-
Posts
6648 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Martunia
-
Pakuś na dom czeka od szczeniaka czyli ponad 5 lat!!! :( MA DOM
Martunia replied to Mysia_'s topic in Już w nowym domu
Jakiż on słodki. :loveu: -
Witanko. :hand: To wspaniale! Czekamy na fotki z nową obróżką. :loveu:
-
Śliczne te banerki! Black, trzymam kciuki, by się udało. :kciuki:
-
Aha rozumiem. :cool3: Czyli nasza klasa nie jest aż taką tępą, na jaką ją oceniałam. :eviltong: Nie no, żartuję. ;) U mnie to rzadko, kiedy ktoś się na tych forach wypowiada, choć jestem w kilku, bo jestem w 3 klasach + w jednej zapisana jako gość. ;) No to dobranoc. :buzi:
-
W końcu sie odnaleźli... - Mozart ma dom!!
Martunia replied to TYGRYS-ica.'s topic in Już w nowym domu
Niech ktoś wypatrzy Mozarcika. -
[quote name='xxSweetGirl93xx']hehe:P nom zaczynay dopiero:) My tez mamy 2 lekcje chemii w tyg:) i dorbze bo nawet fajna jest:) :) ja tez:P i jeszcze na naszej klasie;P ja jestem mocna założyłam na naszym klasowym forum na nk wątek skojarzenia i nie przyszło mi nic lepszego na pierwsze słowo jak SKARPETKA:P bo akurat sie na moje patrzyłam:P hehe:) ogólnie nam sie tam forum rozrasta:D[/quote] No ja lubię chemię. :) Gdyby nie to, że zamiast francuskiego mamy chemię, to byśmy byli tam dopiero, gdzie Wy. :cool3: Tak z materiałem pędzimy. Hahaha. ^^ Fajny początek gry. E tam, najważniejsze, że gra będzie trwała, u mnie na forum na nk też jest gra w skojarzenia, ale już od dawna tam nikt nie zaglądał, wszystkim się to znudziło po 2 miesiącach. Co tam u Ciebie jeszcze?
-
W końcu sie odnaleźli... - Mozart ma dom!!
Martunia replied to TYGRYS-ica.'s topic in Już w nowym domu
Do góry... -
Coś na Dogomanii nie przebywa... Pewnie nawet do nas nie spojrzy. :eviltong:
-
[quote name='xxSweetGirl93xx']nom:P hehe a dziekuje:) my zaczynay sole:P chyba juz 5 lekcji było i mamy otrzymywanie i zobojętnianie:P ja nie umiem osobiście zobojetniania jak tam potem sie rozpisuje na te co dysocjuja i nie;P heh:) ale ogólnie to powoli kapuje:P heh;) A co robisz??:D[/quote] A dopiero zaczynacie. :D My to już kończymy, dużo tego jest, bo my te sole chyba z pół roku już robiliśmy, w dodatku, jak dwie lekcje w tygodniu tej chemii mamy. Ja tam lubię chemię, z niej najlepiej mi idzie (nie licząc ang ;)), same 5 załapuję. :cool3: Ja? Siedzę na DGM i w sumie to nic. :lol: A Ty? ;)
-
W końcu sie odnaleźli... - Mozart ma dom!!
Martunia replied to TYGRYS-ica.'s topic in Już w nowym domu
Niech go ktoś wypatrzy.:-( -
[quote name='xxSweetGirl93xx']No nie wiem ten spr był trudny;/ nie dziekuje;P Bede trzymac kciuki:) Suchar 4 conajmniej powinnas dostac:):) Znam to skąś:P hehe:) co powiesz? ja dzisiaj byłam przy tablicy na chemii i moja praca była boska;p napisałam cos i tylko sie ciągle pani pytałam czy jest dobrze i o dziwo dobrze napisałam a tego nie kapwoałam ale dobra:P hehe;) ważne że pani mi 5 wstawiła za to:P hehe:) No i co powiesz??[/quote] Ehh co za życie. :shake: :eviltong: Haha. :D No to gratulacje 5. :cool3: Ja tam chemię jak narazie rozumiem. :eviltong: A co macie teraz? My będziemy mieć za tydzień z soli z całości. :eviltong: I tak lecimy z materiałem najszybciej, bo chemię mamy za francuski, który zlikwidowano. :cool3:
-
Dziękujemy. :loveu: Większe szanse na domek dla Tuptka. :)
-
W końcu sie odnaleźli... - Mozart ma dom!!
Martunia replied to TYGRYS-ica.'s topic in Już w nowym domu
Niech go ktoś wypatrzy.... -
.~* Cyganka nareszcie w nowym domu!! :) <jupi> *~.
Martunia replied to BlackSheWolf's topic in Już w nowym domu
Niech ją ktoś w końcu wypatrzy! :( -
Namawiaj go do skutku. :) Może w końcu się zgodzi. No i z tym argumentem to też dobry pomysł. ;)
-
Ja też... w dodatku też niedawno tak samo miałam z biologii... :razz:
-
[quote name='xxSweetGirl93xx']hehe:) nie szkodzi:) wiadomo że słodki:D A u nas co tam... dobrze ogólnie:P dzisiaj miałam kart z anglika dobrze mi poszła bo sie nauczyłam oraz spr z histy i średnio poszedł bo sie nie nauczyłam:P jutro kart z fizy;/ ogólnie do dobrze;a a co u ciebie??[/quote] E tam, na pewno dobrze poszło. :) Powodzenia jutro na kartkówce. :cool3: Ja jutro mam sprawdzian z ang... Dziś miałam odpowiadać na historii i mam 3 mimo, że większość pytań dobrze odpowiedziałam. I ostatnio ze sp z fizyki 3 dostałam i pół punkta mi do 4 brakowało. :shake:
-
Czekamy na niespodziankę. :loveu:
-
.~* Cyganka nareszcie w nowym domu!! :) <jupi> *~.
Martunia replied to BlackSheWolf's topic in Już w nowym domu
No to w górę......... -
[quote name='chester07']Majaczka by Majaczkę zanudziła? chyba kpisz :evil_lol: ej no weź mnie nie dobijaj.. dopiero się rok zaczął, a to już niedługo do wakacji.. niby dobrze, ale kiedy ja mam jakieś oceny pozdobywać? np. z chemii mi by się przydało parę 5 żeby mieć 5 na koniec, a kiedy ja to mam dostać?.. ciężko.. z ten test mnie dobija.. dokładnie dwa tygodnie i humanistyczny, a dzień później zagłada.. no ale trzeba żyć dniem :D ładna pogoda dzisiaj, byłam tylko na 4 lekcjach, miałam na 11:30 więc się wyspałam, porobiłam Chesterowi i kwiatuszkom ładne fotki, dostałam 5 z majcy i ogólnie git :eviltong: ale nie wiem co Majaczego tu wymyślić..:roll: dzisiaj na fizyce pan Jarek xD nam mówił o odbiciu lustrzanym. I mówił jak to małe dzieci mające mało rozwinięty umysł machają do siebie, i się cieszą bo im koleżanka odma****e :D albo że jak się kogut zobaczy w lustrze, to się rzuca na siebie, i łazi dookoła lustra :evil_lol: ogólnie śmiesznie było :) a Mania skomentowała : 'no ja też mam takich znajomych podobnych do siebie, i bardzo mili są więć co ten O.. mówi? ' :D śmiechowo było ogólnie :) :buzi:[/quote] No jeszcze niecałe 3 miesiące do wakacji. :roll: Też niby dobrze, ale lepsze oceny by się przydały... Ostatnio coś lecę w dół. :razz: Przydało by się jakieś prace zrobić, projekty, plakaty,... Bo ostatnio coś ciężko mi idzie. Fajnie Ci. :) I gratulacje 5. ^^ Ja dziś dostałam; 5, 4, 3. :eviltong: Ale fajnie musieliście mieć na tej lekcji o odbiciu lustrzanym! :D Szkoda, że mnie tam nie było. :evil_lol: Ogólnie to fajnie. :) Fotki ze szkolenia śliczne, ja tam zawsze rozpoznam wśród innych donków Twojego Chestera. :D Ale fajnie razem wyszliście na ostatnim. ^^ Ty chcesz, by Chester wykonał jakąś komendę, a ten Ciebie olewa i pozuje do zdjęć. :lol: Wiosna idzie. :) Misianko dla Chesterka. :loveu: :buzi::buzi:
-
Wszystkie śliczne! :loveu::loveu::loveu: Piłeczka się mu spodobała. :cool3: O to zdjęcie ostatnie jest najlepsze!!!! :roll: :loveu::loveu::loveu:
-
A no przywitać się zapomniałam. :hand: No to zdjęcie na tapecie też mi się bardzo podoba. :loveu: Słodki i kochany Kabiś. :loveu: Co tam u Was? :cool3:
-
Do góry Misiek...
-
Do góry...