-
Posts
6648 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Martunia
-
Hej. :hand: Fajnie musiało być na tej wycieczce. :) Szkoda tylko, co do pokoi, ale również długo jechaliście. :-o Ja bym nie wytrzymała w tym autokarze tyle czasu... Czekamy na jakieś zdjęcia. ;)
-
Witam. :hand: Co tam u Was? :cool3: Poniedziałek będzie moim najgorszym dniem, mam 2 sprawdziany i kartkówkę. W dodatku muszę zrobić pracę semestralną i plakat. :razz:
-
Śliczny bobasek. :loveu: Bobiś jak wypatruje z balkonu. :loveu: Pięknie. :loveu:
-
No to zmniejszaj foty i dawaj tu nam. :eviltong:
-
W końcu sie odnaleźli... - Mozart ma dom!!
Martunia replied to TYGRYS-ica.'s topic in Już w nowym domu
Ja również się cieszę i mam nadzieję, że coś z tego wyjdzie! :multi: -
No ale Spajkuś się popisał. :loveu: Wzorowy chłop! ;) Tak, czekamy na foteczki. :cool3:
-
Już wraca! :multi:
-
[quote name='xxSweetGirl93xx']Nom:) no cóż tacy sa ci nasi chłopcy:evil_lol::evil_lol: ja nie bede feministką:eviltong: to juz wole chłopaków:evil_lol::evil_lol::evil_lol: No mam nadzieje:) ogromną nadzieje :) no a wiesz co ostatnio podoba mi sie go nazywac Pietrek:eviltong::eviltong: tak śmiesznie) no ja tez mam brązowe:) brązowe sa najlepsze:):):loveu::loveu: o fajnie masz:) ja tez bym tak chciała ale musze troche bo wiekszosc jest na podstawie tekst ale chyba z 6 ostatnich albo wiecej jest juz z wiedzy z lekcji wiec moze byc kiepsko... niby pamietam cos z lekcji ale nie wszystko... ide pozmywac naczynia a potem sie poucze ale na kompie i tak bede cały czas wiec mozemy pisac:evil_lol::evil_lol:[/quote] Z feministką żartowałam. :lol: Poza tym w takim wieku chłopacy nie są 'normalni'. :lol: Mam nadzieję, że w liceum będą bardziej wychowani i dojrzalsi. :roll: Pietrek? :evil_lol: Piotruch. :evil_lol: A mnie się podobają też błękitne oczy. :) Brązowe również są ładne. :cool3: Ja zaraz na YCD idę. :eviltong: No i się już raczej pożegnam, potem zajrzę trochę do fizyki i religii... Jakoś pójdzie. Dobranoc i do jutra. :) :buzi:
-
O no koszulka pierwsza klasa! Mnie się podoba. :loveu: Ja też nie chcę się uczyć, a jutro spr. z fizyki... W ogóle się nie uczyłam. :razz:
-
[quote name='xxSweetGirl93xx']no wypraszam sobie to żaden związek nie jest chyba że koleżeński.. dzisiaj do mnie dzwonił czy mi zeszyt musi oddac to mu powiedzialam ze nie i moze jutro a potem zeszło na to że poprosimy pana z historii zebysmy pisali spr we wtorek a nie jutro i wtedy bedziemy miec odp na pytania na sprawdzian...:) hehe:) ogólnie z nim sie fajnie gada jak przy nim nie ma maksa bo wtedy sie wygłupia strasznie... no nie widziałam piotrusia kurcze nie było go znowu mam nadzieje że jutro bedzie bo jest zakończenie czy cos takiego;) no nic moze bede miała szczeście jutro;) a dziekuje:D no śliczne ma oczka uwielbiam brązowe oczy:D PS. dominik tez ma brązowe:evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: haha ale piotruś tez chyba:loveu::loveu: co u ciebie?? bo mi sie nie chce uczyc na historie strasznie...:placz:[/quote] Aha no to fajnie. :) No wiadomo, chłopakom zawsze odwala przy kumplach, chcą się popisać. Chyba zostanę feministką. :diabloti: No pewnie jutro będzie, na zakończeniu powinien być. ;) Ja też mam brązowe oczy, jak Kabisiątko. :loveu: Ja mam jutro sprawdzian z fizyki, a się wcale nie uczę. :evil_lol: Nie chce mi się po prostu.
-
Hej. :hand: Śliczny Boneczek mój! :iloveyou: Przepraszam, że nie wchodziłam ostatnio, ale nauka trochę nawalała... A mi nie zacytowałaś posta. :-( :eviltong:
-
.~* Cyganka nareszcie w nowym domu!! :) <jupi> *~.
Martunia replied to BlackSheWolf's topic in Już w nowym domu
Mam nadzieję, że się wszystko uda, trzymam mocno kciuki. :multi: -
.~* Cyganka nareszcie w nowym domu!! :) <jupi> *~.
Martunia replied to BlackSheWolf's topic in Już w nowym domu
No nie.. Ale to jest szansa!!!! :multi: :multi: :multi: Trzeba załatwić jakoś transport!!! -
[quote name='xxSweetGirl93xx']No juz lepiej lepiej i to znacznie:) wczoraj nie mógł chodzic bo go łapka bolała a dzisiaj juz zasuwa po podwórku :evil_lol::eviltong: no wiesz usmieszki to nie wszystko:eviltong: po za tym ja z reguły sie uśmiecham po za tym on nie tylko do mnie sie usmiecha choć do mnie najczęściej:evil_lol: No wiesz kiedys napewno bedziesz ciocią ale narazie ja nie zamierzam ci zrobić tej przyjemności:evil_lol::evil_lol: A nie dziekuje bo nigdy miła nie jest:eviltong: oj...;/ ja jeszcze sie nie uczyłam na histe poucze sie jak przyjde z kościoła bo za niecałą godzinke ide musze jeszcze wosy wysuszyc... może dzisiaj bedzie Piotruś... no foty beda tez wieczorem:)[/quote] No no, Ty patrz, co piszesz, zaraz mi tu wszystko rozpiszesz o waszym związku. :evil_lol: Dlaczego nie, miło mi będzie. :evil_lol: I co, widziałaś Piotrusia? :D Co do fot... po prostu cudowne! :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: Piękny jest mój Kabulek, takie ma piękniutkie oczka :loveu:
-
Bawimy się w konika - na barana! :evil_lol: Pięknie, jak zawsze. :loveu:
-
[quote name='xxSweetGirl93xx']hej:):) no biedny ale dzisiaj juz lepiej:) normalnie chodzi i wariuje:) na łapce nie ma juz krwi bo wczoraj mu zdjęłam bandaż bo nie umiał w nim chodzic i sie bał wszystkiego taki dziki był... a dzisiaj juz normalnie:):) i dobrze;) co zaszło miedzy nami??:crazyeye:pierwsze słysze... to że do mnie dzwonił czesto i przychodził po zeszyty o niczym nie świadczy:eviltong: chociaz moja mama i siostra cos podejrzewają bo kto normalny przychodzi po zeszyty do kogoś kogo nie było w szkole...:roll: no ale dobra:eviltong: po za tym to nic sie miedzy nami nie wydarzło i nie bedziesz ciocią:evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: a u mnie dobrze:) ja ide do szkoły na 10.50:) ha przed chwilka wstała i pomyslałam sobie ze nikogo nie ma w domu to skorzystam z okazji i wejde na kompa:) bo tak to by mnie wyzywali że juz od rana siedze na kompie:evil_lol: no a co u ciebie?? jak w szkole??:D:D ja wracam o 15.25 chyba to w domu bede przed 16 i na 18 ide do kościoła wiec na kompa wejde ok.20 pewnie bo na historie musze sie uczyc..;/;/;/[/quote] No to dobrze, że z moim maluszkiem jest lepiej. :multi: :loveu: Tak tak, a te słodkie uśmieszki w szkole? :eviltong: I ja również coś podejrzewam, chciał Cię po prostu zobaczyć! Jaka szkoda, ale nic nie wiadomo, życie jest pełne niespodzianek. :evil_lol: Miłej nauki. :roll: Ja muszę się na jutro uczyć na spr z fizyki i na kartkę z matmy oraz religii... :roll:
-
.~* Cyganka nareszcie w nowym domu!! :) <jupi> *~.
Martunia replied to BlackSheWolf's topic in Już w nowym domu
I jeszcze raz HOP na samą górę! :multi: -
Pakuś na dom czeka od szczeniaka czyli ponad 5 lat!!! :( MA DOM
Martunia replied to Mysia_'s topic in Już w nowym domu
Kiedy wreszcie Cię ktoś wypatrzy? :placz: -
Mikoś szczeniak wyrzucony z balkonu ... MA DOM
Martunia replied to Aga_Mazury's topic in Już w nowym domu
No to ja też Mikosia podrzucę. -
Hej. :hand: Biedny mój Kabiś. :placz: Zdrowiej mi kochany. :-( Ha, a jednak coś między Wami zaszło. :diabloti: Co tam? :) Ja zaraz do szkoły idę. :roll:
-
O jakie schronienie. :eviltong: Kąpiel w jeziorku! :multi: Witam. :loveu:
-
W końcu sie odnaleźli... - Mozart ma dom!!
Martunia replied to TYGRYS-ica.'s topic in Już w nowym domu
Oj tak, byłoby wspaniale. :loveu: