xd
-
Wlasnie wyslalam Ci zaproszenie na fb to juz wiesz jak wygladam :D Bassety fajne, ale tylko u kogos, bo sama bym nie chciala takiego u siebie :p
-
Aga do jutra sa przedluzone zgloszenia :D macie jeszcze chwile czasu :p Ale w Kaliszu bedziecie? Mam nadzieje, ze uda nam sie spotkac :)
-
A ja Kalisz znam bardzo dobrze, bo tam mieszkałam :p ale nie lubie tego miasta za duzo znam tam ludzi i jest duzo dzielnic baardzo nieciekawych... Tez bym sie na taka mini wystawe przejechała, ale leze chora od wczoraj :( Pamiętam jak bylam dzieciakiem malym i mega wrazenie na mnie bassety zrobily :) Będziecie moze na wystawie w Łodzi ? :) Fabian przeuroczy <3
-
Najgorsze jest to, że ja Ostrowa w ogole nie znam :p Jak tam jesteśmy czasem u Kamila babci i jedziemy przez Ostrów to wydaje on mi się taki duży i, że wszędzie jest daleko :) Z tą policją, a raczej kominiarzem to niezłe jaja. Faktycznie jak trudne sprawy cała sytuacja brzmi :D
-
Aga, na Spacerowej. :) Nos Nerona nie za ciekawy, moj Leon ma strasznie suchy nos i takie lekkie strupki. Odkad zaczelam mu go smarowac wazelina jest lepiej.
-
Hej:) nie pisze tu sle caly czas podczytuje :p CHHcialam sie pochwalic tylko, że będziemy sąsiadkami, bo za około pół roku przeprowadzamy się do Ostrowa. Ciekawe tylko czy daleko czy blisko będziemy od siebie mieszkać xd Nieprzespanych nocy z Fabianem współczuje, oby szybko minęły :)
-
i my bardzo zadowoleni :D bardzo dziekujemy!
-
To moze faktycznie dziwna babeczka :) Ale serio, jak Leon sie porzadnie w dzien nie wybiega, bo nie raz zdarzaja sie dni, ze ani ja ani tz nie mamy czasu wyjsc na dluzszy spacer to Leon wieczorem lazi za mna z zabawka zebym choc na chwile sie nim zajela :P Co do wyzlow, nie wiem, nie mialam i nigdy nie chcialam miec :D Oczywiscie ja nie chce tu porownywac aktywnosci buldozka do aktywnosci terrierow, wyzlow czy innych. Po prostu chcialam uswiadomic, ze buldozek nie tylko lezy na kanapie ;)
- 15718 replies
-
- pies
- pudel maltanczyk york
-
(and 2 more)
Tagged with:
-
Haha no to faktycznie lubia ludzie koloryzowac :) moze chciala zniechecic do rasy, albo faktycznie troche lubi bajki pisac :P
- 15718 replies
-
- pies
- pudel maltanczyk york
-
(and 2 more)
Tagged with:
-
Kurcze ja mieszkam w domku... Nie demonizuje, nie mowie, ze potrzebuje tyle ruchu co husky czy inny aktywny pies, chodzilo mi o to, ze to nie sa psy, ktoremu wystarczy 10minut spaceru dziennie. Co pare dni (czasem codziennie) spotykamy sie z kuzynem i jego labradorem na 1.5-2h spaceru (w tym czasie psy sie bawia, troszke szkolenia plus aportowanie) i po takim spacerze pada na pysk. Sa tez leniwe buldozki, ktorym nie potrzeba tyle ruchu, ale nie mozna mowic, ze kazdy taki jest.
- 15718 replies
-
- pies
- pudel maltanczyk york
-
(and 2 more)
Tagged with:
-
To bardzo ciekawe... posiadam buldozka samca, uwagi potrzebuje bardzo duzo, ruchu rowniez, nie zaspokoi go rzucanie patyczka przez 15min dziennie czy tez 5-10minutowe spacerki. Z drugim samcem rowniez w domu dogaduje sie dobrze (mialam przez jakis czas na przechowanie). Ale to pewnie wyjatek? ;)
- 15718 replies
-
- pies
- pudel maltanczyk york
-
(and 2 more)
Tagged with:
-
Ekipa z zielonego dżipa, czyli Avril, Iwan, Tekila i Kali :D
Ania :) replied to omry's topic in Foto Blogi
Omry, szkoda, że pare lat temu nie kupiłaś Kaliego, bo wtedy byś nie była bezmózgiem, który łamie prawo :megagrin: Swoją drogą, młody pewnie urósł, zdjęcia prosimy :) -
Arni jest GENIALNY i Ty też, że go tego nauczyłaś :klacz:
-
Wielkie gratulacje ! również bardzo czekałam i zaciskałam kciuki, tyle, że po cichu :jumpie: Fabian śliczny jeszcze raz gratulacje :klacz:
-
Fajny :) i gratuluję :_)
-
No to moze warto pomyslec o buldozku :)
- 15718 replies
-
- pies
- pudel maltanczyk york
-
(and 2 more)
Tagged with:
-
A myslalas moze o bostonie ? Albo buldozku? Chyba, ze ciut za male ?
- 15718 replies
-
- pies
- pudel maltanczyk york
-
(and 2 more)
Tagged with: