Jump to content
Dogomania

Martunia

Members
  • Posts

    6648
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Martunia

  1. Ja również bym tak wolała ;) Mam nadzieję, że się odezwie...
  2. [quote name='chester07']Deer wie: tyle że ja dalej nie wiem o co chodzi :eviltong:[/quote] Ja też zabardzo nie wiem, o co chodzi, ale ok. :D Oj biedaczka, uczyć się będziesz. :-( Ja będę trzymała za Ciebie mocno kciuki, na pewno się uda! :D A Majaczka nigdy się nie myli! :cool3: Będę jeszcze trzymała za ok. 5 osób, ale też wytrzymam. :D Dobrze Wam pójdzie! :kciuki::kciuki::kciuki:
  3. [quote name='xxSweetGirl93xx']nom:D dziesiaj tez było fajnie:) Domini zrobił moim bryloczką czapeczke z kartki od zeszytu:P mają jedną na dwóch:D Pisalismy spr z biologii nawet dobrze chyba mi poszedł:) A dominik o wszystko co nie wiedział sie mnie pytał:P to co wiedziałam mu powiedziałam:) No i na angielskim było fajnie bo mateusz siedział za nami i pisał kartkówke no i my mu wszystko mówilismy a potem pani go zaczeła pytac z tego co wie bo napisął to musi wiedziec nie:P no i mu podpowiadalismy tak jak sie dało bo pani cały czas tam stała przy nim i nie bardzo sie dało ale dostał 2:D co mu ta ocena i tak pomaga:D:D na polskim dominik sie bawił w znikająca kredke:P nie umiem tego opisac ale ogólnie fajnie było:P ale na historie i matme poszedł sobie do domu;/ i zostawił mnie:( heh:P no a co u ciebie????????[/quote] Haha. :D No to fajnie. :cool3: O no i fajnie, że mu pomogliście. :D Oj biedaczka. :eviltong: A u mnie dobrze. :) Niedawno byłam na spacerze z koleżanką. :D A w szkole dteż dobrze, kartka z religii na 4, bo były bardzo szczegółowe pytania. :eviltong: Z matmy mi dobrze poszło. Na plastyce Karolina i Kuba znowu się pokłócili. :roll: Cały się czas z nich śmiałam, bo tak się kłócą... :eviltong: Dominik mi zepsuł gumkę. :eviltong: Fizyki nie było i był czas wolny, a na wfie mnie nie było, bo jestem przeziębiona. :D
  4. O już mam filmik. :loveu:
  5. No właśnie, ludzie wymyślają głupoty, zamiast normalnie powiedzieć np., że pies im nie odpowiada itd. Do góry!
  6. Jaki on śliczny. :loveu: To jest pies agresywny? Ludzie nie wiedzą, co mówią...
  7. Do góry, sunieczko!
  8. Nie wiem... :( Mam nadzieję, ze to nie będzie trwać długo.
  9. Jakie śliczniutkie. :loveu::loveu::loveu: Szkoda tylko, że takie małe. :cool3: :eviltong:
  10. No nie. :( Może wreszcie ktoś zadzwoni..
  11. [quote name='chester07']a żebym to ja widziała :D nastawiłam ostrość i samo tak wyszło ^^ jak robię takie z bliższa na trybie makro? to po prostu klikam na ustawienie ostrości i samo tak wychodzi, a jak chce ostrość na tło to muszę jeszcze z dwa razy kliknąć i się przenosi:eviltong: a takie na normalnym to nie wiem jak zrobiłam :evil_lol: Ja też trochę nauki mam.. ale teraz nas trochę oszczędzają przed egzaminem :roll: u mnie wczoraj ładna pogoda była ! dzisiaj padało, ale burzy jeszcze nie miałam ^^[/quote] Aha, ok. Przyjmijmy, że zrozumiałam... :evil_lol: No to dobrze, masz czas na naukę na egzamin. A jak Ci tam idą te próbne? :cool3: Ale Ci fajnie! :eviltong: U mnie była ładna na początku, a potem burza!
  12. [quote name='xxSweetGirl93xx']heh:P niestety:P Oj... straszne... pewnie że był protest... najpierw miałam siedziec z mateuszem ale on nie chciał i ja nie chciałam:P dominik nie miał jakis wiekszych zastrzeżeń:P hehe:) No niestety mi sie znowu trafił:) ale moze i dobrze:P lepiej z nim siedziec co gada niz z kims kto wcale nie gada i sie nudzic na lekcji:P oj.. ja miałam z religii dzisiaj:P 5- dostałam:P hehe:) dziwnie tak;/ głupio własciwie nie jestes przeciez wszech wiedząca;/ a co powiesz jeszcze??:D[/quote] No i dobrze, że z Dominikiem usiadłaś. :D Gratulacje. ^^ No właśnie, dziwnie... A ja jeszcze muszę doczytać z Biblii na jutro... Dobranoc. :buzi:
  13. [quote name='xxSweetGirl93xx']heh:P niestety:P Oj... straszne... pewnie że był protest... najpierw miałam siedziec z mateuszem ale on nie chciał i ja nie chciałam:P dominik nie miał jakis wiekszych zastrzeżeń:P hehe:) No niestety mi sie znowu trafił:) ale moze i dobrze:P lepiej z nim siedziec co gada niz z kims kto wcale nie gada i sie nudzic na lekcji:P oj.. ja miałam z religii dzisiaj:P 5- dostałam:P hehe:) dziwnie tak;/ głupio własciwie nie jestes przeciez wszech wiedząca;/ a co powiesz jeszcze??:D[/quote] No i dobrze, że z Dominikiem usiadłaś. :D Gratulacje. ^^ No właśnie, dziwnie... A ja jeszcze muszę doczytać z Biblii na jutro... Dobranoc. :buzi:
  14. Mam nadzieję, że wreszcie los się do niej uśmiechnie.
  15. Tak długo czeka... :( Niech go ktoś wreszcie wypatrzy!
  16. Kiedy wreszcie los się do niej uśmiechnie?
  17. [quote name='chester07']ale trafiłam :cool3: moja niezawodna intuicja :eviltong: no a jak:evil_lol: gwiazda światowa :D :buzi: a co u Ciebie? :)[/quote] A jak Ty zrobiłaś tak, że z przodu widać wyraźnie, a tło zamazane? :D Bo u mnie w aparacie cały czas też tak próbuję, ale mi nie wychodzi. :( U mnie dobrze. ^^ Ogólnie to mam dość nauki. :eviltong: No i niedawno wreszcie po wczorajszej okropnej burzy mam internet! :cool3: A co u Ciebie? :buzi:
  18. [quote name='xxSweetGirl93xx']:) super ze działa ci net:) ty do mnie piszesz a ja w szkole jeszcze byłam do 16.30:P hehe:) a teraz musialam sie uczyc:P mi gg sie wczoraj psuło..;/ ojjjj... to ale musiała byc burza... a to wszyscy bedziecie tak biegac?? a u mnie dobrze;P pani wych nas dzisja przesadzała;/ dziewczyny musza siedziec z chłopakami na każdej lekcji i oni z nami tez;/ A ja znowu z dominikiem siedze:P no ale nie jest źle:P przynajmniej smiesznie bo on cały czas coś gada... To narzeka ze czegos nie umie:P to ze kuba zasłania mu tablice:P ale fajnie ogólnie sie z nim siedzi:P A po za tym to na bioligie sie cały czas uczyłam.. odechciwea mi sie juz tej nauki:P rano musze jeszcze sobie powtórzyc ładnie:) bo 5 musze dostac:P a conajmniej 4:D hehe:) a co powiesz??[/quote] Oj biedaczka. :D A mi się cały net odciął i niedawno dopiero wreszcie normalnie działa! A co do, nie było protestu przeciw tym siedzeniom chłopak-dziewczyna? Haha, znowu Ci się Dominik trafił. :D Ja jutro będę miała kartkówkę z matmy i religii... Jeszcze na fizykę się muszę nauczyć, bo jak nie będziesz wiedziała odp na pytanie to masz 1. :razz:
  19. A była u Ciebie taka burza? U mnie padał grad wielkości piłki pingpongowej, na jezdni była 'powódź', a przez okna co kilka minut widziałam różowe pioruny. :eviltong: Co do filmika, to pisze mi, że jest nadal przetwarzany..
  20. O nie, przepraszam! Ja nie mogłam namawiać na zdjęcia, bo nie miałam internetu od wczoraj przez tą okropną burzę! No i dlatego teraz wpadłam trochę o nich przypomnieć. :diabloti: Filmik mi się nie włącza. :(
  21. Kochany i śliczny. :loveu: Tylko się dziwić, czemu domku jeszcze nie ma.
  22. O Bono w roli brudaska. :diabloti: No Bono, teraz czas na kąpiel. :eviltong: Ale musiał się wybiegać na tym polu. :eviltong:
  23. [quote name='chester07']Morda:loveu: z dedykacją dla Majaczki :buzi::D http://i32.tinypic.com/2943xat.jpg Oooo z dedykacją dla mnie! :multi: :loveu: Akurat ta fotka najbardziejh mi się podoba! :loveu: O i Chester jest sławny! :cool3: No przecież! :cool3:
  24. Jaka ulga, że Bary jest i się nigdzie nie zgubił. :) Co do tego onka, to... :angryy: Czasem brak mi na takich ludzi słów.
×
×
  • Create New...