Jump to content
Dogomania

Martunia

Members
  • Posts

    6648
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Martunia

  1. Szkoda. :( Może niedługo będzie można ją wkleić... Ja ją wkleję, kiedy u mnie się coś zwolni. ;)
  2. [quote name='xxSweetGirl93xx']aha głupio;/ aaa:) to dziwne takie:P no fajnie:) haha bardzo śmieszne:P ja kocham tylko Piotrusia;):) no zgubią sie razem bo na mojej ulicy to jakis debil rozdzielał numery:P nie wiem normalnie:) ja mam 39 a na drugim końcu ulicy a jest długa jest numer 44;/ sucharskie takie:P a na przeciwko mnie jest 28:P dziwnie:P ale dobra nie czepiam sie:P hehe:) gadaj byle co tak jak ja;):)[/quote] Aha, rozumiem. ;) Piotrek na pierwszym miejscu. :D No to sie zgubią. ;p Śmiesznie. :D Nie wiem, co gadać. :D Nudno. ;p
  3. [quote name='xxSweetGirl93xx']to byliscie w kinie i jeszcze w szkole?? na jakim filmie byłas??:D:D o ale dobrze ze chociaz na początku dobrze ci szło:):) a u mnie: jutro ma przyjśc do mnie dominik z maks po zeszyty jakies:P juz sie boje:P ale najlepsze jak nie znajdą gdzie mieszkam bo na mojej ulicy tak dziko sa numery poumieszczane:P nie wiem co za debil to robił:P a i byłam z babcią i dziadkiem w sklepie:smile: kupiłam sobie boską bluzke z żabką:-D poprostu słodka ta żaba:smile: jeszcze z żółwikiem chciałam ale nie miałam juz kasy... 40zł. mnie kosztowała... aaaa ale jest cudna:smile: No i ogólnie fajnie nawet sie z Dominikiem siedzi:P nie nudzi mi sie przynajmniej ale cały czas gadamy:P dzisiaj gadaliśmy np.o włosach, samochodach, gdzie mieszkam, jak cos z chemii zbilansować bo nam nie szło... i rózne takie inne:) hehe:) fajnie:) no i z maksem tez gadalismy i chłopacy ustalali sobie co zrobią oficerowi na wycieczce:P hehe;) a co powiesz jeszcze?? bo ja sie rozgadałam:P[/quote] No dziewczyny musiały jeszcze iść na wf, bo nauczyciel tak zadecydował... Szczerze, to nie wiem. :eviltong: Dość stary, włoski, o losach takiego chłopca, co zainteresował się kinem itd i tam taki całe zdarzenia do jego końca życia. Nudnawe trochę. :eviltong: O no to fajnie. :D Podrywasz Dominika! :D Haha, ciekawe, czy znajdzie. :D Najwyżej się zgubi. :cool3: Nie wiem, co jeszcze napisać. ;d
  4. Kcemy kcemy! :D
  5. Skaczemy w górę!
  6. Mam nadzieję, że ją ktoś w końcu wypatrzy..
  7. Podrzucam Misia!
  8. U mnie? A nic w zasadzie. :D Byłam dziś w kinie z klasą, ale film był taki sobie. Potem jeszcze mieliśmy wf i skoki wzwyż nawet mi szły. :) Ale pod koniec już się wszystko spaprało... A u Ciebie? :D
  9. Jakie śliczne! :loveu: :loveu: :loveu: O i oznaki wiosny też się znalazły. :cool3:
  10. Ale głupio. :( Mam nadzieję, że nie będzie tak bardzo padać...
  11. No nie. :( Ale czasem tak mówią, a później z godzinkę popada i jest później ciepło. :D
  12. Kurczę, szkoda, że nie będę na imprezie Bona. :( Bono wybacz mi. :placz: O co do fotek to napstrykaj i tu wklejaj. :D
  13. [quote name='chester07'] [IMG]http://i32.tinypic.com/1567m6d.jpg[/IMG] [/quote] Ooo zdjęcie z dedykacją dla mnie! :loveu: Moje kochanie z piłką sobie leży. :loveu: :loveu: :loveu: O jakie szczęście miałaś. :D Ja nigdy czterolistnej koniczyny nie znalazłam. :placz:
  14. Majaczka mu nie robiła allegro, tylko tą adopcje.org :cool3:
  15. Podrzucam Mozarta na pierwszą stronkę.
  16. O dzień dobry. :eviltong: A co to, pani sobie o nas przypomniała? :D
  17. Tyle Pakuś czeka na dom... Aż 5 lat. :( Mam nadzieję, że niedługo go ktoś wypatrzy.
  18. Hopamy wysoko! :)
  19. A u mnie ładnie się zrobiło. :D Choć tak ciepło nie jest. ;)
  20. Jakie śliczne fotki. :loveu: Chester kąpał się w kałuży? :eviltong: [url]http://i32.tinypic.com/29puruq.jpg[/url] To jest najpiękniejsze. :loveu: :cool3: Będzie dla mnie jeszcze jakaś fotka z dedykacją? :D
  21. Na pewno to ogłoszenie coś da. ;) O wymiziaj ją ode mnie. :loveu: Podobno ma był jutro ładnie. :)
  22. Może to dziś los się do niego uśmiechnie? :D On tak wiernie czeka na domek..
×
×
  • Create New...