-
Posts
6648 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Martunia
-
No Majaczko, tu głównie rozmowy. :lol: [quote name='xxSweetGirl93xx']heh:) dasz rade:) aa;) odemnie nikt nie ma;/ Nie wiem czy załoze jakos mnie to nie kręci:P nie chce mi sie zdjeci dodawac moich:P hehe:) Ide sie wykąpac:) moze jeszcze bede:) a ty do której bedziesz??[/quote] Nie musisz dodawać swoich. Ja dodaję te, co robiłam, jakimś krajobrazom czy czymś i dalej to normalna notka. :eviltong: Nie no, załóż. :D Ładnie proszę. :) Ja? Nie wiem. :eviltong: Może do 23.00?
-
I tak to by nie wypaliło. :eviltong: No cóż. Do góry !
-
Nie wiem. :D Tak sobie. :) U mnie wiele osób takie ma, ja też, ale im nie podaję, przynajmniej tylko tym, którym ufam podaję. :evil_lol: Załóż, będzie mi raźniej. :D Bo tak to same nudne mi wychodzą i notki tym bardziej...
-
A ja z tinypic.com ;)
-
Taak bardziej. :eviltong: Tylko, że mam problem, bo tego tematu nie rozumiem, a nie będzie można poprawiać. :razz: A ok. :) Zrób sobie fotobloga. :D
-
.~* Cyganka nareszcie w nowym domu!! :) <jupi> *~.
Martunia replied to BlackSheWolf's topic in Już w nowym domu
No to dobrze. :) Cyganka musi wreszcie domek znaleźć. -
Ale leń. :eviltong: :lol: No to fajnie macie. U nas nauczycielka chciała, żeby nauka tego przedmiotu była bardziej systematyczna... ^^" A ja też siedzę na DGM. :D I na fotoblogu. :cool3: Ale nie na DGM.
-
.~* Cyganka nareszcie w nowym domu!! :) <jupi> *~.
Martunia replied to BlackSheWolf's topic in Już w nowym domu
:( Szkoda mi jej. Musi ją ktoś wypatrzeć. -
A co masz teraz na fizyce? Ja jej od początku nie lubiłam. Najbardziej nie lubię tego tematu o ciśnieniu. W dodatku nie można poprawiać, chyba, że 1 dostałaś, albo nie pisałaś. Nie fair. Co robisz? :)
-
.~* Cyganka nareszcie w nowym domu!! :) <jupi> *~.
Martunia replied to BlackSheWolf's topic in Już w nowym domu
Ojej. :( Może tak nie będzie... -
.~* Cyganka nareszcie w nowym domu!! :) <jupi> *~.
Martunia replied to BlackSheWolf's topic in Już w nowym domu
Czyli za 8 dni... Mam nadzieję, że ktoś ja wypatrzy w końcu. -
Do góry!!!!
-
[quote name='xxSweetGirl93xx']nom;p nie chciało mi sie kompa włanczac:P No ja tez juz sie nie moge doczekac i miec je w domu:P hehe;) No nie wiem mozę dopiero później ten pech sie objawi?? O to dobrze ze ci dobrze poszedł:D Ja lubie matme:)[/quote] Leń. :mad: :eviltong: E tam, nie wierz w to. ;) Na pewno się tak nie stanie. A ja tak średnio, ale bardziej lubię. :cool3: Fizyka jest okropna, a z niej mam w pon spr. :razz: W dodatku nie można poprawiać, a ciśnienie jest najgorszym tematem, z jakim się spotkałam dotychczas... :shake:
-
[quote name='xxSweetGirl93xx']No widzisz:P stwierdziłam ze juz musze:P a przynajmniej by wypadało:P jak trzeba to trzeba:P a tak na serio to juz mi sie nudziło oglądanie TV:P hehe:) No dam i tu i na klasową galerie:P chyba ze ktoś przedemną doda to tez bedzie:):) No tylko szklanki mi sie stłukły ale to sie nie liczy.. i tak mysle ze z lusterkiem to nie prawda ale nie wiadomo.. jak narazie to mam szczęscie bo miałam łatwe pytania na kartówce z tego co akurat umiałam:p hehe:) :)[/quote] Hah, przy TV? :cool3: Ja od razu po zrobieniu lekcji na komputer wsiadłam. :D No to będę czekać z niecierpliwością na to klasowe zdjęcie. :cool3: E tam, ja nie wierze w zabobony. ;) No i widzisz, jakbyś miała nieszczęście, to by Ci źle na kartkówce poszlło. ;) Ja dziś miałam spr z matmy i mi też dobrze poszło, a nic się nie uczyłam. :D A wszyscy marudzili, że trudne. A o dziwo z matmy nie jestem tak dobra. :roll:
-
No nie mogę. :( Niestety... Do góry, Tuptusiu!
-
Oj nie wygłupiajcie się. :eviltong: Ja bardzo bym chciała psa, ale nie mogę ... :-( Do góry!
-
.~* Cyganka nareszcie w nowym domu!! :) <jupi> *~.
Martunia replied to BlackSheWolf's topic in Już w nowym domu
Może tak musiało się stać? Będziemy szukać innego domku. ;) -
Ojej, jak ślicznie. :loveu: Ja od początku zachwycałam się Tuptusiem, taki śliczny jest. :loveu: Kochany. :)
-
No wreszcie żeś raczyła przyjść. :eviltong: Oooo zdjęcie klasowe? Dacie na nk? :D Ja je muszę zobaczyć. :cool3: Napewno super wyszło. :cool3: I tu też musisz dać. :D Przykro mi, że Ci się lusterko stłukło. :( Ja osobiście w zabobony nie wierzę. ;) A jakby Ci się wcześniej coś stłukło, to miałaś nieszczęście? ;) Mi się nie przydarzyło jeszcze, ale z 2 razy mi czarny kot przeszedł przez drogę. :lol: I o dziwo wtedy dobrze mi mijał dzień, nawet normalnie. Nie przejmuj się zabobonami. ;)
-
.~* Cyganka nareszcie w nowym domu!! :) <jupi> *~.
Martunia replied to BlackSheWolf's topic in Już w nowym domu
Taak. ;) W górę ! -
Ciekawe, czy by mnie polubił. :loveu: Ale jak narazie do Zabrza nie mam jak jechać... :-(