Jump to content
Dogomania

Martunia

Members
  • Posts

    6648
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Martunia

  1. Ja niestety nie umiem robić tych ogłoszeń... Niech ktoś zadzwoni. :(
  2. Noo. :D I jeszcze wyżej!
  3. O to już jutro? :D Ale szybko minął ten czas. :cool3:
  4. Ej no, obraziłaś się? Dodam, jak będzie jakieś ładne. :cool3: Dobranoc. :buzi:
  5. No miały, ale nie ma. :D A poza tym fryzura jest już trochę inna, więc szkoda zdjęć robić. :eviltong: I nie chce mi się jakichkolwiek dodawać. :D
  6. [quote name='xxSweetGirl93xx']hehe:P mój tata ma dobry aparat ale mi tam go nie da bo jeszcze popsuje;/ chciałabym troche nim pokombinowac i porobic fajne zdjecia a nie tylko takie zwykłe..;/ ale trudno... no miej taką nadzieje... ja tak nie chce..;/ he;p stoisz i nie wiesz co masz robic;P :) napewno bedzie dobrze;) a co powiesz??:D:D[/quote] Aha. :eviltong: No ja też bym tak chciała... No właśnie. :eviltong: Mam nadzieję. :D Nie wiem. :D na blogu nowa notka. :cool3:
  7. O to już [FONT=Arial Black][SIZE=5][COLOR=Red]100 stronka![/COLOR][/SIZE][/FONT] :multi::smilecol::ylsuper::bigcool::sweetCyb::BIG::cunao::beerchug::pepsi::beerchug: :laola::laola::laola:
  8. [quote name='xxSweetGirl93xx']troszke sie tylko pobawiłam bo ten aparat nie ma żadnych bajerów;/ taki stary juz jest....;/ :) hehe:P testów sie boje.. bo nasi nauczyciele chcą punkty z danego testu(przedmiotu) na oceny przeliczać;/ No głupio... nie lubie stac na bramce bo nie umiem bronic;/ my nie mamy wogóle skoku wzwyż... dasz rade:) to ćwicz jutro:)[/quote] Mój też nie ma takich jakiś bajerów, ale i tak go lubię. :D O rany.. mam nadzieję, że u mnie tak nie będzie. Ja też nie lubię na bramce stać. No będę. :D I mma nadzieję, że będzie dobrze.
  9. Powodzenia w nauce. :eviltong: U mnie też dużo nauki. :( Ale jutro całe szczęście nie mamy lekcji i tylko na wf idziemy. :eviltong:
  10. A tymczasem podrzucam !
  11. Wstawię, kiedy będę mogła. Jak narazie jeszcze jest w kolejce do podpisu Cyganka, a po niej wstawię u siebie sunieczkę. :)
  12. Pewnie na wielu stronach jest ogłoszony. ;)
  13. [quote name='xxSweetGirl93xx']nom:) no najlepsze było jak jest czuć po angielsku i pani sie go o to zapytała to martyna do niego krzyczy:"jest taki zespół polski... śpiewają jak anioła głos" a ona sie domyslił na szczeście:) hehe:P O fajnie:) u mnie pogoda nie bardzo na spacery;/ pada ciągle...;/ O to fanie ze 4 dostałas z reli:) hehe:P oni sie ciągle kłócą:P O co za przypadek że akurat dominik ci popsuł gumke;P mi maks zepsół ostatnio moja ulubioną ekierke;P o fajnie;) ja musiałam na wf ćwiczyc... na bramce stałam... nudno tam i nie wiedziałam co mam ze sobą zrobic;/ i praktykanci maja z nami lekcje i tacy dziwni są;/ dobrze ze w przyszłym tyg mam tylko w czw wf bo wt i śr testy są... boje sie.... co powiesz jeszcze??[/quote] Jakie śliczne foty. :loveu: Ale się aparatem bawiłaś. :D Aha. :D A u mnie trochę pochmurnie było i chłodno, ale od czasu do czasu było ciepło. :D No zbieg okoliczności. :D Czego się boisz? Ale głupio miałaś na wfie... ja tak zawsze stoję i nic nie robię. :eviltong: A dziś mieliśmy skoki wzwyż i mnie nie było i nie będę umiała znowu... Chyba jutro będę ćwiczyć, bo się w ten sposób nie nauczę i 1 z tego dostanę. To jest okropne. Jak jak się muszę poświęcać z tym wfem...
  14. Jaki śliczny bannerek!
  15. O jakie piękne oko. :loveu: Jabłuszko! :D Podzieli sie ze mną? :cool3: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu:
  16. One są przepiękne. :loveu: Kurczę, żebym to ja wiedziała, jak u mnie się tak robi...
  17. Jakie śliczne! Właśnie o to mi chodzi z tą ostrością! :loveu:
  18. Mam nadzieję, że zadzwoni w końcu... Tyle czeka. :(
  19. Oczywiście, że się podoba! :D :loveu::loveu::loveu:
  20. Skaczemy wysoko!
  21. Do góry, Misiu!
  22. Do góry! Niech ja ktos wypatrzy.
  23. Jaki śliczny jest ten bannerek! Wkleję na 100%, kiedy u mnie się coś w podpisie zwolni. ;) Do góry!
  24. Wskakujemy na pierwszą!
×
×
  • Create New...