No wiesz... :eviltong: Hah nieźle, chcę to zobaczyć, będę Ci tak codziennie wmawiała, bo jesteście dla siebie przeznaczeni. :D
Dominik jest zły. :D Ciebie najbardziej pewnie też będzie bił.
Ja właśnie niedawno słyszałam swoich, jak ze szkoły wychodzili. :eviltong:
Hah nieźle, aj bym chciała, żeby mnie ktoś wybrał, oby nie było wybierania wg wzrostu, bo nie wiem, co zrobię. :eviltong: Ja mogę ... sama nie wiem z kim, boję się tego. :D
Jasne, inaczej by się tak na Ciebie nie patrzył. :D
Nie moja wina, że nic u mnie ciekawego. :eviltong: Hmm jutro od 9.00 masz mi trzymać kciuki, bo będę pisała próbny mat-przyr. Już się boję. :placz: