Jump to content
Dogomania

Martunia

Members
  • Posts

    6648
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Martunia

  1. W takim razie czekamy na zdjęcia. :loveu:
  2. Śliczny jest ten bannerek. :loveu: Ja też muszę popróbować jakieś porobić, może mi się kiedyś uda. :lol: Tak w ogóle to witam z rana! :loveu:
  3. I ja również! Bo podnoszenie do góry wątku pomaga. ;)
  4. Biedactwo. :( Na pewno musiał cierpieć... Ale teraz wygląda zupełnie inaczej, wręcz pięknie. :loveu: Mam nadzieję, że go ktoś wkrótce wypatrzy. ;)
  5. Jakie piękne kwiatki! :loveu::loveu::loveu: Widać, że do wiosny coraz bliżej, a raczej u Ciebie wiosna już zawitała! U mnie narazie jeszcze nie jest tak pięknie, ale mam nadzieję, że się kiedyś doczekam. :lol:
  6. Biedactwo. :( Może jakoś udało mu się ukryć przed deszczem. :(
  7. No niestety nie jest w 100% przewidywalna. ;p Ale może nie będzie padać. No musimy. :D Jeżeli będę mogła... Dobranoc. :buzi::buzi:
  8. Aha. ;) Szkoda, że Kabisiek nie pójdzie. :( Ale ogólnie to fajny pomysł, żebyście się spotkały. :) No to trzeba liczyć na ładną pogodę. ;) Ale w sumie ma być jutro ładna, przynajmniej tak w prognozie pogody mówili. ;p We Wrocławiu i Poznaniu ma być słońce. I chyba z 8-9 stopni. ;)
  9. PS. Odpowiedziałam na koment. ;)
  10. Aha. ^^ A to fajnie macie. :) A z kim? :) I czy będzie z Wami Kabisiek? :D
  11. [quote name='xxSweetGirl93xx']Aaa... ja tez prawie cały czas dzisiaj siedze na DGM:) o to fajnie;) zaraz sprawdze:) Nom;:D:D a podobno u mnie w srode ma byc plan zmieniony czy cos;P pani od matmy nam tak mówiła ale nie iem czy to prawda;P a tak co powiesz jeszcze??[/quote] Noo, DGM wciąga. :D Za chwilkę dopiszę Ci na komentarz, bo właśnie go widzę. ;) My tam mamy plan lekcji od początku roku taki sam. :D W SP byo inaczej, bo był jeden plan na półrocze.
  12. Musiałam sobie przerwkę zrobić, bo cały czas na DGM siedzę. :diabloti: A poza tym niedawno siadłam i wreszcie na komentarze na blogu odpisuję. :eviltong: Odpisałam Ci. :D I ja też niecierpliwie na święta czekam. ;) Ale jeszcze 3 dni do szkoły i wolne! :D
  13. Śliczne zdjęcia. :loveu: Cały czas widzę, jak Bardo ma gdzieś jakąś gałązkę przyczepioną. :D
  14. Szkoda. :( No dokładnie. :) Jak nie pada to może być. ;) I żeby było w miarę ciepło to też dobrze. :D
  15. Ehh, szkoda... :( :shake: Po domek !
  16. [quote name='Acctiually']<font color="Blue">U mnie pogoda dalej nijaka:( A u Bona dobrze:)Jutro porobie fotki na polu z Barnusiem bo nie mam już co wstawiać:D [/quote] U mnie w sumie też, ale jutro ma się polepszyć. ;) To w takim razie czekamy na fotki z jutrzejszego spacerku. :D
  17. Aha. ;) Moja kurtka pasuje do trzech pór roku: na wiosnę, na jesień i na zimę. :p Jest mi w niej ciepło, ale nadaje się również na inne pory roku. ;) Mam jeszcze niby jesienną, ale to już stara. :lol: Jednak nie poszłaś na drogę krzyżową? Aha. ;) U mnie podobno ma być jutro cieplej.
  18. No to czas na wiosenne zakupy. :lol: :cool3: Ja mam ogromną nadzieję, że święta będzie ciepło. ;) Jak narazie to trochę jest zimno i deszcz od czasu do czasu leje... Ale na pewno po kilku dniach już będzie ładniej. :) I dzięki temu deszczu roślinki szybko będą rosły. :)
  19. Jaka porcja zdjęć. :loveu: Drakuś na wszystkich ślicznie wygląda, musiałabym wszystkie tu zdjęcia zacytować. ;) O i widać nawet, że wiosna coraz bliżej... :cool3:
  20. Witam Majaczko ! :loveu: Śliczne fotki Chesta. :D Jaki niuchacz. :cool1: I co tam wyniuchał? :cool3: Jakiż on duży ! A tak niedawno był maleńką kuleczką. ;) Teraz taki misiu. :loveu:
  21. Oj tak, dobrze, że jest szansa ...
  22. [quote name='xxSweetGirl93xx']A u nas dobrze;) dzisiaj byłam w szkole do 15.25;/ masakra a teraz pada caly czas;/ Jutro chce jechac na zakupy... albo w niedziele... zależy od pogody.. ale wole jutro bo bym jechała sama a tak z mamą..;/ musze spodnie i adidasy sobie kupic i wyżulić od taty kase na adidasy:P hehe bo spodnien sobie za swoje kupie:P:) hee:) a kabiśka własnie mecze bo on nie chce u mnie siedziec:P A co u ciebie??[/quote] Aha. ;) No to fajnie. :D Ja też muszę pojechać na zakupy. :eviltong: A co do pogody, u mnie jest podobnie. :razz: Cały czas pada... I tylko czekam na wiosnę i to ciepełko. :loveu: W dodatku już u mnie widać pąki na drzewach, niektóre już kwitną. :cool3: No, ale to również dzięki deszczu. ;) U mnie nic ciekawego. :roll: Trochę mam nauki...
  23. Witam. :D O tak czekamy cierpliwie na fotki. ;) A co u Ciebie i Pana Kabiśka? :D :buzi:
×
×
  • Create New...