-
Posts
6648 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Martunia
-
W końcu sie odnaleźli... - Mozart ma dom!!
Martunia replied to TYGRYS-ica.'s topic in Już w nowym domu
O jakie dobre wiadomości! :multi: Mam nadzieję, że domek się znajdzie. :loveu: -
Hejka! :lol: :lol: :lol: Czekamy na obiecane foty. :loveu:
-
.~* Cyganka nareszcie w nowym domu!! :) <jupi> *~.
Martunia replied to BlackSheWolf's topic in Już w nowym domu
O to wyjdzie wreszcie na spacerek. :loveu: Ze mną może też, ale na wirtualny. ;) Idziemy Cyga? -
Czekamy w takim razie na foty. ;)
-
Ehhh... :shake: Kiedy wreszcie ten Ktoś go wypatrzy?
-
Ja też chcę dzisiaj! :placz: Bunt! BUNT! :mad: :mad: :mad:
-
[quote name='xxSweetGirl93xx']hejo:) nom:) no mi sie strasznie podobają całe włosy długie proste i na prosto w prostą grzywką:D:D u wielu dziewczyn takie fryzury widziałam i bardzo mi sie podobały niestety ja nie mam włosów prostych i nie moge sobie na takie coś pozwolić chociaż i tak cały czas używam prostownicy.. ale musze jeszcze pozapuszczac włosy:) no tak to ja nie mam bo mam dośc gęsta grzywke choć bez przesady i zasze cos tam mam ale i tak najlepiej wygladam jak mi ją wiatr podwieje do góry i palcami ja sobie na dół szczesuje:D hehe:evil_lol::evil_lol: no ten mały był fajny:eviltong::eviltong: ale ja sie pytałam który ładny no...:angryy: odpowiesz mi wreszcie:mad:[/quote] Ja bym chciała mieć trochę włosy podkręcone. :D Ja mam zupełnie proste, ale długą grzywkę, by mogła zasłonić czoło. Wolałabym krótsze czoło i krótszą grzywkę. :roll: :eviltong: No Ty to masz fajnie, ja bym chciała mieć trochę gęstszą grzywkę. No i włosy. :roll: Ale Ty uparta. :eviltong: Może ten drugi od prawej? :roll:
-
.~* Cyganka nareszcie w nowym domu!! :) <jupi> *~.
Martunia replied to BlackSheWolf's topic in Już w nowym domu
Ależ nie masz za co dziękować. :loveu: -
Fajnie Wam. ;) U mnie też nie strajkują, bo twierdzą, że się nie opłaca. Za to moja szkoła będzie w gazecie, bo moi koledzy z klasy w czasie fizyki przeprowadzali wywiad w tej sprawie i 3 osoby z mej klasy są na zdjęciu! ^^ E tam, i tak jeszcze kilka dni do końca zostało, ja nie marudzę, bo i tak mamy dobrze. ;)
-
Huuuura! :sweetCyb: Czekamy na fotencje. :loveu:
-
[quote name='xxSweetGirl93xx']nom nie lubie tego wiatru..;/ nie po basenie jeszcze nie takie złe chociaz raz to myslałam że ich nie rozczesze a jeszcze mam dość długie juz wiec juz całkiem.... ja tez wole grzywke... mi sie niektóre fryzury z grzywką strasznie podobają ale to nie na moje włosy tylko na proste a ja niestety mam falowane:( Moja mnie tez częśto wkurza bo na bok mi sie wywija:evil_lol: małpa jedna:evil_lol::evil_lol: czkajcie bo wgrało sie 10 na 21:evil_lol::evil_lol: To patrz tu: [url]http://i245.photobucket.com/albums/gg45/yorka-kabi/P1010716.jpg[/url] haha:) z zgaduj:):):) to chyba bedzie proste:)[/quote] Hej! :hand: No po basenie trudno się rozczesują, ale najgorszy jest wiatr. :razz: Mi się podobają tez niektóre grzywki, ale musiałyby być mniejsze czoła do takich fryzur. :eviltong: A moja też na bok leci, albo takie kosmki tylko mi na czole zostają i czoło jest nieco odkryte, jak ja tego niecierpię! :angryy: Haha, nie mogę z tego po prawej jako pierwszy. xD
-
W górę, Tuptuniu. :loveu:
-
No właśnie i teraz weź i jakiś aparat sobie wybierz. xD To musi Ci polecić jakiś bardziej doświadczony człowiek, który już się z niektórymi aparatami służył. O no to pewnie jak jej to powiem, to się pospieszy. :D W każdym razie postaram się wysłać. Matko, nie lubię tej muzyki, a tym bardziej kraju, który reprezentował. :razz: Nietypowe zdjęcie. :cool3:
-
.~* Cyganka nareszcie w nowym domu!! :) <jupi> *~.
Martunia replied to BlackSheWolf's topic in Już w nowym domu
Cyganeczka się nie poddaje i pokazuje się u góry! -
[quote name='xxSweetGirl93xx']nom:) tak:D tylko 2 razy nie byłam w ciągu mojego pobytu tam:) mi sie nie podoba tak ze spiętą wole miec grzywke ale tam musiałam spinac bo mi wiatr ciągle psuł fryzure a po za tym gorąco w grzywce:eviltong: ja normalnie to też sie publicznie nie pokazuje bez grzywki:) hehe:) a na tym na basenie to wyszłam okropnie ale co tam najlepsze ma zdjecia niektóre mój tata co mu robiłam a nie wiedział jak gada albo cos:) hehe;) co powiesz?:D za niedługo zdjecia ze mną w roli głównej te co na nk:D hehe;)[/quote] A no rzeczywiście. :eviltong: Najgorszy jest właśnie wiatr, albo włosy tuż po kąpieli w basenie :roll: Ja tam wolę z grzywką. :) W ogóle grzywki mi się podobają, choć moja często mnie wkurza. :razz: O no to czekamy, czekamy. :cool3: A co do tych animatorów to nie wiem, musiałabym ich wszystkich jeszcze raz zobaczyć. :eviltong:
-
Moje piękności - Bonulek! :iloveyou: Tak mi brakowało jego zdjęć. :loveu: Jak zajada trawkę. :cool3: :eviltong: Mój Kazan [*] pamiętam, jak jadł trawę, a potem mu niedobrze było i wiadomo ... :razz: Łoh, Anula, znowu niecenzuralne zdjęcia wklejasz! :evil_lol: No Ty wiesz co, jak tak można, daj im chwilę prywatności. :roll: :diabloti:
-
.~* Cyganka nareszcie w nowym domu!! :) <jupi> *~.
Martunia replied to BlackSheWolf's topic in Już w nowym domu
:multi: E tam, ale spotkacie się za 6 dni i będzie się dopiero cieszyła! :loveu: -
No no, jaki elegancki hotelik i jakie ładne pokoiki. :) Jeeee show jest najlepsze! :lol: Ładnie wyszłaś na zdjęciu na basenie. :) Fajnie sobie tak tą grzywkę spięłaś z tyłu, ładnie Ci tak. :) Mi ładniej jest z grzywką, nie odkrywam czoła. :diabloti: