Jump to content
Dogomania

Martunia

Members
  • Posts

    6648
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Martunia

  1. No wiesz, takie życie - niesprawiedliwe i okrutne. Przepraszam, ale jak ja wczoraj weszłam, to jeszcze byłaś na Dogo, ale po 10 min już znikłaś. Wiesz, że w [U]ogólnopolskiej[/U] olimpiadzie z biologii zajęłam 26 miejsce?! :multi: Jej, tam było gdzieś ponad 1 000 uczniów, a nawet i więcej i jestem z siebie dumna! :multi: Uwierzysz? :lol: I chyba mam szansę na pasek, bo z biologii mam 6 na koniec dzięki temu! :multi: :multi: :multi:
  2. Jej, jaki on cudowny!!! :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu::loveu: :loveu: Jego zdjęcia mnie po prostu powalają, nie wytrzyyyyyyymam tuuuuuu! :loveu: Te pierwsze jak z obrazka!
  3. Kcemy kcemy! :multi: [COLOR="PaleTurquoise"][SIZE="1"]Muszę Ci coś głupiego powiedzieć. :evil_lol: Jakiś Kacper B. (jest w Twojej klasie, widziałam na nk, dobrze mówię? ;)), zaprasza mnie do znajomych. Ja się pytam dlaczego, a on mnie obrażać zaczyna. :lol:[/SIZE][/COLOR]
  4. Widzisz, Lupek, dla Ciebie wiersze się tworzą. :loveu:
  5. No właśnie, ważne, że oceny są dobre, nie muszą być wcale najlepsze. ;) Ja się w ogóle nie spodziewałam w tej klasie paska, bo bardziej chcę się przyłożyć w 3 klasie. ;) Oj biedaczek. :( Ale już nie ma i jest na pewno lepiej. :) Czekamy na jutro, na fotki! :D
  6. Druga od góry od prawej. :eviltong:
  7. Witam również. ;) Zgadzam się z przedmówcą, widać, że nasza praca tutaj miała sens. Bardzo się cieszymy, że Majeczka się już w nowym domku oswoiła i jest z nią coraz lepiej! :multi: To mnie bardzo cieszy.
  8. Nie martw się, jakoś sobie poradzisz z tymi dyplomami itd. ;) Bo za to jest zapewne kilka punktów do liceum, no to warto o to powalczyć. ;) I wreszcie już nie musisz grać w pingla. :D Co za ulga, nie? ^^ A ja dzisiaj dowiedziałam się, że na ogólnopolskiej olimpiadzie z biologii byłam 26-ta ! :multi: Nie spodziewałam się tego po sobie. ^^ I 6 z biologii, mam nadzieję, że będzie pasek. ^^ Przepraszam, ale chciałam się z kimś podzielić moją radością. :D Jeszcze 2 dni męki i wszystkie oceny będą wystawione. ^^ Mi większość już wystawili, ale jeszcze niektóre przedmioty czekają. Co u Bonulcia, mego kochanego? :iloveyou:
  9. Ja też wiem! :multi:
  10. Post mi hopnął, łeeee. :razz:
  11. [COLOR="PaleTurquoise"][SIZE="1"]Wysłałam zaproszenie! :multi:[/SIZE][/COLOR] Ładne zdjęcia. :) Czekamy na następne. :D
  12. Cześć! :D Ja od początku mówiłam, że Cygusia będzie miała niedługo dom, i co? Miała rację! :D Bardzo się cieszę, że już w sobotę będzie u Ciebie! :multi: :loveu: Ja też już lecę, dobranoc. ;)
  13. Wyjdzie Ci, pozazdrościć takich ocen. ^^ No tak, nie ma to jak ma wspaniała szkoła. :roll: Spoko, przeszło mi niedawno. ^^ Bo nie siedziałam już na kompie, jak zawsze przyczyna jest ta sama. :D Poradzisz sobie. ;) Ja właśnie weszłam na chwilkę na komputer i spadam, bo jeszcze nauka czeka. :roll: Dobranoc, pchły na noc. :evil_lol: :buzi::buzi:
  14. Jakie wspaniałe kaczorki! :loveu: I piękny kwiat. :) O Spajkunio też się znajdzie. ^^ Oczywiście mokry po kąpieli. :cool3::loveu:
  15. Dodawaj! :D [COLOR="PaleTurquoise"][SIZE="1"]PS. Znalazłam Cię na nk. :cool1: Bo w profilu dogmaniaków napisałaś, że to Ty. :evil_lol: Mogę Cię dodać? ;)[/SIZE][/COLOR]
  16. Nie no.. niech się wreszcie ktoś odezwie w jego sprawie. :-(
  17. Ojej, każdą? No to podziwiam, ja bym nie zdołała. :klacz: To już niedługo! :multi:
  18. No to dobre masz oceny, czego chcesz! :D Ja tu się staram ledwo ledwo o pasek, a Ty mi tu powyżej 5.0 wyskakujesz. :D Aha... a my mamy mieć w sobotę. :roll: No widzisz, kochają Cię. :D Nieźli, nie ma to jak szkolne kawały. :eviltong: Fajne plany. :D Głowa mnie boooli. :placz:
  19. No niech będzie. :roll: Coraz bliżej! :D
×
×
  • Create New...