-
Posts
6648 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Martunia
-
No niestety. :razz: Tymczasem podrzucam Tuptusia.
-
.~* Cyganka nareszcie w nowym domu!! :) <jupi> *~.
Martunia replied to BlackSheWolf's topic in Już w nowym domu
Jeej, tak mi jej szkoda. :( Biedaczka. :( -
Śliczne Arisiątko. :loveu: O to miłej wycieczki. :cool3: I też to Wrocławia jedziesz. :D
-
Witam. :hand: O jak ślicznie. :loveu: Pełno fot. :cool3: I jaki bardo zadowolony, i jak słoneczko przygrzewa. :loveu: Śliczna Platynka. :loveu:
-
[quote name='Izabela124.']Hihi jak tak ladnie prosisz to jutro dam[/quote] Witaj. :hand: Ładnie proszę. :grins:
-
Pakuś na dom czeka od szczeniaka czyli ponad 5 lat!!! :( MA DOM
Martunia replied to Mysia_'s topic in Już w nowym domu
Ja też w to wierzę. :roll: Tak bym chciała, żeby wreszcie los się do Ciebie uśmiechnął. -
Nie no, ale oni są niesłowni. :shake: :razz:
-
Ej no nie rób tak, musisz nam dać. :cool3: Żądamy zdjęć Bobisia z dzisiejszego spaceru! :D
-
.~* Cyganka nareszcie w nowym domu!! :) <jupi> *~.
Martunia replied to BlackSheWolf's topic in Już w nowym domu
Aaaaa no tak, mogłam się tego domyślić. :evil_lol: -
[quote name='Izabela124.']Tak spi:diabloti::diabloti::diabloti: A moze i beda, ale nie dzis najwyzej jutro:eviltong::eviltong::eviltong:[/quote] Ja pierwsza zgadłam! :diabloti: No to czekamy na jutrzejsze foty. :roll: :cool3:
-
No to w takim razie będziemy czekać na jakieś wieści. ;)
-
Dołączam się. ;) Tak dawno fotek nie było! :mad:
-
[quote name='chester07']ta na pewno :D pożyjemy, zobaczymy :eviltong: a to wcale nie tak daleko, mi tez się wydawało że skocze bliżej ^^ a w sumie za drugim razem skoczyłam trochę dalej, ale nie utrzymałam i sie podparłam ręką i już kicha, bo liczy się ostatni punkt oparcia :cool1: wiesz, że miałam to, ale nie pamiętam, b to chyba w 1 gim było jakoś ^^ o fajnie :) o żółtkach ! :D żółtki są fajni :evil_lol: Ta Chester chyba wyżłem z powołania się urodził :eviltong: marzenie o zostaniu sprzątaczką chyba już zeszły na drugi plan :D idźciż :eviltong:[/quote] Oh co za pech. :shake: Pewnie poprawisz na 5. ^^ Ale dobrze i tak skoczyłaś, ja to bym tak nie umiała daleko. :D No super, ja mam chyba najniższy wynik z tych rzutów, nigdy mi daleko nie wychodziły. :roll: Hahaha, jakiż Chester jest wszechstronny, a to prawdziwy wyżeł z niego, wcześniej sprzątaczką chciał zostać. :evil_lol: Ale fajna huśtawka! :D I jak Chester sobie dumnie siadł i mu ogon zwisa. :D Prawdziwy królewicz z niego. :cool3: I ładne kropelki. :)
-
No właśnie, niech ktoś zadzwoni w sprawie Tuptusia. :-(
-
Dokładnie. :cool3: Mam nadzieję, że się wszystko uda. :kciuki:
-
.~* Cyganka nareszcie w nowym domu!! :) <jupi> *~.
Martunia replied to BlackSheWolf's topic in Już w nowym domu
Szkoda, że nie ma zdjęć, ale trudno się mówi. ;) Hmmm... nad wodę? :hmmmm: -
[quote name='Izabela124.']Jestesmy juz pos pacerze, ale Bobik sie wyszalal. I zgadnij co robi teraz?:razz:[/quote] ŚPI! :diabloti: Będą foty? :cool3:
-
O i następny wspólny spacer, Wy cały czas z kimś chodzicie. :cool3: I znowu go wymęczysz, niemiłosierna kobieto. :lol: :evil_lol:
-
[quote name='chester07']też współczuję.. no to w dzień siedzi cały czas, ale w nocy? :eviltong: co prawda księżyc ładny jest, ale nie sądzę, żeby niebo oglądał :evil_lol: najdalej, nie najwyżej :eviltong: masz rozwiniętą taką taśmę do mierzenie jakby,a ty stoisz tam gdzie jest zero i skaczesz jak najdalej :evil_lol: od 180 jest piątka chyba, a ja miałam 178:roll: niefart ^^ o my też ostatnio robiliśmy na geografię referat, o Unii.. a u mnie też nic ciekawego..[/quote] Haha, może księżyc chce oglądać? :evil_lol: E tam, co się tym martwisz, powinnaś 5- dostać. :cool3: Ja to chyba bym daleko nie skoczyła, ale cóż. :D Mam nadzieję, że tego nie będę miała. :roll: Tak w ogóle to ty na ile metrów rzucasz piłkę palantową? Ja zrobiłam plakat o Japonii i pojutrze będę go prezentowała. :eviltong: O to Chester teraz na polowanie chodzi. :D Fotki! :mad:
-
Ejjj no posty się znowu mieszają. :razz: Szkoda tylko, że jego pyszczka nie widać. :roll: :cool3:
-
Jaki śpioszek. :loveu: Ale go musiałaś wykończyć. :shake: :evil_lol: Biedny. :eviltong:
-
To czekamy! :multi: :multi: :multi: