Jump to content
Dogomania

Ania :)

Members
  • Posts

    3372
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Ania :)

  1. Trzeba sobie jakoś radzić xdd
  2. Ale świetnie musialo byc ! Pięknie tam :)
  3. tto ekstra, że wypad się udał i czekamy na fotorelacje :D
  4. I podwojnie wiadomosci dodajesz xd oj pechowa z Cuebie dziewczyna :p
  5. A koteła gdzie wcisnelas ? :) udanego wesela :)
  6. Hej :) ja sie kompletnie nie znam na komputerach wiec tylko sie witam xd
  7. Hej :) ja sie kompletnie nie znam na komputerach wiec tylko sie witam xd
  8. No to super wieści:) oby tak dalej!
  9. Cześć, co tu taka cisza ?
  10. Jak Ty z nim wytrzymujesz xd a to obsikiwanie ścian to mu minie od razu po kastracji czy musi minąć dłuższy czas ?
  11. Dzieci mają najlepsze teksty :D
  12. Ej jaki ten kot ladny :D i taki puszysty :D ogon ma zacny :D
  13. Oj to rzeczywiście nie ciekawie. Ale głowa do góry. Po burzy zawsze wychodzi słońce :) Frodo jest śliczny <3 Swoja drogą to skąd jesteście ?
  14. No ja np znalam bardzo agresywnego czarnego spaniela, po domu chodzil w kagancu, bo potrafil podejsc i dziecko ugryzc. Tylko to byl taki w typie spaniela.
  15. No ponoć np u cocker spanieli jest tak, że u rudych mogą trafić się większe france niż w reszcie kolorów :) Ta labradorka mojej sąsiadki o dziwo miała naprawde zapewnione długie spacery, dużo ruchu, a i tak niszczyła :P
  16. Mniam tort musial byc dobry :D
  17. Szczerze powiem - nie wiem :p poprzedni mój labrador był czarny, spokojny, nigdy nic nie zniszczyl, za to był takim indywidualista, wolał swoimi drogami chodzić. Natomiast Brando jest całkiem inny. niszczyciel wszystkiego, syf robi wokół siebie wszedzie, tez nie jest bardzo energiczny, jest przymulony troche xd ale to nie znaczy, że nie szaleje :) trzyma się człowieka raczej, ale on świata nie widzi poza Leonem, więc Leon też mi dużo pomógł np w przywolywaniu :) Kiedyś gdzieś czytałam, że to właśnie czekolady są najwiekszymi niszczycielami, no Brando do aniołów nie należy Ale mysle, że to nie jest reguła, kiedyś miałam sasiadke, ktora miała suke biszkoptowa to jej tak mieszkanie zezarla ze bylo cale do remontu łącznie z fugami między plytkami i ścianami. także moge to tylko napisać w porownaniu tych moich dwóch. Kiedys na jakimś labowym forum był taki temat to niektórzy pisali, że coś w tym jest, że czekolady to większe cholery, a niektorzy, że to zależy od charakteru psa i kazdy jest inny i nie jest powiedziane, że to czeko są najgorsze, bo w kazdym kolorze można diabla spotkać :) i ja jestem za tym drugim stwierdzeniem. Edit. Jeszcze zapomnialam napisać, że Andy (ppoprzedni) nie lubił przytulania, miziania natomiast Brando uwielbia. Sam przychodzi wtula łeb albo swoje całe cielsko, taki przytulak jest :D
  18. Wiedziałam od zawsze, że koty sa wredne :P :P
  19. Krótki filmik z dzisiaj :P https://plus.google.com/u/0/110067926024945576563/posts/6x2Jt33NRxT?pid=6188507871197355410&oid=110067926024945576563
  20. Mówisz i masz :P (jakość tragiczna, bo robione jak już prawie ciemno było no i tylko Leona jako tako widać na zdj :P ) Takie wspominki... jak to szybko zleciało, młody zaraz będzie miał rok, a jeszcze niedawno był małym słodkim szczeniaczkiem...chlip... :P A tu Brando ma 4,5 msc Starczy na dziś :P
  21. Oo to przyjdz pod ring labow :D
  22. warszawa, wroclaw to na pewno i Dominika namawia mnie na Łódź :p
  23. Hejo :) I prawdopodobnie pojedziemy na 3 wystawy we wrzesniu :p Kamil mnie zabije i do tego zbankrutujemy xd
×
×
  • Create New...