Nie martw się, jakoś sobie poradzisz z tymi dyplomami itd. ;) Bo za to jest zapewne kilka punktów do liceum, no to warto o to powalczyć. ;)
I wreszcie już nie musisz grać w pingla. :D Co za ulga, nie? ^^
A ja dzisiaj dowiedziałam się, że na ogólnopolskiej olimpiadzie z biologii byłam 26-ta ! :multi: Nie spodziewałam się tego po sobie. ^^ I 6 z biologii, mam nadzieję, że będzie pasek. ^^ Przepraszam, ale chciałam się z kimś podzielić moją radością. :D
Jeszcze 2 dni męki i wszystkie oceny będą wystawione. ^^ Mi większość już wystawili, ale jeszcze niektóre przedmioty czekają.
Co u Bonulcia, mego kochanego? :iloveyou: