-
Posts
6648 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Martunia
-
U mnie gorąco jest, ale całe szczęście lekki wiaterek sprawia, że jest ciepło i przyjemnie. :) Jutro tylko ma u mnie padać, mam nadzieję, że tak nie będzie. :roll: Ale rzeczywiście jest ciepło. ;) Poradzisz sobie. ;) A u mnie średnio... narazie niektóre oceny wystawiono i ogólnie jestem zadowolona. Ale oczywiście musiałam coś spaprać i na fizyce było okropnie i prawdopodobnie 2 dostanę, z 3 bym się cieszyła, a z matmy 3. :razz: Zawsze coś muszę spaprać... Ale ok, to dopiero 2 klasa, w 3 klasie ma być dobrze. :roll:
-
.~* Cyganka nareszcie w nowym domu!! :) <jupi> *~.
Martunia replied to BlackSheWolf's topic in Już w nowym domu
O tak, coraz bliżej! :bigcool: -
No u mnie również lekki wiaterek powiewa. :loveu: Ale jutro ma być deszcz. :razz:
-
Heja. :D O ładnie tam było, piękne fontanna. ^^ Ty również wspaniale wyszłaś, Bobiś także. :) Ładnie imię sobie wybrałaś do bierzmowania. ^^ Ja będę miała dopiero za rok. :eviltong:
-
Heja! :D O ile zdjęć. :cool3: Fajnie musiało być, bardzo ładnie razem powychodziłyście. :) Co u Ciebie? :eviltong:
-
[quote name='chester07']no popisał się, jeszcze wszyscy sąsiedzi to widzieli, i teraz mi mania z kamą mówią że mam psa morderce xD potem pokorniutki chodził jakiś czas, ale po paru godzinach mu się znudziło.. czasem lubi, tylko nie w nadmiarze :D a ja jak dorwę aparat to trudno mi go zabrać :eviltong: chyba że się na niego wnerwię ^^ nic.. miałam się na jutro majcy uczyć, ale mi się nie chce, zdam we wtorek najwyżej :evil_lol: leń ^^ A byłam na festynie szkolnym.. kicha była, w porównaniu z tamtym rokiem, krótko trwało i towarzystwo już nie te.. tylko tekst jak zawsze fajne :evil_lol::evil_lol: a co u Majaczki I ? :)[/quote] No oczywiście, prawdziwy z niego agresor! :eviltong: Tak, Majaczka to maniaczka [:diabloti:] fotografowania, ona zawsze musi coś sfocić i mieć w aparacie. :D Kolejna cecha charakterystyczna Majaczek, ahh ile ich jest. :roll: :evil_lol: A u mnie średnio, niektóre oceny powystawiane i jak narazie jest dobrze. Ale dzisiaj nie poszło mi na sprawdzianie z fizyki oraz kartce z matmy, z matmy już mam dostateczny, a z fizy dostanę na 100% 2, po prostu załamałam się. :angryy: Ale ok, lepiej musi być w 3 klasie!
-
Kiedy wreszcie ktoś go wypatrzy?
-
Heja. :D O tak, będziemy czekali na piękne malowidło Bona. :loveu: Oj biedaczka, tyle teraz zadają, że masakra. :( Ja tylko odliczam do weekendów oraz wakacji, mam dość tej nauki.
-
Mikoś szczeniak wyrzucony z balkonu ... MA DOM
Martunia replied to Aga_Mazury's topic in Już w nowym domu
Tak się cieszę, maluchu, że z Tobą coraz lepiej! :multi: :loveu: -
No piękniasta, gorąco jak w piekle. :roll: Ładnie tam było w Toruniu. :)
-
A mojej wypowiedzi nie zacytujesz, no wiesz. :shake: :mad: :diabloti: Mizianko dla Spajkunia, a za Ciebie trzymam mocno kciuki przez cały czas! :kciuki:
-
W końcu sie odnaleźli... - Mozart ma dom!!
Martunia replied to TYGRYS-ica.'s topic in Już w nowym domu
No na pewno. ;) Trzymam kciuki, by wreszcie psina znalazła dom. :loveu: -
Post mi hopnął. :razz:
-
.~* Cyganka nareszcie w nowym domu!! :) <jupi> *~.
Martunia replied to BlackSheWolf's topic in Już w nowym domu
O ale fajną dostałaś pamiątkę. :) Fajnie musiało być. 6 dni! :multi: -
O ile ludu tam było. Ładnie powychodziłyście. :cool3: No nie było mnie niby, bo czekałam, aż odpowiesz. :diabloti: A koszulkę kupiłam. :D Szkoda, że go nie było. :-( Dobranoc. :evil_lol: :buzi:
-
2-miesięczna Tosca - JUŻ W SWOIM SUPER DOMKU
Martunia replied to Isadora7's topic in Już w nowym domu
A no i ja również życzenia złożę. :diabloti: Wszystkiego naj, Tosca! :loveu: Domku życzę! -
Nie wystraszyłaś się? :diabloti: Czekamy na foty. :cool3:
-
O jakie wspaniałe zdjęcia mojego pięknego! :loveu: Ładnie razme wyszliście. :) [url]http://i245.photobucket.com/albums/gg45/yorka-kabi/P1020027.jpg[/url] oko mu wypada! :lol: Nie odpisałaś mi na posta, gdzieś z 3/2 strony dalej jest... I fajnie musiało być na tym czymś z red bulla i na spacerze :D Dawaj foty! :multi:
-
[SIZE="1"][COLOR="PaleTurquoise"]Dziękuję za komentarz, odwdzięczyłam się. :cool3:[/COLOR][/SIZE] No następna porcja fotek jak zawsze urocza. :loveu: O kaktusiki, jakie malusie. :cool3: Fajny miałaś prezent na dzień dziecka. ^^ Będą foty? :evil_lol:
-
O jaki ze Spajkunia siłacz! :cool3: No no, takiego warto mieć przy boku. :cool3: Trzymaj się! :kciuki:
-
2-miesięczna Tosca - JUŻ W SWOIM SUPER DOMKU
Martunia replied to Isadora7's topic in Już w nowym domu
Podrzucę Toscę. ;)