Jump to content
Dogomania

Migori

Members
  • Posts

    1879
  • Joined

Everything posted by Migori

  1. Channel, zmniejsz zdjęcie, Twoje jest za duże.
  2. Aha! Czyli mam oko:D Zdecydowanie lepiej wygląda, zdrowiej. Uściski
  3. Czy ta jasna kaczuszka może być krzyżówką z kaczką domową ? Pytam, bo u nas nad jeziorem jest bardzo podobna kaczusia. Zdjęcie jest kiepskie ale coś widać [url]http://lh4.ggpht.com/_98UVd7b66qs/SwMg1KuMcQI/AAAAAAAAAN0/E3IqSNoKdrg/DSC01945%20%5B640x480%5D.JPG[/url] [url]http://lh5.ggpht.com/_98UVd7b66qs/SwMgxw7aoOI/AAAAAAAAANY/naVXOG_7Kgk/DSC01919%20%5B640x480%5D.JPG[/url] Śliczne te kaczuszki.
  4. Czy ona przytyła czy mi sie wydaje ? [url]http://img682.imageshack.us/img682/4992/p1160987.jpg[/url] Jakby ciałka nabrała :)
  5. [quote name='tina i irish'][url]http://i769.photobucket.com/albums/xx338/MagdaBora/ezy.jpg[/url] maluch [URL]http://www.youtube.com/watch?v=lfl7yLnIH4k[/URL] zdolna jest:)[/QUOTE] Miewa przebłyski inteligencji [quote name='Lucky.']Hej ! Świetny filmik, a gadanie ja mam takie same dlatego filmików nie wstawiam ... Dobre było z małpką chwila zwątpienia, powąchanie mebli i jest małpka ! ;p[/QUOTE] Taa małpka sprawia jej zawsze kłopot, nie wiem dlaczego? [quote name='QQk']Bry Zdolna czarnulka :) Fajnie burczała przy oknie :) O filmy chodzi[/QUOTE] Bry :multi: Taa gulgocze tak przy oknie jakby motorówką jechała [quote name='gusia1972']hello ja tym razem z reklamą bazarka :) cudne notesiki reczna robota [url]http://www.dogomania.pl/threads/175114-Uratujmy-Biszkopta-do-18-XII-adresownik-notesiki-rAE-cznie-robione-OTWARTE-ZAPRASZAM[/url][/QUOTE] Extra te notesiki :cool3: [quote name='Tengusia']cze Madzia :hand:[/QUOTE] Cze Tengusia, też Ci łapeczką pomacham :hand: --------------------------------- Ogólnie to nic mi sie nie chce. Nie mam weny twórczej, nie chce mi sie siedzieć na dogo. Jak wracam z pracy jest ciemno i nawet nie ma gdzie na spacer sie wybrać :shake: Musze zapodać sobie jakieś witaminy bo teraz to mam ochotę przespać te zimę jak miś. :p
  6. [quote name='gops']bardzo fajna sztuczka ! Bora widac ze chetnie to robi moja nie kumata mowie zeby patyk przyniosla to kamienia niesie i na odwrot hehe[/QUOTE] Ona odkąd pamiętam wszystko nosiła w gębie. Jak była bardzo malutka biegała z nożyczkami w pysku. Na punkcie aportowania ma lekkiego fizia. Przynosi nam w domu kapcie, ręczniki, poduszki, pilota... nawet wtedy kiedy sie ją o to nie prosi. Tak już ma z dekielkiem hehe [quote name='Iss']eee no fajna sztuczka :) zawsze powtarzałam, że Borówka to mądra bestia :))[/QUOTE] [quote name='gusia1972']nonono jaka inteligentna ! :) super dziewczynka :)[/QUOTE] Po "mamusia" haha
  7. Bull, jaka to jest szerokość ? Wygląda ciekawie
  8. [url]http://i46.tinypic.com/7312li.jpg[/url] - świetnie wygląda rudzielec w zielonym. Widzę ją jeszcze w limonkowym Hamiltonie :)
  9. [quote name='anetta']No ślicznie! A jak z kółeczkiem, nie za małe? No i na przylegającej sierści zupełnie inaczej ta obroża wygląda :) Marleyowi też pasuje! Super kontrast :loveu:[/QUOTE] Nie, kółko akurat tylko grube strasznie i nie każdy karabinek pasuje, ale spoko, to też da sie jakoś załatwić.
  10. [quote name='Marta_Ares']szersze obroze duzo ladniej na niej wygladaja ;) :loveu: :loveu:[/QUOTE] Ja sie jeszcze nie moge przyzwyczaić, ale na pewno jest jej wygodniej. Ezydog ma takie fajne miękkie podszycie. [quote name='Iza.'][url]http://i769.photobucket.com/albums/xx338/MagdaBora/ezy.jpg[/url] Wygląda super! mówią, że czerwony na czarnym oklepany, a mi sie i tak bardzo takie zestawienie podoba :eviltong:[/QUOTE] Mnie też zawsze wydawało się, że czerwona obroża to takie nudne, wszyscy mają, nieoryginalne... ale coś zawsze mnie ciągnęło do czerwonego. Ta obrożą, jest czerwona z przypadku, bo nie było fioletowej... ale teraz ciesze sie że tak wyszło.
  11. Małe ale nie do końca głupie... [URL]http://www.youtube.com/watch?v=lfl7yLnIH4k[/URL] [SIZE=1]p.s. Błagam nie komentować mojego gadania.[/SIZE]
  12. EzyDog rozmiar M [IMG]http://i769.photobucket.com/albums/xx338/MagdaBora/ezy.jpg[/IMG] [IMG]http://i769.photobucket.com/albums/xx338/MagdaBora/ezy2.jpg[/IMG]
  13. [quote name='Lucky.']I my złożymy życzenia z okazji Mikołajek ! Najlepszego ! Ładnie jej w tym ezy dogu .[/QUOTE] [quote name='Ewa&Duffel'][url]http://i769.photobucket.com/albums/xx338/MagdaBora/ezy.jpg[/url] jak ładnie wygląda w tej obroży :)[/QUOTE] [quote name='Cavy']Pięknie jej w tej obroży. ;-)[/QUOTE] Dziękuję. Jakoś nigdy nie lubiłam czerwonego koloru, ale ten jest jakiś taki fajny. Podoba mi sie. [quote name='Iss']wiesz jak tak partrzę na tę fotkę to mam wrażenie jakby czas dla B się zatrzymał, ona ma takie urocze szczenięce spojrzenie, taki zawadiacki wyraz pysia. Fajnie.[/QUOTE] Haha A wiesz, że ja mam takie same spostrzeżenia ? Ona cały czas jest szczeniakiem, głupie, niezdarne, szalone i myśli że jest maluśkim pieseczkiem.
  14. Migori

    Moje małe stadko

    Czesc dziewczyny Nowa obroża ? Czyżby aparat był z wami na spacerze? hehe [url]http://lh3.ggpht.com/_OgHPibcp0OA/Sxvw1qptybI/AAAAAAAABeM/7y3Le74dy_M/DSCN0859.jpg[/url] - fajnie ci fota wyszła. Jeszcze jeszcze
  15. No proszę a jednak niebieska obroża. Extra na nim wygląda, powiem szczerze nigdy niebieskie na czarnym psie mi sie nie podobały, ale o dziś zmieniam zdanie. Poka sztuczkę:razz:
  16. [quote name='gusia1972']śliczna Boróweczka :)[/QUOTE] A dziękować :) [quote name='gops']swietnie wyglada!! super obroza[/QUOTE] Też bardzo mi sie podoba i teraz zastanawiam się jakim cudem mogłam zakładać małej węższe obroże. [quote name='RCookie']Coś tak właśnie myślałam, że nie będzie na Tosiaka rozmiaru (ona musi być naprawdę niewymiarowa... :lol:) hamiltona. [URL]http://i769.photobucket.com/albums/xx338/MagdaBora/ezy.jpg[/URL] Jaki szczeniacki wyraz pyszczka :loveu:. Jesteś zadowolona z photobucketa?[/QUOTE] Moim zdaniem najlepszą rozmiarówkę ma lupine. No właśnie, taki przestraszony "łe jery jery co sie tam dzieje" ;) Nie jestem zadowolona, psuje kolory, psuje jakość. Jest beznadziejny, po swojemu ustawia kolory jak mu sie podoba. [quote name='Iss']wszystkiego najlepszego z okazji mikołajek :)[/QUOTE] Dzięki ciocia. Wzajemnie wam wszystkiego naj naj z Okazji Mikołajek.
  17. [quote name='Iss']o rany rany jakie słodkie :))) Jak się psiaki dogadywały ?[/QUOTE] Bardzo dobrze... szkoda że właściciela " przeszkadzali" małej sie socjalizować. [quote name='gusia1972']słodka ta mała :) fajnie sie bawiły :)[/QUOTE] Słodka, a jaka szybka :) [quote name='Lucky.']Słodka ta mała, ale Bora ładniejszaa :P[/QUOTE] Prawda, wiem nieskromna jestem hehe Pozdrowienia [IMG]http://i769.photobucket.com/albums/xx338/MagdaBora/ezy.jpg[/IMG]
  18. [url]http://img121.imageshack.us/img121/7391/p1170430.jpg[/url] - Nie mogę sie nadziwić Twoim zdjęciom. Jedne wywołują uśmiech na mojej twarzy, inne zdumienie, jeszcze inne zachwyt... [url]http://img109.imageshack.us/img109/1443/p1170614.jpg[/url] - Kochany pycholek
  19. Masz rację, nie znam się :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  20. [quote name='Szerkanka']Pytanie do ekspertow :) do czarnego, masywnego CCtka z bialym krawatem [URL]http://www.nutritioncenter.lh.pl/ecollars/sklep/index.php?cPath=1_8&sort=2a&page=1[/URL] jaki kolor radzicie? :)[/QUOTE] Ta [URL]http://www.nutritioncenter.lh.pl/ecollars/sklep/product_info.php?cPath=1_8&products_id=71[/URL] albo żółta :razz: Żółty wygląda genialnie na czarnym psie.
  21. O rany Ty już lecisz, ale ten czas szybko zleciał... rany koguta no Bedziemy tęsknić, mocno mocno i wracaj do nas cała, zdrowa i mega zadowolona. Udanego pobytu i dbaj o siebie.
  22. Faktycznie... ktoś tu chyba na głowę upadł. Szelki nigdy nie kosztowały tyle... No sory, nie tyle ile rogzy... To jakaś kpina...
  23. Faktycznie... ktoś tu chyba na głowę upadł. Szelki nigdy nie kosztowały tyle... No sory, nie tyle ile rogzy... To jakaś kpina...
  24. [img]http://lh5.ggpht.com/_98UVd7b66qs/SxL8BhvEeiI/AAAAAAAAAZ0/HA1iA4b60qw/DSC02150%20%5B640x480%5D.JPG[/img] [img]http://lh3.ggpht.com/_98UVd7b66qs/SxL7-6yJ6II/AAAAAAAAAZw/uf-2Vt71yv0/DSC02149%20%5B640x480%5D.JPG[/img] [img]http://lh3.ggpht.com/_98UVd7b66qs/SxL7-U-3FmI/AAAAAAAAAZs/60tWudR3CiI/DSC02148%20%5B640x480%5D.JPG[/img] [img]http://lh5.ggpht.com/_98UVd7b66qs/SxL79nYI9iI/AAAAAAAAAZo/lMprbninDTI/DSC02147%20%5B640x480%5D.JPG[/img] [img]http://lh3.ggpht.com/_98UVd7b66qs/SxL79D14m3I/AAAAAAAAAZk/mio6AXmbtzI/DSC02146%20%5B640x480%5D.JPG[/img] ....................
  25. [img]http://lh4.ggpht.com/_98UVd7b66qs/SxL8FwAqOqI/AAAAAAAAAaU/h99ehpnUkLc/DSC02160%20%5B640x480%5D.JPG[/img] [img]http://lh4.ggpht.com/_98UVd7b66qs/SxL8EdcIcKI/AAAAAAAAAaI/9C5sr31RquY/DSC02157%20%5B640x480%5D.JPG[/img] [img]http://lh6.ggpht.com/_98UVd7b66qs/SxL8Dt2pkSI/AAAAAAAAAaE/mm88yPzoyZk/DSC02156%20%5B640x480%5D.JPG[/img] [img]http://lh3.ggpht.com/_98UVd7b66qs/SxL8DP9YpTI/AAAAAAAAAaA/8JyWW1j50os/DSC02155%20%5B640x480%5D.JPG[/img] [img]http://lh4.ggpht.com/_98UVd7b66qs/SxL8CH4dDvI/AAAAAAAAAZ4/-m0_7lTZC5w/DSC02153%20%5B640x480%5D.JPG[/img] .................
×
×
  • Create New...