Jump to content
Dogomania

Martunia

Members
  • Posts

    6648
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Martunia

  1. No pewnie. :loveu: A no to skoro tak. :evil_lol: Oj tam, Bonek musi się przecież wyszaleć w swoim ulubionym basenie. :D
  2. No i fajnie było. :loveu: :cool3: To wskakuj z Bonem do tego baseniku. :evil_lol: Będzie zabawa. :eviltong:
  3. Hej :hand: ! A ja tu większość słów rozumiem, a to dzięki Anuli. :evil_lol: Jak się spotkałyśmy to nawet nie zauważyłam, że mówi po śląsku. :evil_lol: Bonek będzie miał basenik! :multi: :evil_lol: A do zlotu coraz bliżej. :loveu:
  4. Chcemy zdjęcia :D:D:D !!!
  5. No wiem, ale przecież Ada musi je mieć. :D Ale się nieźle rozkręca rozmowa na dgm przez te buty. :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  6. Nie oglądasz mtv to nie wiesz. :evil_lol: Haha no zobaczymy na zlocie. :diabloti: A co się działo, Anula? Chyba że mówiłaś, a ja zapomniałam. :evil_lol:
  7. Ada, patrz co zrobiłaś Anuli, przez Ciebie ma uraz do twoich butów. :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  8. Ale mi chodzi o program na mtv. :evil_lol: Oj Ada, my chyba z tobą nie wytrzymamy na tym zlocie. :evil_lol:
  9. Ada się wystraszyła. :evil_lol: Albo podziwia swoje buty na aukcji. :evil_lol:
  10. Przypominasz mi sweet 16. :evil_lol: Wszystko co chcesz, musisz mieć. :cool1: A nie zawsze tak będzie. :cool1: Jedne sportowe ci nie wystarczą, bo musisz mieć drugie i to ja drogie. :evil_lol: I tak je kupisz, za bardzo cię znam. :cool1:
  11. No właśnie, mówiłam jej, a ta sie uparła. :shake: :eviltong: Ona chce być modna. :evil_lol:
  12. Hahaha !!! Słyszycie (widzicie), Ada pisze głupoty i sama się do tego przyznaje !!! :evil_lol::evil_lol::evil_lol: :turn-l: E tam, i tak je będziesz miała. :p Znając Ciebie. :p
  13. Nawet sama to przyznałaś. :multi: Ale ty się uwzięłaś na te buty. :lol: Kiedyś będzie takich pełno, a nawet jeszcze lepsze i może nie takie drogie. :lol:
  14. Haha, ojj Ada będzie dłuuugo wspominała ten zlot. :diabloti: :loveu::loveu:
  15. No teraz to nieźle będziesz miała na tym zlocie za to! :turn-l: Anulcio, dziękuję za komentarze. :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:
  16. Prawda, że bredzisz, nawet sama to przyznałaś :diabloti: Nawet ja lepsze widziałam, a tańsze. :diabloti:
  17. Ojjjj Ada ale wpadłaś. :diabloti:
  18. No będą mieli niespodziankę. :cool3: Ja też mam ambitne, moich nie widziałaś? :evil_lol: Masz niespodziewankę. :loveu:
  19. Nieprawda, znowu zaczynasz bredzić. :turn-l: No kiedyś kiedyś.. :diabloti:
  20. Nieprawda, nie tylko ty. :placz: No właśnie, jeszcze. :diabloti: A ciebie coś kuszą te buty, busząąą. :diabloti:
  21. No, nie uwierzą, że tak można się w Polsce opalić. :evil_lol: :loveu::loveu: A ja ci komentuję zdjęcia na nk, a ty mi nie. :placz: :evil_lol: Właśnie, niedobra. :evil_lol:
  22. Właśnie też czytałam, że ma być 30 stopni, nieeeźle. :diabloti: A jaki prezent chcesz? :loveu: Bo nie wiem jaki. :-( Tak to mi Ada mówiła mniej więcej przez ee 30 min że takiego chce i ma. :evil_lol: Widzisz, ja tu jej ładne prezenty robię, a tej jeszcze mało i chce buty. :(
  23. A mojego fbl nikt nie chce. :placz: :diabloti: Nie, ja Ci nic nie kupuję, tak to ja jeszcze nie oszalałam. :diabloti:
  24. Ooo jego ukochany basen. :D A akurat jutro ma być ciepło. :D Podobno na zlocie ma być ładna pogoda. :cool3:
  25. Ej no znowu coś na mnie, bo zaraz się obrażę. :shake: :eviltong: o ty nie wiesz co gadasz i gadasz to samo. :eviltong: Kupisz, tzn. TY kupisz, a nie ja. :evil_lol:
×
×
  • Create New...