Tępe jest te dogo, w ogóle wchodzić nie można. :shake:
[url]http://i297.photobucket.com/albums/mm209/gordonowa/asioweobrazy094-1.jpg[/url] te najlepsiejsze. :loveu: Jak ty robisz te fotki, że są takie cudowne. :evil_lol: :loveu:
Hej Majaczko. :loveu:
Super, że już wróciłaś! :multi: Przecyztałam całą relację, bardzo ciekawie tam miałaś. ^^ Czekamy na więcej fotek. Chester jest piękny. :loveu:
[quote name='Sweet']no bo muszę mieć:evil_lol::evil_lol:
o:D
To mowie ze w sobotę:evil_lol::evil_lol:
Może jutro te spodenki kupie to nie będę musiała w sobotę jechać:D fajnie by bylo bo mi sie nie chce jak tak gorąco:cool1:[/QUOTE]
Się uparłaś. :D
A ochłodzić ma się w sobotę. Jutro właśnie ma być upalnie, bo ponad 30 stopni. :roll:
Ta "mała" grupka wieczorkami na dogo zamieni się w trochę większą. :diabloti:
Tak w ogóle witaj. :D
I wracaj szybko, bo mam ochotę na spamowanie. :diabloti:
Ja tak. :placz: A wy nie. :placz: Naprawdę, ja się załamuję. :(
Nasza kuracja najlepsza na wszystko. :lol: Każda ofiara eeee to znaczy klient będzie zadowolony. :diabloti:
Ja też. :placz: To mnie normalnie tak nurtuje, że chyba przestanę jeść, choć to niemożliwe. :-(
No taniej Ci wyszło. :diabloti:
Tak, Anula będzie po tym bardzo zadowolona. :D