-
Posts
1879 -
Joined
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Migori
-
Channel, zmniejsz zdjęcie, Twoje jest za duże.
-
Aha! Czyli mam oko:D Zdecydowanie lepiej wygląda, zdrowiej. Uściski
- 1176 replies
-
Czy ta jasna kaczuszka może być krzyżówką z kaczką domową ? Pytam, bo u nas nad jeziorem jest bardzo podobna kaczusia. Zdjęcie jest kiepskie ale coś widać [url]http://lh4.ggpht.com/_98UVd7b66qs/SwMg1KuMcQI/AAAAAAAAAN0/E3IqSNoKdrg/DSC01945%20%5B640x480%5D.JPG[/url] [url]http://lh5.ggpht.com/_98UVd7b66qs/SwMgxw7aoOI/AAAAAAAAANY/naVXOG_7Kgk/DSC01919%20%5B640x480%5D.JPG[/url] Śliczne te kaczuszki.
-
Czy ona przytyła czy mi sie wydaje ? [url]http://img682.imageshack.us/img682/4992/p1160987.jpg[/url] Jakby ciałka nabrała :)
- 1176 replies
-
[quote name='tina i irish'][url]http://i769.photobucket.com/albums/xx338/MagdaBora/ezy.jpg[/url] maluch [URL]http://www.youtube.com/watch?v=lfl7yLnIH4k[/URL] zdolna jest:)[/QUOTE] Miewa przebłyski inteligencji [quote name='Lucky.']Hej ! Świetny filmik, a gadanie ja mam takie same dlatego filmików nie wstawiam ... Dobre było z małpką chwila zwątpienia, powąchanie mebli i jest małpka ! ;p[/QUOTE] Taa małpka sprawia jej zawsze kłopot, nie wiem dlaczego? [quote name='QQk']Bry Zdolna czarnulka :) Fajnie burczała przy oknie :) O filmy chodzi[/QUOTE] Bry :multi: Taa gulgocze tak przy oknie jakby motorówką jechała [quote name='gusia1972']hello ja tym razem z reklamą bazarka :) cudne notesiki reczna robota [url]http://www.dogomania.pl/threads/175114-Uratujmy-Biszkopta-do-18-XII-adresownik-notesiki-rAE-cznie-robione-OTWARTE-ZAPRASZAM[/url][/QUOTE] Extra te notesiki :cool3: [quote name='Tengusia']cze Madzia :hand:[/QUOTE] Cze Tengusia, też Ci łapeczką pomacham :hand: --------------------------------- Ogólnie to nic mi sie nie chce. Nie mam weny twórczej, nie chce mi sie siedzieć na dogo. Jak wracam z pracy jest ciemno i nawet nie ma gdzie na spacer sie wybrać :shake: Musze zapodać sobie jakieś witaminy bo teraz to mam ochotę przespać te zimę jak miś. :p
-
[quote name='gops']bardzo fajna sztuczka ! Bora widac ze chetnie to robi moja nie kumata mowie zeby patyk przyniosla to kamienia niesie i na odwrot hehe[/QUOTE] Ona odkąd pamiętam wszystko nosiła w gębie. Jak była bardzo malutka biegała z nożyczkami w pysku. Na punkcie aportowania ma lekkiego fizia. Przynosi nam w domu kapcie, ręczniki, poduszki, pilota... nawet wtedy kiedy sie ją o to nie prosi. Tak już ma z dekielkiem hehe [quote name='Iss']eee no fajna sztuczka :) zawsze powtarzałam, że Borówka to mądra bestia :))[/QUOTE] [quote name='gusia1972']nonono jaka inteligentna ! :) super dziewczynka :)[/QUOTE] Po "mamusia" haha
-
Bull, jaka to jest szerokość ? Wygląda ciekawie
-
[url]http://i46.tinypic.com/7312li.jpg[/url] - świetnie wygląda rudzielec w zielonym. Widzę ją jeszcze w limonkowym Hamiltonie :)
-
[quote name='anetta']No ślicznie! A jak z kółeczkiem, nie za małe? No i na przylegającej sierści zupełnie inaczej ta obroża wygląda :) Marleyowi też pasuje! Super kontrast :loveu:[/QUOTE] Nie, kółko akurat tylko grube strasznie i nie każdy karabinek pasuje, ale spoko, to też da sie jakoś załatwić.
-
[quote name='Marta_Ares']szersze obroze duzo ladniej na niej wygladaja ;) :loveu: :loveu:[/QUOTE] Ja sie jeszcze nie moge przyzwyczaić, ale na pewno jest jej wygodniej. Ezydog ma takie fajne miękkie podszycie. [quote name='Iza.'][url]http://i769.photobucket.com/albums/xx338/MagdaBora/ezy.jpg[/url] Wygląda super! mówią, że czerwony na czarnym oklepany, a mi sie i tak bardzo takie zestawienie podoba :eviltong:[/QUOTE] Mnie też zawsze wydawało się, że czerwona obroża to takie nudne, wszyscy mają, nieoryginalne... ale coś zawsze mnie ciągnęło do czerwonego. Ta obrożą, jest czerwona z przypadku, bo nie było fioletowej... ale teraz ciesze sie że tak wyszło.
-
Małe ale nie do końca głupie... [URL]http://www.youtube.com/watch?v=lfl7yLnIH4k[/URL] [SIZE=1]p.s. Błagam nie komentować mojego gadania.[/SIZE]
-
EzyDog rozmiar M [IMG]http://i769.photobucket.com/albums/xx338/MagdaBora/ezy.jpg[/IMG] [IMG]http://i769.photobucket.com/albums/xx338/MagdaBora/ezy2.jpg[/IMG]
-
[quote name='Lucky.']I my złożymy życzenia z okazji Mikołajek ! Najlepszego ! Ładnie jej w tym ezy dogu .[/QUOTE] [quote name='Ewa&Duffel'][url]http://i769.photobucket.com/albums/xx338/MagdaBora/ezy.jpg[/url] jak ładnie wygląda w tej obroży :)[/QUOTE] [quote name='Cavy']Pięknie jej w tej obroży. ;-)[/QUOTE] Dziękuję. Jakoś nigdy nie lubiłam czerwonego koloru, ale ten jest jakiś taki fajny. Podoba mi sie. [quote name='Iss']wiesz jak tak partrzę na tę fotkę to mam wrażenie jakby czas dla B się zatrzymał, ona ma takie urocze szczenięce spojrzenie, taki zawadiacki wyraz pysia. Fajnie.[/QUOTE] Haha A wiesz, że ja mam takie same spostrzeżenia ? Ona cały czas jest szczeniakiem, głupie, niezdarne, szalone i myśli że jest maluśkim pieseczkiem.
-
Czesc dziewczyny Nowa obroża ? Czyżby aparat był z wami na spacerze? hehe [url]http://lh3.ggpht.com/_OgHPibcp0OA/Sxvw1qptybI/AAAAAAAABeM/7y3Le74dy_M/DSCN0859.jpg[/url] - fajnie ci fota wyszła. Jeszcze jeszcze
-
No proszę a jednak niebieska obroża. Extra na nim wygląda, powiem szczerze nigdy niebieskie na czarnym psie mi sie nie podobały, ale o dziś zmieniam zdanie. Poka sztuczkę:razz:
-
[quote name='gusia1972']śliczna Boróweczka :)[/QUOTE] A dziękować :) [quote name='gops']swietnie wyglada!! super obroza[/QUOTE] Też bardzo mi sie podoba i teraz zastanawiam się jakim cudem mogłam zakładać małej węższe obroże. [quote name='RCookie']Coś tak właśnie myślałam, że nie będzie na Tosiaka rozmiaru (ona musi być naprawdę niewymiarowa... :lol:) hamiltona. [URL]http://i769.photobucket.com/albums/xx338/MagdaBora/ezy.jpg[/URL] Jaki szczeniacki wyraz pyszczka :loveu:. Jesteś zadowolona z photobucketa?[/QUOTE] Moim zdaniem najlepszą rozmiarówkę ma lupine. No właśnie, taki przestraszony "łe jery jery co sie tam dzieje" ;) Nie jestem zadowolona, psuje kolory, psuje jakość. Jest beznadziejny, po swojemu ustawia kolory jak mu sie podoba. [quote name='Iss']wszystkiego najlepszego z okazji mikołajek :)[/QUOTE] Dzięki ciocia. Wzajemnie wam wszystkiego naj naj z Okazji Mikołajek.
-
[quote name='Iss']o rany rany jakie słodkie :))) Jak się psiaki dogadywały ?[/QUOTE] Bardzo dobrze... szkoda że właściciela " przeszkadzali" małej sie socjalizować. [quote name='gusia1972']słodka ta mała :) fajnie sie bawiły :)[/QUOTE] Słodka, a jaka szybka :) [quote name='Lucky.']Słodka ta mała, ale Bora ładniejszaa :P[/QUOTE] Prawda, wiem nieskromna jestem hehe Pozdrowienia [IMG]http://i769.photobucket.com/albums/xx338/MagdaBora/ezy.jpg[/IMG]
-
[url]http://img121.imageshack.us/img121/7391/p1170430.jpg[/url] - Nie mogę sie nadziwić Twoim zdjęciom. Jedne wywołują uśmiech na mojej twarzy, inne zdumienie, jeszcze inne zachwyt... [url]http://img109.imageshack.us/img109/1443/p1170614.jpg[/url] - Kochany pycholek
- 1176 replies
-
Masz rację, nie znam się :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
-
[quote name='Szerkanka']Pytanie do ekspertow :) do czarnego, masywnego CCtka z bialym krawatem [URL]http://www.nutritioncenter.lh.pl/ecollars/sklep/index.php?cPath=1_8&sort=2a&page=1[/URL] jaki kolor radzicie? :)[/QUOTE] Ta [URL]http://www.nutritioncenter.lh.pl/ecollars/sklep/product_info.php?cPath=1_8&products_id=71[/URL] albo żółta :razz: Żółty wygląda genialnie na czarnym psie.
-
Faktycznie... ktoś tu chyba na głowę upadł. Szelki nigdy nie kosztowały tyle... No sory, nie tyle ile rogzy... To jakaś kpina...
-
Faktycznie... ktoś tu chyba na głowę upadł. Szelki nigdy nie kosztowały tyle... No sory, nie tyle ile rogzy... To jakaś kpina...
-
[img]http://lh5.ggpht.com/_98UVd7b66qs/SxL8BhvEeiI/AAAAAAAAAZ0/HA1iA4b60qw/DSC02150%20%5B640x480%5D.JPG[/img] [img]http://lh3.ggpht.com/_98UVd7b66qs/SxL7-6yJ6II/AAAAAAAAAZw/uf-2Vt71yv0/DSC02149%20%5B640x480%5D.JPG[/img] [img]http://lh3.ggpht.com/_98UVd7b66qs/SxL7-U-3FmI/AAAAAAAAAZs/60tWudR3CiI/DSC02148%20%5B640x480%5D.JPG[/img] [img]http://lh5.ggpht.com/_98UVd7b66qs/SxL79nYI9iI/AAAAAAAAAZo/lMprbninDTI/DSC02147%20%5B640x480%5D.JPG[/img] [img]http://lh3.ggpht.com/_98UVd7b66qs/SxL79D14m3I/AAAAAAAAAZk/mio6AXmbtzI/DSC02146%20%5B640x480%5D.JPG[/img] ....................
-
[img]http://lh4.ggpht.com/_98UVd7b66qs/SxL8FwAqOqI/AAAAAAAAAaU/h99ehpnUkLc/DSC02160%20%5B640x480%5D.JPG[/img] [img]http://lh4.ggpht.com/_98UVd7b66qs/SxL8EdcIcKI/AAAAAAAAAaI/9C5sr31RquY/DSC02157%20%5B640x480%5D.JPG[/img] [img]http://lh6.ggpht.com/_98UVd7b66qs/SxL8Dt2pkSI/AAAAAAAAAaE/mm88yPzoyZk/DSC02156%20%5B640x480%5D.JPG[/img] [img]http://lh3.ggpht.com/_98UVd7b66qs/SxL8DP9YpTI/AAAAAAAAAaA/8JyWW1j50os/DSC02155%20%5B640x480%5D.JPG[/img] [img]http://lh4.ggpht.com/_98UVd7b66qs/SxL8CH4dDvI/AAAAAAAAAZ4/-m0_7lTZC5w/DSC02153%20%5B640x480%5D.JPG[/img] .................