Ty tylko zdjęcia tam robiłaś. :evil_lol: Ale ładnie. :)
Dobrze, że ja nie muszę. ;) I tak to już zdałyśmy, tylko jeszcze skok w dal. :razz:
No naprawdę źle! Ja się tam mało nie poryczałam, nic nie umiałam! Uczyłam się pojęć, a nie, jak się oblicza zadania ... Super, lepiej być nie mogło, teraz z 4 końcowa ocena spadnie mi na 3. :razz:
Fajnie Wam. :) Co nie spytam, to dzień sportu jakiś ktoś ma, a my nie, jak zawsze. =.='
Zaraz wracam, za ok. 30 min będę na pewno. ;)