Jump to content
Dogomania

Ania :)

Members
  • Posts

    3372
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Ania :)

  1. To teraz musisz uwazac co Sebek dla Ciebie naszykuje :p
  2. No dokładnie. Dlatego trzymam mocno kciuki!
  3. Hahaha Sebek chcial sie Ciebie pozbyc :p
  4. Lepiej zrobic badania na wszelki wypadek i wiedziec co jest.
  5. Jak przeczytalam pierwszych kilka podpunktow to pierwsze co mi przyszlo do glowy to moze tracenie wzroku/sluchu... lepiej jak najszybciej do weta.
  6. Najlepiej to maja pracownicy lidla :p moga sobie wybrac pierwsi spokojnie na magazynie jak towar przyjdzie :p i ewentualnie wziac dla rodziny/znajomych :)
  7. Jak babci opowiadalam co sie dzieje w lidlu na promocjach to nie wierzyła :p
  8. Ja miałam tylko raz z nim styczność, kuzyn miał i w sumie tez nie narzekał :) ale jednak jestem wierna samsungom no i ewentualnie lg :P
  9. Jaka fajna ta Gutka :P W ogóle czemu tak ją nazwali męskim imieniem ? :P
  10. Ja jakoś nie jestem przekonana do htc. Ja teraz we wrzesniu będę tez zmieniać tel i zastanawiam się między samsung galaxy grand prime a lg spirit 4g bodajże, chyba, że jeszcze coś innego mi wpadnie w oko :)
  11. Ale po tym normalnie umylas wlosy ? Czy przed tym na suche czy zwilzone wlosy to kladlas ?
  12. Edit. komorka mi sie zaciela -.-
  13. Jaka operacje na wlosach zrobilas ?
  14. Jaka operacje na wlosach zrobilas ?
  15. To wczoraj pechowy dzien miałaś... dobrze, że już tego laptopa nie odpalalas bo by mogło byc nie ciekawie :p
  16. haha ale dopasowane imie do suczki, Gutek :P
  17. No to od rana ciekawie :) ja mam dzisiaj straszny dzień... nie mogłam sie z lozka podniesc, oczy mi sie zamykają... jakbym nie spala całą noc.
  18. Oj tak podworko to wybawienie :p w takich sytuacjach. Nie zawsze jest czas na pójście na dlugi spacer to wtedy pileczkowanie na podworku musi wystarczyc. ;) Na poczatku jest trudno ale wszystko da sie ogarnąć:)
  19. No niestety. Na poczatku bylam zalamana. Cały dzień w dupe. Ale tak sie nauczylam, że juz mi to nie przeszkadza. Choc i tak miesiac jeszcze zostal :) no fakt gdyby nie galerie no i zakupy przez internet to ciezko by bylo. Dobrze też, że jest Kamil, bo tak to ja z psami rano przed pracą na spacer, Kamil popoludniu no i ja po pracy. Choć wiadomo też nie zawsze tak się uda :)
  20. Dla mnie jednak za duza :) pewnie i bym sie przyzwyczaila jakbym musiala tam mieszkać, ale nigdy bym sie dobrze nie czuła.
  21. Ja aktualnie pracuję od 11 do 19 plus kazda sobota do 16. Na poczatku było ciężko ogarnąć wszystko, ale jak juz wpadlam w rytm to jest spoko :) no i Kamil też duzo pomaga :) tez trzymam kciuki za Twoje plany ;)
×
×
  • Create New...