-
Posts
6648 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Martunia
-
Nie no, niech go ktoś przygarnie wreszcie. :( Tyle czeka... Taki śliczny i kochany, dziwię się, że jeszcze nikt go nie wziął do siebie.
-
Do góry Tuptusiu !!! :multi:
-
Liszka- DŁUGOWŁOSA, PIĘKNA - w DEPRESJI! -JUŻ szczęśliwa w NOWYM DOMU!
Martunia replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Hmm.. rzeczywiście dziwne. Może to coś oznacza...? :cool3: -
.~* Cyganka nareszcie w nowym domu!! :) <jupi> *~.
Martunia replied to BlackSheWolf's topic in Już w nowym domu
Nie no, rzeczywiście dziwnie masz z tym schroniskiem. :razz: No, ale cóż. W górę !!! -
Scotie-czterema łapami już w swoim nowym domu !!! ;)
Martunia replied to polciuaa's topic in Już w nowym domu
No właśnie, czekamy na fotki. :D Ale się cieszę. :multi: Oby się udało ! -
O wszystkiego najlepszego dla Fionci ! :new-bday: :BIG: A co do Ciebie Daguś, to masz się wytłumaczyć ! :mad::mad::mad::mad::mad:
-
Oj tak, domek szukany nadal... Ciekawe, czy ją Twój kolega weźmie.. :roll: W górę !
-
Moje złote szczęście - cocker spanielka Ginger + przyjaciele
Martunia replied to Asia & Ginger's topic in Galeria
O tak, czekamy niecierpliwie na następne foteczki. :D :loveu: -
O to fajnie. :) Jak dobrze, że weźmie jakiegoś psa ze schroniska, oby więcej takich osób na świecie było !
-
I tak szybko się koledze spodobała. :) Taka śliczna i kochana jest. :loveu: Trzymam kciuki za to, by szybko domek znalazła !
-
Scotie-czterema łapami już w swoim nowym domu !!! ;)
Martunia replied to polciuaa's topic in Już w nowym domu
I ja również mocno trzymam za Scotie kciuki. :) -
A no to do jutra ! :) Dobranoc. :buzi: [U][B]Głosować na bannerki !!! :D[/B][/U]
-
.~* Cyganka nareszcie w nowym domu!! :) <jupi> *~.
Martunia replied to BlackSheWolf's topic in Już w nowym domu
Szkoda. :( Ale cóż... A wiadomo, kiedy będzie w schronisku wolontariat ponownie? -
W górę, kochana ! :loveu:
-
[quote name='xxSweetGirl93xx']Nom:D:D hehe:) pewnie:) Ja tez mam dużo roboty ale co to jest poświęcic w przerwie na nauke 10 min na zabawe z psem czy godzinke po południu na wyjscie na spacer a tak to tylko przed szkołą zeby sie wysiusiał:) Wcale nie potrzeba tak dużo najważniejsze sa chęci:) a rodziców kązdych da sie przekonac:):) nom dokładnie;) dookoła koscioła:):) Ja moge sie przynajmniej wyspac:D:D hehe:) no dla kogo chwilka dla tego chwilka:P dla mnie kazda minuta sie liczy bo zaraz lece:([/quote] Nie wszystkich, uwierz mi. :eviltong: No rozumiem, pewnie nie jest tak dużo, jak się wydaje. No nie wiem. Aha. :) E tam, ja tam mogę wstać o godzinkę wcześniej, niż zawsze, jak się wysypiam. :eviltong: Przynajmniej na następną noc będę mogła spać, bo będę śpiąca. :D Czemu tak szybko już musisz iść?
-
[quote name='xxSweetGirl93xx']No jak jest obciety to na młodego:P ale jak miał ok.10 m-c to miał takie długie strasznie włosy to jak stary dziad wygladał:P hehe:) No bardzo sie ciesze ze go mam nie wiem co bym bez niego zrobiła:) A czemu twoi rodzice nie chca psa?? No jest procesja;D mam nadzieje ze nie bedzie padac:P No ok.2 godz moze wiecej:) co powiesz jeszcze??[/quote] Hehe. :D Zależy od fryzurki, nie? :D Ale teraz wygląda tak młodo. :loveu: I tylko suczki by za nim latały. :roll: Bo i tak mam dużo do roboty, a poza tym jest wiele obowiązków i jeszcze dojdzie do tego pies... :( Kupię sobie, jak będę dorosła. :) Aha. ;) Czytałam, że ta procesja odbywa się wokół kościoła. ;) Mi tam wygodnie iść rano, potem śniadanko wielkanocne jest. :D Jestem, jestem. :D Nie było mnie chwilkę. ;)
-
Do góry, po domek !!!
-
Taki sam pies, jak inne, tyle że z łatką w kształcie serca. :lol: Co nie zmienia faktu, że jest uroczy. :loveu:
-
Staruszek ON-Lord-już w swoim nowym domu
Martunia replied to Szczurosława's topic in Już w nowym domu
Ale się musi cieszyć z nowego domku ! :multi: Ja też się bardzo cieszę. :) Ale się mu poszczęściło. :) Powodzenia. :loveu: -
Scotie-czterema łapami już w swoim nowym domu !!! ;)
Martunia replied to polciuaa's topic in Już w nowym domu
O czyli są duże szanse na domek dla Scotie ! :D -
No właśnie, [B][SIZE=2]głosować na bannerki ! :cool3:[/SIZE][/B] [quote name='xxSweetGirl93xx']heh;P Nom mam ma;D 3 latka skończy:) nawet bym sobie teraz nie potrafiła wyobrazić jakbym go nie miała albo jak by ktos te 3 lata temu inny go wziąl albo co gorsza by sie nie urodził wogóle...:( Ale ciesze sie bardzo że jest z nami:):) Ja jutro nie chce;P wole dzisiaj:D po za tym w sobote jest fajniej jak jest rezurakcja:) A msza trwa dłużej bo jest jeszcze procesja i cos jeszcze chyba ale nie pamietam:P hehe:) W kazdym razie jak sie skończy przed 24 bedzie dobrze:D:D hihi:) bo o 21 sie zaczyna wiec wiesz:):)[/quote] O. :D Kabiś wygląda na młodszego. :diabloti: Nawet tak nie myśl, myśl tylko o tym, jaki to szczęście, że go masz. :) Szkoda, że ja psa nie mogę mieć. :( No właśnie czytałam w necie, że tam też i procesja jest itd. ;) Ja zawsze to w niedzielę chodziłam. ;) Aha, czyli to dwie godziny trwa ta rezurekcja? :cool3:
-
[quote name='xxSweetGirl93xx']Nom:) hehe;p milonerzy sa nudni:P:P hehe:) mi juz dawno sie znudził HP:P:P hehe:) A kabis na urodzinki 2 kwietnia:D:D hih:) jeszcze 1,5 godz bede sie szykowac do koscioła na 21:P:P hehe:)[/quote] Nie całkiem. :D Jak dla mnie może być. ;) O no to Kabisiątko ma urodziny już niedługo. :D A ile on będzie miał już latek? :) Aha. :) A ja idę do kościoła jutro rano. ;) Dziś to niezabardzo. :eviltong: A ile trwa ta rezurekcja? Normalnie, tak jak Msza, czy dłużej?
-
Ale apetycznie wygląda. :cool3: :diabloti: