[quote name='Sweet']ale inna pod innymi względami:evil_lol::evil_lol:
e to nie spotkanie klasowe :eviltong::eviltong:
aha:eviltong:
W ogóle to muszę wam powiedzieć że mam znowu taki sam numerek w dzienniku jak w gimnazjum:evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/QUOTE]
Taaak, bo nasza nie jest taka .. dziwna. :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
Łał Ada, musiałaś się pochwalić. :cool3: Ja tak samo i się nie chwalę. :cool1:
[quote name='C&B']Spamiary:mad:
Spać!:diabloti:[/QUOTE]
A co to, nam nikt nic nie ma prawa kazać. :razz: :mad: Najwyżej my możemy kazać tobie. :diabloti:
No już, już, idziemy spatki. :diabloti: