[quote name='xxSweetGirl93xx']troszke sie tylko pobawiłam bo ten aparat nie ma żadnych bajerów;/ taki stary juz jest....;/
:)
hehe:P
testów sie boje.. bo nasi nauczyciele chcą punkty z danego testu(przedmiotu) na oceny przeliczać;/
No głupio...
nie lubie stac na bramce bo nie umiem bronic;/
my nie mamy wogóle skoku wzwyż...
dasz rade:) to ćwicz jutro:)[/quote]
Mój też nie ma takich jakiś bajerów, ale i tak go lubię. :D
O rany.. mam nadzieję, że u mnie tak nie będzie.
Ja też nie lubię na bramce stać.
No będę. :D I mma nadzieję, że będzie dobrze.