-
Posts
1879 -
Joined
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Migori
-
Park Narodowy. Jezioro Góreckie [img]http://lh3.ggpht.com/_98UVd7b66qs/Sz-a7SheBwI/AAAAAAAAApY/ASyv25_YmO4/1.jpg[/img] [img]http://lh4.ggpht.com/_98UVd7b66qs/S0EA2wG_tgI/AAAAAAAAApA/MLdP6fCTq0c/4.jpg[/img]
-
wykałaczka [img]http://lh5.ggpht.com/_98UVd7b66qs/Sz-a2A3NPII/AAAAAAAAAnw/-F2ezn3bxVI/10.jpg[/img] [img]http://lh4.ggpht.com/_98UVd7b66qs/Sz-a2nEK5VI/AAAAAAAAApM/-hHtIp0RTyQ/3.jpg[/img] [img]http://lh4.ggpht.com/_98UVd7b66qs/Sz-a37rZAhI/AAAAAAAAAn8/XKuZYCV7tzo/12.jpg[/img] [img]http://lh6.ggpht.com/_98UVd7b66qs/Sz-a5bHVTbI/AAAAAAAAApQ/jW2iNO_OHOM/2.jpg[/img] Obrączkowanie łabędzi na Jeziorze Kierskim [img]http://lh6.ggpht.com/_98UVd7b66qs/Sz-a6EMW5QI/AAAAAAAAAoM/qgyoR7dljj0/15.jpg[/img]
-
[img]http://lh4.ggpht.com/_98UVd7b66qs/Sz-axVRLoII/AAAAAAAAAnU/AWP5QRFWGRs/6.jpg[/img] [img]http://lh4.ggpht.com/_98UVd7b66qs/Sz-ayMZY2XI/AAAAAAAAAnY/BVnX8puajg4/7.jpg[/img] Czarna plama hehe [img]http://lh6.ggpht.com/_98UVd7b66qs/Sz-ay1FPJZI/AAAAAAAAAnc/mRFaRUzZg7U/8.jpg[/img] Uśmiech numer 116 [img]http://lh6.ggpht.com/_98UVd7b66qs/Sz-a0dMZQBI/AAAAAAAAAnk/h5e3GgCu_pU/9.jpg[/img] A tu taka radosna twórczość [img]http://lh6.ggpht.com/_98UVd7b66qs/Sz-a1dPZiYI/AAAAAAAAApE/N9CPbAiJ9Z0/5.jpg[/img]
-
[img]http://lh6.ggpht.com/_98UVd7b66qs/Sz-ariDcyDI/AAAAAAAAAm4/Qa_owBcOlUQ/27.jpg[/img] [img]http://lh3.ggpht.com/_98UVd7b66qs/Sz-ascX2WsI/AAAAAAAAAm8/aQtbeu8w2OU/28.jpg[/img] [img]http://lh3.ggpht.com/_98UVd7b66qs/Sz-atj1ZcfI/AAAAAAAAAnE/v5PvHFDeOoE/29.jpg[/img] [img]http://lh5.ggpht.com/_98UVd7b66qs/Sz-auQrQpmI/AAAAAAAAAnI/p75AyUHwcCU/30.jpg[/img] [img]http://lh3.ggpht.com/_98UVd7b66qs/Sz-avUXy1DI/AAAAAAAAAnM/2v3ViZzLJx8/32.jpg[/img] ..........
-
[img]http://lh6.ggpht.com/_98UVd7b66qs/Sz-alksYAmI/AAAAAAAAAmk/FWY1YIZ3HvM/22.jpg[/img] Patyczki to jest to [img]http://lh4.ggpht.com/_98UVd7b66qs/Sz-anZ23O0I/AAAAAAAAAmo/2l7cz0R_8gE/23.jpg[/img] [img]http://lh5.ggpht.com/_98UVd7b66qs/Sz-aoj7XmrI/AAAAAAAAAms/_XejyA8nnck/24.jpg[/img] [img]http://lh5.ggpht.com/_98UVd7b66qs/Sz-apu1fP9I/AAAAAAAAAmw/U6dn7RITHTI/25.jpg[/img] [img]http://lh3.ggpht.com/_98UVd7b66qs/Sz-aqmYB2nI/AAAAAAAAAm0/icvo-93f3S4/26.jpg[/img]
-
Fotki grubasa [img]http://lh6.ggpht.com/_98UVd7b66qs/Sz-Y82BbQvI/AAAAAAAAAl4/zv5qjDm-mWM/31.jpg[/img] [img]http://lh6.ggpht.com/_98UVd7b66qs/Sz-ah0APodI/AAAAAAAAAmU/GPUiaQsokwA/18.jpg[/img] [img]http://lh6.ggpht.com/_98UVd7b66qs/Sz-ai1tjNyI/AAAAAAAAAmY/Rpq1bRjUoTI/19.jpg[/img] [img]http://lh4.ggpht.com/_98UVd7b66qs/Sz-ajhU2J2I/AAAAAAAAAmc/zMoR9Eo_5aM/20.jpg[/img] [img]http://lh3.ggpht.com/_98UVd7b66qs/Sz-akuQxDWI/AAAAAAAAAmg/oDWRjyC7vbQ/21.jpg[/img]
-
a ja kupię 42 a co!!! nie stać mnie? .... no kurde nie stać no:placz::placz::placz: Dziś byłam na spacerze i fotografowałam szadź. Ciekawe czy coś z tego wyszło... jutro zobaczę, bo dziś już mi sie nie chce oglądać tych wypocin.
-
Kobity, ja mam 15"" , wiec co Wy tu narzekacie :evil_lol::evil_lol::evil_lol: Normalnie czuję sie poszkodowana... zaczyna mnie ta dogomania coraz bardziej irytować Tego nie, tamtego nie, to tak a nie tak....:mad:
-
[URL]http://images8.fotosik.pl/156/8d4a4c87736efdca.jpg[/URL] - I ona przy tej wodzie i łabędziach tak grzecznie ? Bora to już byłaby we wodzie i wisiała na ogonie łabędziowi. Grzeczna Kala ekhm a potem doczytałam że pannica sie kąpała :-o:-o:-o Ja to bym na zawał zeszła :crazyeye:
-
Haha ja też na diecie... od jutra ;) Bo najpierw musze zjeść zapasy, żeby mnie nie kusiły. Kala jaki zajączek [url]http://images8.fotosik.pl/156/060a1456f5f032e0.jpg[/url] Zabawna pozycja. Witamy w Nowym Roku
-
Jak to za duże ? Moje mają 640x480px, czyżby dogo życzy sobie jeszcze mniejsze?
-
[img]http://lh4.ggpht.com/_98UVd7b66qs/S0ENoON6Y-I/AAAAAAAAAss/kyQovuZ4tMs/3.jpg[/img] [IMG]http://lh3.ggpht.com/_98UVd7b66qs/Sz-a3emq5TI/AAAAAAAAAn4/FQnGchSyVTE/11.jpg[/IMG] ekhm.... dlaczego dogo beznadziejnie przycina zdjęcia z prawej strony, chciałam się zapytać wrrrrr
-
cześć Pokazuję, że żyjemy :eviltong: Dziękuję za życzenia i witam was w Nowym Roku. Byłam na odwyku odinternetowym ;) i czuję się świetnie :lol: bo ostatnio przesiadywałam godzinami na dogo i na nic nie miałam czasu. A tak spędzałyśmy święta [img]http://lh6.ggpht.com/_98UVd7b66qs/S0EM9EGETRI/AAAAAAAAAsk/W4h_1BUFHzA/1.jpg[/img] [IMG]http://lh3.ggpht.com/_98UVd7b66qs/Sz-a6oZNU8I/AAAAAAAAAoQ/MJ6fW3oa_4I/16.jpg[/IMG] Pozdrawiamy fanów :evil_lol: [img]http://lh5.ggpht.com/_98UVd7b66qs/S0ENVHMbbxI/AAAAAAAAAso/PlhrPZ5s1jk/2.jpg[/img] [IMG]http://lh4.ggpht.com/_98UVd7b66qs/Sz-a4wGtImI/AAAAAAAAAoE/_qytbwC8pNI/14.jpg[/IMG]
-
Cześć Ewelcia Jestem tak zalatana że ledwo żyję. Dziś jeszcze zakupy i pakowanie prezentów. Bede miała więcej luzu w święta ;) Wreszcie odsapnę i pójdę z małą na spacer, bo zaniedbałam ją troszkę ostatnio. Trzymajcie sie kochane Chciałabym Wam życzyć wszystkiego dobrego na Święta, spokoju, optymizmu i zdrowia. Przytul i wycałuj ode mnie Twoje dziewczyny. Buziaki
-
Kochani, jestem tak zalatana że na nic nie mam czasu. Ledwo żyje, ale jeszcze troszkę i odsapnę :) Chciałabym wam wszystkim życzyć tego co sobie wymarzyliście, zdrowia i optymizmu. Żebyście usiedli przy stole wigilijnym, z najbliższymi, uśmiechnęli sie w duchu do siebie i pomyśleli, że jesteście szczęśliwi. Wesołych Świąt! [IMG]http://www.calabrass.pl/kartkabora.jpg[/IMG] A to moja ulubiona piosenka na Swieta [url]http://dano2005.wrzuta.pl/audio/9l73GNJVio0/de_su_-_kto_wie[/url]
-
Zmiksowana galeria czyli Ares, Maya, Milan, Maylo
Migori replied to Marta_Ares's topic in Foto Blogi
[URL]http://i693.photobucket.com/albums/vv296/Myszka_100/ZIMA/DSC02225.jpg[/URL] - Nie, wcale ci nie wychodzą zdjęcia Mayki na śniegu :mad: -
[quote name='GameBoy']rogzette S komplet smycz + szelki, XL czarna nitka - na CC [URL]http://www.dogomania.pl/threads/176055-WEA-NIANY-PA-ASZCZ-xl-SUKIENKA-L-XL-ROGZ-I-INNE-NA-CC-DO-4-STYCZNIA-2010[/URL] ile kosztuje nowy komplet rogzette taki jak wyzej?[/QUOTE] Z tego co widzę na Pełnej misce to około 57zł
-
Aaaa już wiem ;) Myślałam że to ten w hydranty :P. Faktycznie stary wzór.
-
Marta, który to wzór? Pierwszy raz go widzę. Jak sie nazywa?
-
[url]http://images48.fotosik.pl/239/ccd3884b44ecb2fbmed.jpg[/url] - To jest pit man ? Siemka tak w ogóle. Fajnie że foty wrzuciłaś. Napraw ten aparat nooo..!
-
[quote name='vege*']a jaki mają zakres regulacji?[/QUOTE] Wysłałam pw.
-
[quote name='Lucky.']To ja odpowiem bo już się pytałam :P 18 mm :)[/QUOTE] Zgadza sie. Dziękuję ;)
-
[url]http://img707.imageshack.us/img707/2341/igp3523.jpg[/url] - Ty zawsze najlepsze fotki zostawiasz na deser ;)
-
Gloria, a możesz zrobić zdjęcie tej obroży?