-
Posts
6648 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Martunia
-
Śliiiiczny Bardo. :loveu: Nie ma to jak kąpiel w kałuży. :evil_lol:
-
Powiedziałaś, że brzydkie, to wystarczy. :placz: Zraniłaś uczucia moje i mojego dzieciatka. :placz: Aha. :evil_lol: A ja zreseowałam i się włączyło! :evil_lol: Jestem geniuszem. :evil_lol: Przestań z tym problemem, bo zaraz mnie coś trafi. :evil_lol:
-
Ty obrażasz moje to ja twoje ! :o Nie no, nie chodzi o to, by się stać dostępnym (a raczje niewidocznym :evil_lol:), ale kilkam na tą ikonkę gg, a to się nie włącza, no co za paskudztwo. :evil_lol: Haha skoro tak bardzo chcesz, to możesz mnie spakować. :evil_lol: Dziwne jest to, że mi odwala. :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
-
Moja jest ładna, to twoje jest obleśna. :evil_lol::evil_lol::evil_lol: Ej właśnie mi gg nie działa tzn nie chce się włączyc i zaraz mnie coś trafi. :evil_lol: A nie chce mi się restartować komputera. xD Za to masz zdjątko na fbl jakże mądre. xD No jak mam ciebie zapraszać, jak w weekend będzie wielkie pakowanie. :evil_lol: Chyba nie chcesz widzieć tego wielkiego artystycznego bałaganu. :evil_lol: Ej odwala mi, to jest naprawdę dziiiiiiiiiiwne. :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
-
My będziemy gdzieś tak popołudniu. :D Nie wiem dokładnie, o której, ale między 13-15 na pewno. :D
-
Ada jedzie ze mną. :D Tzn. z dworca we Wrocławiu do ośrodka. :D Tak to jedzie pksem. :D
-
My chcemy fotorelację !!! :mad: :lol:
-
Jaaaki radosny Haker. :loveu: I fajny konik. :D
-
Właśnie też chciałam napisać, że sweetaśne. :evil_lol: Bierzesz je na zlot? :evil_lol: Do zlotu jeszcze OK. tydzień. :D A co do komórki to moja jest najładniejsza, ty się nie znasz. :evil_lol:
-
E tam, nie przejmuj się sędzią. :D Chyba nie widzi za dobrze. :D Holly była tam najładniejsza. :D :loveu:
-
No pewnie, poznają w swoim czasie. :evil_lol: A do zlotu jeszcze 7/8 dni. :cool3:
-
Aż tak wszyscy cię znają? :evil_lol: :evil_lol:
-
Haha, nie muszę mieć zezwolenia, będę jak paparazzi. :evil_lol:
-
Ale fajne zdjęcia. :D :loveu:
-
No właśnie, od tego są wakacje. :cool3: A nie wstawać gdzieś rano. :evil_lol: Co to ma być. :evil_lol: Fajne autobusy. :evil_lol: A Bonek śliczny jak zawsze. :loveu: I go poznam na zlocie. :loveu:
-
Ada niedobra !!! :placz: A na terenie ośrodka jest plac zabaw, więc możecie się pobawić, a ja was będę fotografowała. :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
-
Moja jest najładniejsza. :evil_lol:A poza tym ranisz uczucia staruszków. :placz: Haha. :evil_lol: Karolina też kocha huśtawki. :evil_lol:
-
Nieważne, i tak chodzi mi o to, że ty byś na jej miejscu nie czuła się dobrze. :placz: Oczywiście, poprawa wskazana. :placz: No drogie, drogie.. choć zależy jakie.. :cool3: Nie chcesz takiego staruszka, który ma już z kilka lat? :evil_lol: Takie chyba jeszcze są w sklepach, może. :lol: Haha no musiała być bardzo.. oryginalna. :lol: Cieszyłaś się i w końcu mogłaś ukazać prawdziwą siebie, czyli małą, grzeczną dziewczynkę kochającą huśtawki. :multi:
-
No, a co mamy w niedzielę wcześnie wstawać. :evil_lol: Trzeba się w końcu wyspać, tymbardziej jak są wakacje. :D Oj biedna, do szkoły musisz iść. :shake: Ciesz się, że nie na lekcje. :evil_lol:
-
Czasami. :placz: A jakbyś ty się czuła jedząc raz na tydzień. :placz: Twoja komórka chciała popełnić samobójstwo? :-o Aż do takiego stanu ją doprowadziłaś !!! :shake: Co z ciebie za matka !!! I jeszcze drugie dziecko chcesz kupić, no wiesz! Tamte to dopiero by miało katorgę. :placz: Hmm dziwna kawa, jeszcze takiej nie widziałam. :evil_lol: [url]http://img20.imageshack.us/img20/4495/p1210690.jpg[/url] tu na początku wstydziłaś się huśtać na huśtawce, ale... [url]http://img6.imageshack.us/img6/2240/p1210737.jpg[/url] nagle się do niej przekonałaś ! [url]http://img41.imageshack.us/img41/2903/p1210714.jpg[/url] haha :D [url]http://img13.imageshack.us/img13/9292/p1210727.jpg[/url] jak się cieszysz xD Zabawa :D:D:D
-
O no to podobnie jak ja, ja spałam do południa. :evil_lol:
-
Haha. :D Ty niedobra, ona u Ciebie głoduje! A potem się dziwisz, że tylko szuka momentu na ucieczkę i nagle znika. :D " jak ja sie cieszyłam jak się huśtałam to jest nieporozumienie" tego na początku nie skapowałam. :evil_lol: Dlaczego miało to być nieporozumieniem. :lol: Przecież to było ostatnim zdaniem w twoim poście. :evil_lol: Czekamy na foty. :D
-
Tak, jasne, sama.. Po prostu jej nie pilnujesz i takie są tego skutki. :shake: :placz: Tego ostatniego zdania nie zrozumiałam, ale ok. :D A więc czekamy na zdjęcie z Tobą na huśtawce. :D
-
Ale musiało mu się podobać. :cool3: A co tam u Was :) ?
-
Super są te zdjęcia. :D Fajnie się prezentowaliście. :D :loveu: