No nie, to zdjęcie o dałaś mi się nie wyświetla. :(
O tak, kabi by nie opuścił, Kabi jest najlepszy! :cool3:
O tak wyślij mi go. :D A tak na serio, to bym pewnie nie mogła. :( Łeeee... A chciałabym. :rool: :loveu::loveu::loveu:
[quote name='xxSweetGirl93xx']małe to mam ja:D:D ale lepsze to niz nic:)[/quote]
No, a ja nie mam to jeszcze gorzej. :P A chciałabym mieć. :( Łeeee. ;)
Ahh boskie są te foty! W biegu jest fajne. :D I z tym Husky'm. :cool3: Najlepsze jest to: [url]http://images31.fotosik.pl/172/d69be8cba12f46b5.jpg[/url] :loveu: Śliczne!