Heh. :)
No nie wiem, pan zrobił 'próbę' i powiedział, żebyśmy sami sobie po 3 pytania zadali z 5 tematów. Jeszcze powiedział, że zobaczy, jak to wykorzystaliśmy, czyli, że lepiej, by pytania nie były najłatwiejsze. :eviltong: Ja tam napisałam co pamiętałam i może 4 będzie. :D I tak 5 mało kto dostał w tym półroczu. :razz:
Fajnie Ci. ;) Ja będę miała w środę basen. :razz: I w ogóle te pierwsze 3 dni tygodnia są najgorsze, najlepszy jest czwartek i piątek, bo są luźne lekcje. ;)