Właśnie też czytałam, że ma być 30 stopni, nieeeźle. :diabloti:
A jaki prezent chcesz? :loveu: Bo nie wiem jaki. :-(
Tak to mi Ada mówiła mniej więcej przez ee 30 min że takiego chce i ma. :evil_lol: Widzisz, ja tu jej ładne prezenty robię, a tej jeszcze mało i chce buty. :(