Nie no, nie rozumiem ludzi... Czemu go jeszcze nikt nie przygarnął? Jest taki śliczny, w dodatku po szkoleniach... Pies jak marzenie! Bierz go ktoś, bo aż się smutno robi. :(
Huuura! Nowe zdjęcia! ^^
Oo jaka ładna ta koleżanka Chestera. :cool3:
Fajna sesyjka ze spaceru z tą piłką. :D
Oh jak dumnie wyszedł na tym zdjęciu z Twoim tatą. :cool3: I z Tobą również :D
http://i32.tinypic.com/2vjsw01.jpg To jest śliczne! :loveu::loveu::loveu:
Witam niedzielnie. :)
Haha, co za zbieg okoliczności. ;) Ja wczoraj też do prawie północy na DGM siedziałam, a wstałam ledwo przed 10.00. :lol:
Czekamy na fotki. :roll:
Przepraszam za podwójny post, ale nie mogę zedytować poprzedniego posta. ^^"" Dlaczego nie wyświetla mi się w podpisie bannerek dotyczący Lewiska? Czy tylko u mnie tak jest?
[quote name='xxSweetGirl93xx']heh:)
Mi też ta fota sie najbardziej podoba
heh:) szczur i leń;d
No wiesz co moją miłość mi odbierasz??
heh:)
nie no żartuje:) podzielę sie nim z tobą:)
I już wymiziany:)
PS. podobno panuje u mnie jakaś kocia choroba i zdechły już 3 koty i musze uważać żeby kabi sie nie zaraził;/ tylko nie wiem czy kocia choroba moze sie przenieść na psy? wie ktoś moze???[/quote]
Oh dziękuję, że się nim podzielisz ze mną. :loveu:
Ja niestety o tej kociej chorobie nie wiem. :(
Dobranoc. :loveu: :buzi:
[quote name='Tygrysek ^^']Ale ja mam dyslekcje :eviltong: Więc się mnie nie czepiać! :eviltong:[/quote]
Ok, ja już nie będę. :D
No właśnie, i co? Dzwoniła?
Aaa jak ślicznie wyszedł. :loveu::loveu::loveu: Pięknie wygląda razem z tym kwiatkiem. :) I wreszcie dodałaś długo oczekiwane zdjęcia! :multi: :cool3:
Wymiziaj go ode mnie. :loveu: