Jump to content
Dogomania

Martunia

Members
  • Posts

    6648
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Martunia

  1. Śliczne zdjęcia. :loveu: Fajnie wygląda w biegu! ^^ Jakiż on fotogeniczny. :) I jak grzecznie pozuje pańci. :D
  2. Nie no, nie rozumiem ludzi... Czemu go jeszcze nikt nie przygarnął? Jest taki śliczny, w dodatku po szkoleniach... Pies jak marzenie! Bierz go ktoś, bo aż się smutno robi. :(
  3. O tak, prosimy o zdjęcia z wystawy. :D
  4. Jakie śliczne zdjęcia. :loveu: Noo Drakuś jaki dumny. :cool3: Jeszcze raz gratuluję sukcesu. :D
  5. W takim razie czekamy na fotki. :cool3:
  6. O gratulujemy sukcesu. :cool3:
  7. Trzeba mieć nadzieję. :) Wierzę w to, że się uda!
  8. Huuura! Nowe zdjęcia! ^^ Oo jaka ładna ta koleżanka Chestera. :cool3: Fajna sesyjka ze spaceru z tą piłką. :D Oh jak dumnie wyszedł na tym zdjęciu z Twoim tatą. :cool3: I z Tobą również :D http://i32.tinypic.com/2vjsw01.jpg To jest śliczne! :loveu::loveu::loveu:
  9. Witam niedzielnie. :) Ahh zdjęcia cudowne. :loveu: Fajna ta nowa fryzurka Bordusia. :D A jak uważnie przygląda się łabędziom. :cool3: Fajnie pływa. :D
  10. W górę kochany!
  11. No to czekamy w takim razie na zdjęcia. :loveu:
  12. Ale się musiałaś napracować... :roll: Dziękujemy. :D Po domek!
  13. No moim zdaniem skoro to kocia to chyba tylko one mogą zachorować.. A zresztą się nie znam. ;)
  14. Śląskie, bodajże.
  15. Witam niedzielnie. :) Haha, co za zbieg okoliczności. ;) Ja wczoraj też do prawie północy na DGM siedziałam, a wstałam ledwo przed 10.00. :lol: Czekamy na fotki. :roll:
  16. Ale się musiał cieszyć. :) No to czekamy na zdjęcia. :D
  17. Przepraszam za podwójny post, ale nie mogę zedytować poprzedniego posta. ^^"" Dlaczego nie wyświetla mi się w podpisie bannerek dotyczący Lewiska? Czy tylko u mnie tak jest?
  18. [quote name='xxSweetGirl93xx']heh:) Mi też ta fota sie najbardziej podoba heh:) szczur i leń;d No wiesz co moją miłość mi odbierasz?? heh:) nie no żartuje:) podzielę sie nim z tobą:) I już wymiziany:) PS. podobno panuje u mnie jakaś kocia choroba i zdechły już 3 koty i musze uważać żeby kabi sie nie zaraził;/ tylko nie wiem czy kocia choroba moze sie przenieść na psy? wie ktoś moze???[/quote] Oh dziękuję, że się nim podzielisz ze mną. :loveu: Ja niestety o tej kociej chorobie nie wiem. :( Dobranoc. :loveu: :buzi:
  19. O założyłaś stronę Tuptusiowi! :multi: Trzymam za niego kciuki. :)
  20. Śliczne zdjęcie. :) Jaka szkoda, że się te zdjęcia nie dodały. :( Czekamy w takim razie na dawkę zdjęć.
  21. No naprawdę śliczne są. :)
  22. [quote name='Tygrysek ^^']Ale ja mam dyslekcje :eviltong: Więc się mnie nie czepiać! :eviltong:[/quote] Ok, ja już nie będę. :D No właśnie, i co? Dzwoniła?
  23. Aaa jak ślicznie wyszedł. :loveu::loveu::loveu: Pięknie wygląda razem z tym kwiatkiem. :) I wreszcie dodałaś długo oczekiwane zdjęcia! :multi: :cool3: Wymiziaj go ode mnie. :loveu:
×
×
  • Create New...