Jump to content
Dogomania

Martunia

Members
  • Posts

    6648
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Martunia

  1. Ja trzymam kciuki za Artura! :D I finału się nie mogę doczekać, mam nadzieję, że dzisiaj będzie, bo jeszcze były lekkie zakłócenia ... Ale śpioch. :cool3: No, ale cóż ja poradzę. :D No to wracaj i mi opowiesz potem. ;) A a tymczasem pochwalę się 5 z geo i z fizyki! :multi: Mam szansę na pasek!
  2. Fajnie by wyglądało, jakby Bonek dał. :D No nie... mam nadzieję, że w końcu da sie go jakoś namówić, bo rzeczywiście byłoby lepiej i dla Was i dla Bonka.
  3. No fajnie by było. :D I co, nadal to samo co do namawiania? Udała się akcja z Bonem i kartką? :D
  4. No spytaj się, może się zgodzi. :D
  5. Jeszcze niecałe 2 dni! :multi: :multi: :multi:
  6. [quote name='Acctiually'][COLOR=Blue]Marta a Ty nie w szkole?:D Ja mam na 8:20 i zaraz mykam:P [/COLOR][/quote] Po pierwsze - mam 2 kroki od szkoły. :D Po drugie - akurat na szybko siadłam na Dogo i poodpisywałam na posty, o 7:55 wyszłam z domu. :D
  7. No właśnie, nie ma, nie ma. :D Lupek, no i co tak w miejscu siedzisz?
  8. Hej. ;) No nieeee.... :placz: Tak chciałabym się z Wami spotkać... I byśmy na jakiś obóz razem pojechały, fajnie by było.
  9. Hej. ;) No, ale dzisiaj będzie finał, to dzisiaj się obejrzy. ;) Fajny sposób, ja też sama sobie muszę ją obcinać, bo czasem to nic przez nią nie widzę. ;) Ja już lecę do szkoły, masz mi powiedzieć potem, jak było i co się działo. :D
  10. Kochany, wbij się w górę, tam na pewno ktoś Cię wypatrzy.
  11. Wiemy, Chesterowa mówiła, że znalazła plantację czterolistnych koniczyn. No i gdzie Panna się podziała? :eviltong:
  12. Widziałaś to?!?!?!? Jutro! :shake: :shake: :shake: :razz: A tak się przygotowałam.... No mnie też tvn coś się psuło, to właśnie przez to tak zrobili, że jutro dopiero będzie... Piękne zdjęcia! :loveu: Kabiś jak zawsze mój słodziuchny, a Ty jaką masz fajną fryzurkę. :D OK, ja mówię dobranoc i lecę się uczyć...
  13. Zaraz idę, będzie finał YCD! Idę kibicować Arturowi. :cool3: Nie prawda, mądra jesteś, kujonku. :evil_lol: No właśnie, rok temu też mieliśmy fajną nauczycielkę, a teraz... szkoda słów. :shake: A pokaż na zdjęciu (zrób najpierw :cool3:) jaki masz fryz, prooooszę. :D Buźka. :buzi:
  14. No dobra, racja. Fajnie by było razem w domku być. :) A można się jeszcze zgłaszać?
  15. To czekamy na następne. :cool3: [COLOR="PaleTurquoise"][SIZE="1"]Przeklinał, tyle powiem. :evil_lol: Właśnie zauważyłam, że po tym, jak go do czarnej listy dodałam, to on zgapił to ode mnie. :lol: Nie mogę... :lol: Wiem czemu on mnie dodał. Pewnie zależy mu na większości znajomych [jak prawie wszystkim klasowiczom], a że zobaczył u Ciebie nową znajomą to też chciał dodać. :diabloti:[/SIZE][/COLOR]
  16. [quote name='Acctiually'][color=Blue]Hm sama nie wiem:D Fajnie by było w tym roku a odpowiadał by Ci taki obóz "koński"?:D[/color][/quote] Ale ja nie umiem jeździć na koniu. :oops: Ja na zlot od razu odpadam, wolałabym z mniejszą grupą.
  17. Matko, jak Tobie się chce tyle pisać, kobieto? :evil_lol: Spokojnie, musisz się przyzwyczaić, bo ja lubię ludzi denerwować, serio. :evil_lol: A powyżej 5.0 to mają ... no dobra... mądre osoby. :cool3: :lol: No wiem, dla mnie też zawsze dyktanda były proste, ale od jakiegoś czasu pojawił się okropne słowa, w dodatku 1 błąd = 1 ocena w dół. To śmiesznie macie w tej szkole. :D Kurde, zazdroszczę... My mamy okropnego nauczyciela z tego przedmiotu i 5 dostaną tylko dobre osoby, które ze wszystkiego mają 5. :razz: Mi wychodzi z ocen ledwo 4, to nie fair, bo się przykładam... Super. ;/ Ja zawsze po fryzjerze czuję się, że mam za krótką grzywkę, jak mi obcina. Ja mam nadal 30 dozwolone...
  18. O jakie ładne zdjęca. :) Fajnie tam musiało być. [COLOR="PaleTurquoise"][SIZE="1"]A nim to się nie przejmuję, tylko sytuacja trochę zabawna była dla mnie. :lol:[/SIZE][/COLOR]
  19. [quote name='Acctiually'][COLOR=Blue]Oho super pomysł!! Mi ciotka proponowała zapisanie na jakiś obóz w siodle czy cuś takie że z końmi:Dale sama nie chciałam iść bo nikogo bym nie znała [/COLOR][/quote] Aha. :) No ja w sumie też lecę do Bułgarii na obóz, ale całe szczęście z siostrą. ^^ Bo sama to nie wiem, co bym tam robiła. :roll: No ja zawsze mam dobre pomysły. :D Trzeba by się jakoś umówić.. ale w tym roku czy za rok?
  20. No właśnie, jej super by było! Może na wakacje zapiszemy się na jakiś obóz czy coś? :cool3:
  21. Może wtedy akurat odpisywałam; a wyszłaś, kiedy już napisałam? Dzięki! :multi: Mam nadzieję, że będzie. :D Na pewno poprawisz i będziesz miała na koniec 4. ^^ Zawsze tak masz, kujonie. :cool3: A dobrze. ^^ Pisałam poprawę matmy i 4 będę pewnie miała. A jutro dyktando i trzymaj za mnie kciuki! Bo z h i ch jest najgorsze...
  22. O tak, fajnie by było Was spotkać. :) Moje ukochane. ^^ :loveu:
×
×
  • Create New...