Jump to content
Dogomania

Martunia

Members
  • Posts

    6648
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Martunia

  1. 4 chyba. :eviltong: Ale można powiedzieć, że niecałe 4 dni. ^^ :multi: :multi: :multi:
  2. Będzie dobrze, wierzę w to! Zdrowiej szybko, Mikośku! :loveu:
  3. Nie no, dobrze pójdzie. ;) Będę trzymała kciuki za historię i muzykę. :D Tak w ogóle jaką przewidujesz średnią? 5.0? :cool3: No nieładnie, zaraz mama przyjdzie i dostaniesz za brzydkie oceny. :evil_lol: Ja już ogólnie się prawie w ogóle nie uczę. Do piątku wystawienie ocen, więc jest luz. ;) A w sobotę mamy pisać egzamin próbny mat-przyr. Też będziecie, czy już pisaliście? Ciekawe, jak pójdzie. :roll:
  4. No to fajnie, ja też prawdopodobnie 4 będę miała na koniec. ^^ Ja dziś z historii chciałam na 5 odpowiadać, ale nie wyszło. :roll: No niezłe znajomości, same odp już będziesz miała i zdarz ten spr. na 5. ^^ 17 dni do wakacji! :multi:
  5. Podrzucę raz jeszcze. Nikt nie dzwonił?
  6. No dziś pogoda piękna. :loveu: Ale szczęściara. ;) Też bym tak chciała, u mnie zależy od jednej oceny, z której kompletnie nie wiem, co dostanę. Jak 5 to pasek, jak 4 to kicha. :razz:
  7. Heja! :D Piękny mój Kabiś, jak ucieszony. :cool3: A co u Ciebie? :) Ja dziś się dowiedziałam, że wcale mi źle nie poszło - pani mi powiedziała (bo się jej spytałam o poprawę), że mam podobno 4. :multi: A o mało co się nie poryczałam. :eviltong:
  8. Trzymam kciuki, by z tym domkiem się udało! :multi: A co do tego gościa, na takich osób brak mi słów.
  9. Heja! :D Mnie również się uczyć nie chce. ^^" Podobno dostanę z fizyki 4, a myślałam, że będzie 2! :multi: Poprosiłam o poprawę, a po tym słyszę od pani, że wcale mi źle nie poszło i mam 4 podobno. :multi: Co u WaS? :)
  10. No właśnie, nie ma deszczu! :multi: Wiedziałam, że się pomylą. :) Co u Was? :loveu:
  11. Do Tuptusia powinnien być cały tłum luzi. Mam nadzieję, że w końcu się mu uda. :roll:
  12. No właśnie, tak szybko ten czas leci, więc na pewno wytrzymam,y prawda Lewisku? :)
  13. Lupuś, Ty jeszcze domku nie znalazłeś? Szukaj domku, szukaj ...
  14. Miejmy nadzieję, że Cygusia nie ma tej choroby.
  15. Wspaniałe wiadomości! :multi: Ale ten upał.. e tam, on nie przeszkodzi w tym wspaniałym dniu, nowy domek 'zabierze' Cygusię wreszcie z tego schroniska i będzie szczęśliwa! :multi:
  16. My zawsze na rozgrzewkę mamy 3 duże okrążenia (poniżej 1 km). Dasz radę. :) U nas tak nie robili. :( Mam nadzieję, że 4 będzie, bo to mi wszystko zepsuje! To pisz to PW i pokazuj zdjęcia! :D Nie zastanawiaj się, tylko dawaj! :D Nie mów tak, bo to nieprawda! Jesteś ładna i mądra, a co ja mówię, to zawsze prawda! :cool3: Zaraz znikam, bo będzie SMS. :cool3:
  17. Ja też nie lubieć deszczu. :placz: One są be! :-( Mam nadzieję, że prognozy się mylą. :cool3:
  18. Oczywiście, wybaczam. :loveu: Nic się nie stało. ^^ Pozdrawiam. :multi:
  19. Post na poprzedniej stronie ... ALE FAJNA MINA! :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :lol: :lol: :lol: :diabloti: :diabloti: :diabloti: Prooooooooooosiiiiiiiiiimyyyyyyyyyyyyyyyy! :grins:
  20. Ty tylko zdjęcia tam robiłaś. :evil_lol: Ale ładnie. :) Dobrze, że ja nie muszę. ;) I tak to już zdałyśmy, tylko jeszcze skok w dal. :razz: No naprawdę źle! Ja się tam mało nie poryczałam, nic nie umiałam! Uczyłam się pojęć, a nie, jak się oblicza zadania ... Super, lepiej być nie mogło, teraz z 4 końcowa ocena spadnie mi na 3. :razz: Fajnie Wam. :) Co nie spytam, to dzień sportu jakiś ktoś ma, a my nie, jak zawsze. =.=' Zaraz wracam, za ok. 30 min będę na pewno. ;)
  21. Ale będzie miała radochę. :cool3: I niezapomnianą, wspaniałą niespodziankę. :loveu: :multi: Mówiłam? Mówiłam! :multi:
  22. Haha... posty znowu robią kawały. :razz:
×
×
  • Create New...