No nie, ale leń!!! :mad:
No to będziemy czekać, ale bardzo niecierpliwie. :angryy: A już miałam nadzieje na nowe zdjęcia, kiedy wrócę... :roll:
:loveu:
[SIZE=1][COLOR=PaleTurquoise]Bazyl szczeka. :-o Coś nowego, wcześniej nie umiał. Słyszę go z balkonu, znowu go sąsiadka tam dała... :shake:[/COLOR][/SIZE]