Jump to content
Dogomania

Martunia

Members
  • Posts

    6648
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Martunia

  1. Trzymaj się u góry, może Cię ktoś wypatrzy. :roll:
  2. Nie. ;) Ja tam wolę słuchać, niż mówić. :cool3: Haha, ale Ty masz skojarzenia. :evil_lol: No będzie chciał być z Tobą. :eviltong: Czy czasem nie powiedziałam za dużo? :roll: No widzisz, nie ma to jak dobry kolega. :eviltong: Eeee... jak narazie moja klasa mnie denerwuje więc wątpię. :eviltong:
  3. Nie, bo nie zanudzasz. ;) Tak mówisz, a potem ten Dominik będzie się do Ciebie pchał. :cool3: Już ja to wiem. :evil_lol:
  4. Znowu się posty pomieszały. :roll:
  5. Śliczna mordeczka. :loveu: Ale czysty. :eviltong:
  6. Na pewno jakoś to poprawisz. Nie zanudzasz. :eviltong: Ooo i znowu do Ciebie dzwoni, hm hm. :cool3: :loveu: :loveu:
  7. W takim razie czekamy na informacje. Zaciskam mocno kciuki i liczę na to, że się uda! :kciuki: :multi:
  8. No na pewno nadaje się na właścicielkę Cyguni. :loveu: Tak, czekamy na informacje. ;) :kciuki::kciuki::kciuki:
  9. E tam, przejmujesz się. ;) Ja bym się bardziej 3 klasą przejmowała. I tak bym nie mogła... Ja w niektórych przedmiotach nie mogę. I tu właśnie problem. Jak nie obchodzi, czemu tak stwierdzasz? :roll: Nie mam... Nudno mi trochę. :eviltong:
  10. Jej, jaka ona jest śliczna!!! :loveu: Zakochać się w niej można. :loveu:
  11. I tak te wszystkie 6 i 5 Ci 'zasłonią' tą 3, ale na pewno poprawisz i będzie ok. ;) No gdzieś tak z 3 godziny... No widzisz, Ty będziesz miała ok. 5.0 na koniec, a u mnie zależy, co mi nauczyciele postawią. Tzn. nie jestem pewna, co chcą mi dać. Ale musiałabyś być szczęśliwa. :) No w końcu nie widziałaś go ok. 3 tygodnie, co się dziwić. :eviltong: U mnie nic w sumie... Nie wiem, jak napisać tą pracę z wosu.
  12. No mi się też podoba. :loveu: Ahh ten całus. :cool3: :loveu: PS. o właśnie sobie zmieniłam ava. :p
  13. O jaka fajna jest ta piłeczka. :) Bonuś od razu wziął i się bawi. :D [url]http://i31.tinypic.com/rwsygi.jpg[/url] [url]http://i28.tinypic.com/2kkbjd.jpg[/url] tu są przepiękne. :loveu: :loveu: :loveu: O i całuska daje. :cool3: Dla mnie, prawda? :loveu: Mój nochaluś. :) Tak w ogóle wspaniały avek i bannerek. ;) Kurczę, muszę sobie ava zrobić jakiegoś, bo ten mi się już nudzi.
  14. O no to jest bardziej 'doświadczona' w sprawie psa. I widzisz?! Mówiłam, że w końcu się ktoś znajdzie! :eviltong: :multi:
  15. No tak, posty się pomieszały...:roll:
  16. Aha no to ok. ;) Mam nadzieję, że niedługo będzie naprawiony i Cyga będzie miała wreszcie dom. :multi:
  17. Jest dobrze, że ją chce! Jest nadzieja! :multi: Tylko trzeba coś z tym transportem zrobić... Nie ma ona jakiejś znajomej osoby, która ma samochód i mogłaby ją podwieźć?
  18. Jesteś dobra, już nie gadaj. ;) Każdemu się jakaś niska ocena zdarzy. Ja bym się z paska cieszyła, 5.0 nawet nie musi być :eviltong: No nie wiem, mi się wydaje, że trochę dłużej się jedzie... O no to już niedługo. :) No wiem, teraz tak piłują... :shake: Jeszcze 6 dni szkolnych i dadzą spokój.
  19. No to fajnie masz. :cool3: Moja nienajlepsza. :roll: Czekam w takim razie na list. ;) Znając Cię będziesz miała dobrze, zawsze masz dobre oceny na koniec na świadectwie. :eviltong: Już nie gadaj, bo Ty dobrze się uczysz. Mnie tam zabardzo te oceny z tej klasy nie przejmują, najważniejsze, by w 3 klasie dobrze wyszło. ;) A kiedy Ty masz urodziny? No pewnie nie mogłabym przyjechać, trochę daleko mam... A jak ja mam organizować urodziny, jak mam w święta? :lol: Chyba przed albo po nich... Akurat dziś tak rozmawiałam z Magdą i Martą. :eviltong: Trzymam kciuki za to, by się pojawił. :kciuki: A u mnie nic w sumie... Mam ok. 7 zadań z chemii i 4 z nich nie wiem jak zrobić. :shake:
  20. U nas też, ale z dzisiaj został przeniesiony sprawdzian na poniedziałek i to musi być taki termin, by potem oceny wystawić przed końcem 6 czerwca.
  21. [quote name='Acctiually'][COLOR=Blue]No ciekawe czy będzie się nią bawił:D(piłka taka może jak pięść i ma takie buły na sobie fajna:D)bo świnki lateksowej nie lubi jeszcze ani 1 do pyska jej nie wziął:D[/COLOR][/quote] Nie martw się, ja tu już jestem! :D Fajną Bonek dostanie zabaweczkę. :cool3: :loveu:
  22. No ładnie już tył podnosi, mam nadzieję, że niedługo będzie wyleczony i wszystko się uda. ;)
  23. Tobie się nie robi niedobrze po dłuższym czasie jazdy. :eviltong:
  24. A komu się chce. :eviltong: O no to fajnie. :) Ale będzie miał radochę. :D
  25. [quote name='xxSweetGirl93xx']hehe tak tak zartowałas teraz mi tu nie kłam:evil_lol::evil_lol: chłopacy nigdy nie sa normalni:eviltong::eviltong: ale cóż taka ich naura ktoś musi byc nienormalny:):evil_lol: ja tez wsumie jestem nienormalna no nie wiadomo ale może... zobaczymy za rok? niestety juz za rok:(:( ja nie wiem jak zniose rozstanie z moją klasa w końcu teraz moge miec juz tylko gorszą klase:placz: e tam niebieskie takie zwyczajne brązowe sa wspaniałe uwielbiam ten kolor oczu:) w sumie nie jestem pewna jakie ma piotruś ale chyba brązowe albo zielone jego brat ma chyba niebieskie z tego co pamietam:eviltong: o to ucz sie ucz ja musze na histe sie pouczyc bo nic nie umiem:roll::shake: Dobranoc i do jutra moje słoneczko, kochanie:loveu::loveu: :evil_lol::evil_lol:[/quote] No racja, chłopacy nie są normalni. :lol: Szkoda, ja tez nie wiem, ale chyba lepsze istnieją klasy na tym świecie. :eviltong: Nie narzekam na nią, ale po prostu czasem jest denerwująca i niezgrana. Jak mi słodzisz. :evil_lol: Nie lubię poniedziałków. :( Spr. z fizy chemii oraz kartka z geo. Dodatkowo praca semestralna z wosu i plakat. :placz:
×
×
  • Create New...