Jump to content
Dogomania

Martunia

Members
  • Posts

    6648
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Martunia

  1. O jakie fajne nagrody. ;) Jeszcze raz gratuluję, miszczuniu! :cool3:
  2. [quote name='Acctiually'][COLOR=Blue]Heh dzięki:D Zaraz wkleje co dostałam:P A u Bonka ok:) Nie wiem czy dziś będa fotki bo mamuśka na ogródku jest o i dobrze bo chyba potem do niej pójde i porobie fotki:) Wczoraj zapomniałam aparatu na pole:P [/COLOR][/quote] No to czekamy, pokazuj! :D No i również na fotki z ogródka. :) Bonek też będzie? :D
  3. E tam, ale jakie superowe! :D Wspaniałe! ^^ Jak Luck już duży i spaniał. ^^ A Jack słodki. :cool3: Tiger również. :loveu: :loveu: :loveu:
  4. Nie przejmuj się tym tak. :) 3 miejsce też jest dobre, mimo tego gratuluję! :klacz: No i wreszcie masz spokój, to najważniejsze. ;) No i nagrody dostałaś na koniec. ;) Gratuluję. ^^ Co u Bonusia?
  5. O jakie kupiłaś? :D Zrób sobie w nich zdjęcia. ;) Czekamy również na fotki Kabisiowe. ;) I na tamte, co mi obiecałaś. :D A poszło tak średnio. :D Nie zrobiłam dwóch zadań, reszta to tak pół na pół. :eviltong: Dość trudne było, ale się tym nie przejmuję.
  6. No właśnie i tylko się o Was martwimy. Wieści!
  7. No właśnie, teraz już chyba Cyganeczka w drodze do nowego domku? ;) Czekamy na wieści. :cool3:
  8. No! Trzeba się nas słuchać, to domek na pewno w nagrodę dostaniesz!
  9. No właśnie! Więc lepiej się nas słuchać. :D
  10. Biedny Lupek, pewnie nieźle dostanie. Lupek, ciotki są złe, lepiej się ich słuchaj, bo będzie jeszcze gorzej!
  11. Ładna ta palmiarnia. :cool3: I ładny kościół. :)
  12. Witam! :cool3: Wstawaj, śpiochu i szoruj mi tu po zdjęcia Kabisia! :eviltong:
  13. To już dziś! :multi: Za NIECAŁE (żeby nie było :D) 3 godziny (o ile się nie mylę)! :multi::loveu::multi::loveu:
  14. O wreszcie żeś się pojawiła! :mad: No właśnie, fotki wstawiać! :eviltong:
  15. Coraz bliżej, coraz bliżej! :multi: :loveu: :multi: :loveu:
  16. Haha ale jesteś. :eviltong: No pokaż. :D Noo tacy chłopacy. :shake: DOMINIK! :evil_lol:
  17. Tak tak, znam te wymówki. :cool3: Hah szczerze to zapomniałam o tym, ale dzięki za przypomnienie, to też bardzo dobry argument do Waszego związku! :cool3: No zawsze tak jest, chcą ładnie przy nich wyglądać, popisać itd. Na pewno ktoś Cię wybierze. ;) Wiem, zawsze mam głupio. Ciekawe, ile ja będę miała. :roll:
  18. O matko! To musiało być okropne. :placz: Wracaj szybko do zdrowia z tymi rękami i nogą. :-( Do jutra będzie lepiej. ;)
  19. Ja również! :kciuki: To już ok. 14 godzin! :multi: :loveu:
  20. No tak tak, wymówka. :evil_lol: Nie trudź się, znam tą sztuczkę. :evil_lol: Hah ja też w to wątpię, ale cóż poradzić. ;) No z nim mogę. :D I z drugim też. :roll: A reszta by mnie nie chciała. :D No i Ci tego zazdroszczę, bo ja będę o 8.00 wstawała do tego głupiego próbnego.. A WY z czego mieliście? No to dobry miałaś wynik.. a ile jest maxymalnie?
  21. No wiesz... :eviltong: Hah nieźle, chcę to zobaczyć, będę Ci tak codziennie wmawiała, bo jesteście dla siebie przeznaczeni. :D Dominik jest zły. :D Ciebie najbardziej pewnie też będzie bił. Ja właśnie niedawno słyszałam swoich, jak ze szkoły wychodzili. :eviltong: Hah nieźle, aj bym chciała, żeby mnie ktoś wybrał, oby nie było wybierania wg wzrostu, bo nie wiem, co zrobię. :eviltong: Ja mogę ... sama nie wiem z kim, boję się tego. :D Jasne, inaczej by się tak na Ciebie nie patrzył. :D Nie moja wina, że nic u mnie ciekawego. :eviltong: Hmm jutro od 9.00 masz mi trzymać kciuki, bo będę pisała próbny mat-przyr. Już się boję. :placz:
×
×
  • Create New...