Jump to content
Dogomania

Martunia

Members
  • Posts

    6648
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Martunia

  1. Tak mi go szkoda. :( Niech go ktoś wreszcie wypatrzy, przecież on jest pokazany prawie wszędzie!
  2. No nie, jaka szkoda... :( A będzie mogła w następnym miesiącu?
  3. Nie no, na takich ludzi po prostu... brak słów. :razz: :angryy: Jak oni tak mogą... Nikt nie jest doskonały.
  4. [quote name='chester07']No ja też niedawno odkryłam ^^ poszłam na spacer z Chesterem, i przez przypadek znalazłam dwie, potem koleżanki przed egzaminem znalazły ponad 10 ^^ Ja w czwartek byłam na długim spacerze z Gupkiem, potem z koleżanka,mi do kina, na urodziny do kuzyna([SIZE=1]dostał dwa myszoskoczki od dziewczyny:loveu:[/SIZE] [SIZE=1]takie kochane są, Brus i Pablo :) jeszcze mało oswojone, ale już da się je głaskać, jak mi tymi łapkami cudownymi chodziły po ręce..[/SIZE]:loveu::evil_lol:), w piątek nic ciekawego, Anki koleżanka u nas była.. w sobotę był grill dla znajomych, no i szkolenie, a dzisiaj mieliśmy jechać z Krową do jakiegoś parku AWFa albo Jordana, ale pada, więc oni pojechali do znajomych, a ja siedzę na kompie xD za krótko było wolne.. i minęło za szybko :eviltong: a i ty albo Ada pytałyście czy się koniczyny nie ususzyły, no więc ja je włożyłam na 2 dni do książek, bo zdechły i były brzydkie, i teraz są takie lekko podsuszone ^^[/quote] No i te koniczynki przyniosły Wam na egzaminach szczęście. ;) O myszoskoczki są fajne! ^^ Fajny dostał prezent. ;) No za szybko to wolne minęło.. ale już coraz bliżej wakacje, jeszcze tylko 7 tygodni (dla mnie 6, bo w jednym moja klasa jedzie na zieloną, a potem Boże Ciało i znów wolne ^^), więc nie jest tak źle. :) Aha, no i dobrze. :) Podsuszone są lepsze od zdechłych. :eviltong: A poza tym i tak by takie ładne, jak wcześniej, nie zostały. ;) [quote name='chester07']i Dla Majaczki ( wiem że byś chciała, więc oszczędzę ci pisania :D ) [URL]http://i29.tinypic.com/idvfk3.jpg[/URL][/quote] Zdjęcia śliczne. :loveu: I jakie piękne krajobrazy i kwiatki. ^^ A właśnie chciałam napisać o tej dedykacji, a tu patrzę: znalazło się foto dla mnie! :multi: :loveu: I oczywiście najładniejsze. :loveu: Moja kochana Króweńka. :cool3:
  5. No i tak go jeszcze zobaczysz, co się tym martwisz. ;) Czyli, że spodnie długo wybierałaś, ale w końcu dobre wybrałaś. :) Nie no, dobrze, że gadasz, ja nie wiem, co mogę jeszcze napisać. :eviltong: Uczyć się nie mogę, ani skupić się na nauce ani nic... To wszystko przez ten referat. :razz: Jak mnie jutro spytają, to ja chyba zgłupieję...
  6. No ile zdjęć Ty tu dajesz! :cool3: Ale wszystkie śliczne. :loveu: Bobiś wesolutki szaleje z innymi psiakami. :) Codziennie chodzicie na spacerki z innymi psiakami? ;)
  7. Ludzie nie wiedzą, co tracą... ;)
  8. Ciekawe, czy coś nowego słychać. :roll:
  9. No właśnie, szkoda. :( Ale bardzo ładnie zrobione. :)
  10. Śliczne są te zdjęcia ze spacerku. :loveu: Bobiś jaki szczęśliwy. :) Gratulacje 600 strony (spóźnione)! :multi:
  11. Biedny. :( Nie martw się, maleńki, znajdziemy Ci domek. :loveu:
  12. Aha, no to może wieczorem będzie. ;) A może był rano? :razz: No i możliwe, że był gdzieś w ten weekend majowy. O no i kolejne zakupy na wylot. :cool3: No wiesz, kobiety mają prawo długo się na coś decydować, lepiej znaleźć coś dobrego po dłuższym czasie niż coś byle-jakiego po krótszym. :roll: U mnie nie padało dzisiaj. :cool3: Jutro ma podobno. :razz: Ja? Robiłam plakat i referat, który jest gdzieś chyba na 19 maja bodajże. ;) I jakoś ten czas leci... jeszcze się muszę dzisiaj uczyć.
  13. O fotki! :multi: Jak ładnie Wam to pole rzepakowe zakwitło. :) A jak Bardo szaleje! :cool3: Z tym jęzorem. :loveu: Oj i złamał zakaz, a to pech. :diabloti:
  14. [quote name='Asia&gordonisko']Na szczęście się nie przeprowadzamy, w tamtym poście źle to ujęłam :eviltong: Tak, to było jego i wszystkich w rodzinie ulubione miejsce na spacerki :-(:-( Ale niepotrzebnie piszę że 'było' bo jeszcze jest :lol:[/quote] No to i dobrze. ;) Ale głupio z tą obwodnicą. :( Ulubionego miejsca na spacerki przez nią nie będzie! :razz: :mad:
  15. Hej kochana. :) I jak tam, był dzisiaj pan Piotruch? :cool3: Oby był, bo będzie miał u mnie przerąbane! :razz: :mad: I co u Ciebie? :) Śliczne zdjęcia. :loveu: :loveu: :loveu:
  16. O czyli jest szansa! :)
  17. [quote name='chester07']No dokładnie, tylko co jej zrobić, żeby cały czas chciała? :D Hehe, na tym boisku chyba jakieś plantacje są :eviltong: koleżanka miała koło 40, a druga gdzieś tyle co ja ^^. Ok to czekamy na liścik :) A co tam u Ciebie? robiłaś coś ciekawego w ten weekend ?[/quote] No co za zbiory tych czterolistnych koniczyn. ^^ Szkoda, że u mnie takich plantacji nie ma. :roll: Albo są, ale ich jeszcze nie odkryłam. :cool3: Hmm w sumie nie. :D Co prawda byłam tam na rowerze, relaxowałam się itd. ale raczej tak czegoś ciekawego nie było. ;) Szkoda, że jutro koniec tej błogiej wolności. :( A Ty coś ciekawszego robiłaś? :cool3:
  18. [url]http://i245.photobucket.com/albums/gg45/yorka-kabi/P1000382.jpg[/url] O jeju! :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: To jest najlepsze! Nie, Patryk jest o wiele lepszy. :eviltong: Pan Piotruch. :diabloti: Ja już lecę, jutro obejrzę dalszy ciąg fot. :cool3: Dobranoc. :buzi::buzi::buzi:
  19. Ja wolę mieć ciemniejszą karnację. :cool3: No jakaś nowa uczennica przyszła do szkoły, jakaś murzynka, ciekawe kto to może być... :eviltong: No w sumie tak, ale to mnie zastanawia. :roll: O nie, Gieorgij wcale nie jest najładniejszy, bo jest okropny, ładniejszy jest Patryk. :eviltong:
  20. [quote name='Asia&gordonisko']Na szczęście nie będziemy musieli się wyprowadzić, ale obwodnica będzie nam bardzo przeszkadzała bo będzie bliziutko nas ( jedna maleńka ulica nas będzie dzielić no i kawalątek pola:roll:[/quote] Czyli, że się nie przeprowadzacie? No, ale szkoda, że będzie tam ta obwodnica, to było ulubione miejsce na spacerki Barda? :(
  21. [quote name='chester07']no ta :D ale dzisiaj na szkoleniu aż mnie zadziwiła, była taka grzeczna że po prostu .. ah :evil_lol: nawet mnie cały czas słuchała, raz tylko wstała, jak mój tata przechodził gdzieś tam, ale tak to wszystkie polecenia dobrze, nawet nogę robiła :). No teraz mam jedyne 14 czterolistnych, i jedną pięcio-, która był sześcio-, ale się jeden listek urwał :D.[/quote] O Krówcia robi postępy. :cool3: No wiesz, jak się chce, to potrafi. ;) O aż 14 czterolistnych koniczynek? :cool3: Musisz mi jedną dać. :D A się nie wysuszą? :roll: Ja muszę odpisać Ci na listy, tzn ja odpisałam, ale siostra jeszcze musi. :cool3: Mam nadzieję, że w najbliższym tygodniu już będę mogła wysłać. :cool3:
  22. No ja też. :cool3: Żartowałam, tak ciemną karnację to bym nie chciała. :roll: Ale ciemną od mojej trochę bym chciała mieć. :roll: Haha, ale nieźle by to wyglądało, jakby taki murzynka Ada do szkoły przyszła. :lol: No tak, tak przypadkiem go wszyscy lubią, z wyjątkami. :evil_lol:
×
×
  • Create New...