Jump to content
Dogomania

Martunia

Members
  • Posts

    6648
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Martunia

  1. Jakie ładne zdjęcia. :) Fajny kolczyk, no i butki też. :cool3: Jutro się widzimy ! :multi: ;)
  2. Bono ma najpiękniejszy psi uśmiech. :loveu::loveu::loveu:
  3. Bannerek boski. :cool3: Ale się musiałaś namęczyć. ;) Super zdjęcia. :) Mickey. :loveu:
  4. No tak, już mi wcześniej opisałaś. :lol: Tzn. w sumie przed chwilą. Jeszcze 2 dni. ;)
  5. Tępe jest te dogo, w ogóle wchodzić nie można. :shake: [url]http://i297.photobucket.com/albums/mm209/gordonowa/asioweobrazy094-1.jpg[/url] te najlepsiejsze. :loveu: Jak ty robisz te fotki, że są takie cudowne. :evil_lol: :loveu:
  6. Jej, ale te Dogo chodzi, nic się nie da zrobić. :shake: Co tam? :lol:
  7. Śliczne fotki. :D :loveu: Więcej. :evil_lol:
  8. O, galeria ożyła! :multi: :cool3: Śliczne zdjęcia, przeleciałam sobie kilka stron wtecz. :eviltong: No i czekamy na więcej. ;)
  9. Śliczny Bono. :loveu::loveu::loveu: Prawie jak postawa wystawowa. :evil_lol: :loveu:
  10. Hej Majaczko. :loveu: Super, że już wróciłaś! :multi: Przecyztałam całą relację, bardzo ciekawie tam miałaś. ^^ Czekamy na więcej fotek. Chester jest piękny. :loveu:
  11. [quote name='Sweet']no bo muszę mieć:evil_lol::evil_lol: o:D To mowie ze w sobotę:evil_lol::evil_lol: Może jutro te spodenki kupie to nie będę musiała w sobotę jechać:D fajnie by bylo bo mi sie nie chce jak tak gorąco:cool1:[/QUOTE] Się uparłaś. :D A ochłodzić ma się w sobotę. Jutro właśnie ma być upalnie, bo ponad 30 stopni. :roll:
  12. Jak zawsze śliczne zdjęcia Bobika, no i agility też. :D :loveu: O Olci tez nie można zapomnieć. :loveu: Jak tam się wakacje spędza :D ?
  13. Portrety są najlepsze. :loveu::loveu::loveu:
  14. Ale się na nie uparłaś. :evil_lol: Mi tylko strój został. :cool3: A pakowanko pojutrze. :cool3:
  15. A fajnie. :D Jeszcze 3 dni do zlotu. :D Niedługo się będziemy pakować. :evil_lol:
  16. No to fajne spotkanko. :D Ja dzisiaj też miałam, na pb opisałam. :lol:
  17. Never. :cool3:
  18. Ale fajne zdjęcia. :cool3: Gratuluję 800 strony !!! :multi::multi::multi:
  19. Ale fajnie Marley skacze :D E tam, na początku zawsze jest trudno. ;)
  20. Jak zwykle śliczny duet. :loveu: No w końcu galeria odwieszona. :cool3: PS Zapomniałam dodać, że kicia ma piękne oczy. :loveu:
  21. Ta "mała" grupka wieczorkami na dogo zamieni się w trochę większą. :diabloti: Tak w ogóle witaj. :D I wracaj szybko, bo mam ochotę na spamowanie. :diabloti:
  22. Nie, ty nie. :( Ja mam gorzej. :( Hahaa, przyjaciele lepiej brzmi. :diabloti:
  23. Ja tak. :placz: A wy nie. :placz: Naprawdę, ja się załamuję. :( Nasza kuracja najlepsza na wszystko. :lol: Każda ofiara eeee to znaczy klient będzie zadowolony. :diabloti:
  24. Ja też. :placz: To mnie normalnie tak nurtuje, że chyba przestanę jeść, choć to niemożliwe. :-( No taniej Ci wyszło. :diabloti: Tak, Anula będzie po tym bardzo zadowolona. :D
×
×
  • Create New...