Jump to content
Dogomania

Migori

Members
  • Posts

    1879
  • Joined

Everything posted by Migori

  1. Ona ma szelki man mat? Jaki rozmiar?
  2. [quote name='Sonik2626']Hejka:p Mam pytanie dziewczyny czy na stronie pełna miska jest jakiś błąd?? Bo obroże firmy ezy dog niby jednego rozmiaru mają różną szerokość:roll: Np. rozmiar XXS wszędzie ma szerokość 3,5 cm, a jeden model 1,8 cm:roll: Więc sama nie wiem:shake: I jeszcze jedno czy fioletowy ezy dog( M lub L, muszę ją jeszcze zmierzyć;)) dla dziewięciomiesięcznej suni w typie DONka będzie OK??:loveu: Bo to jedyna obroża która mi odpowiada szerokościowo, wszystkie, które są dobre w o obwodzie mają 2,5 cm i giną w sierści;)[/QUOTE] Tylko sie zastanów nad kupnem, bo Twoja suka urośnie, obwód szyi sie zwiększy, a ezy dog ma maluśką możliwość regulacji. Żebyś nie została za miesiąc z obrożą za ponad 50zł.
  3. Aha, mnie akurat te cienkie nie interesują. Nawet cieszyłabym sie gdyby M-ka miała 4cm szerokości. Pozostaje czekać.
  4. [quote name='konikowa']Magda25 - a nie wiesz czy przyjdą wszystkie modele?[/QUOTE] Nie wiem, pytałam bowiem o konkretnie fioletowy kolor w rozmiarze M. Pan odpisał mi, że dostawa bedzie dopiero później i mam wybierać z tego co jest dostępne. [quote name='gops']Magda a wiesz czy beda tez ciensze? bo nowa seria jest jzu ciensza ale maly wybor maja[/QUOTE] Nie wiedziałam, że w ogóle cieńsze w ogóle bywają.
  5. [quote name='gops']jak dla mnie swietnie jej bedzie w ezy dogu!! to duzy pies wiec szerokosc bedzie okey[/QUOTE] Tylko dostawe EzyDogów przewidują na przełom marca i kwietnia. Też sie na nie czaję.
  6. [quote name='konikowa'][URL]http://manmat.prv.pl/[/URL] Tutaj jest;) Tylko trzeba podać jaki się chce model i jaki wzór;) [URL]http://www.manmat.cz/[/URL][/QUOTE] Dzięki, nie wiedziałam że i na tej stronie można zamawiać. [quote name='gops']Magda, tak tzreba poluzowac mialam manmaty i to super jakosc jest , polecam przy okazji moze mi ktos pomoze kupuje smycze linowe i nie wiem ile powinna miec mm ? na sduzego psa ( zeby byly mocne) 10mm czy 12?[/QUOTE] To może pólzacisk wezmę ? Bedzie łatwiej zakładać Ja miałam 12mm. [quote name='pinkmoon']Głupie pytanie ale kto pyta nie błądzi :evil_lol: jakoś tak się złożyło że nigdy sama żadnemu z moich psów nie kupowałam szelek, a w schronisku dla tamtejszych psiaków są jakie są... i teraz się zastanawiam kupując szelki jakie wymiary psa należy zmierzyć i jak porównywać, żeby wiedzieć jaki rozmiar będzie pasować?[/QUOTE] Obwód barków i za łapami w klatce piersiowej.
  7. Chciałabym kupić taką obrożę: [url]http://www.pelna-miska.pl/sklep//index.php?products=product&prod_id=110[/url] Ale niestety nigdzie jej nie ma. W ostateczności zdecydowałabym się na obroże bez tego miękkiego podszycia, znalazłam taką: [url]http://www.pelna-miska.pl/sklep//index.php?products=product&prod_id=1141[/url] tylko jak sie ją zakłada? Trzeba poluzować, założyć psu przez głowę i dopasować ? Czy to wygodne jest?
  8. Gdzie, oprócz pełnej miski, kupię ManMat'a?
  9. Marta, co to za obrożę ma Mayka? Bardzo ładna
  10. [quote name='konikowa']A czy wie ktoś gdzie można dostać zatrzask Lupine 30-50 cm 2.5 szer modele: Oak&Maple i Meadow?[/QUOTE] Z tego co wiem to nigdzie tego nie dostaniesz, bo te wzory wycofali już. Może jakieś niedobitki gdzieś... Sama chciałam Meadow ale za długo sie zastanawiałam niestety...
  11. Skądś to znam, te foty robiłam tydzień temu... na razie wena mnie opuściła
  12. Akurat ciocia wybrałaś fotkę, którą cyknęłam na automacie, całkiem przypadkiem hahaha :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  13. I jeszcze dwa [img]http://lh6.ggpht.com/_98UVd7b66qs/S0jruP3x11I/AAAAAAAAAyg/ktPK6TsyI0M/DSC02741.jpg[/img] [img]http://lh3.ggpht.com/_98UVd7b66qs/S0jrut7os_I/AAAAAAAAAyk/_CaYe906AX8/DSC02744.jpg[/img]
  14. [quote name='jonQuilla'][FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]dobry wieczorek mili moi :) :loveu: [/B][/COLOR][/FONT][/QUOTE] Cześć. Wporządalu, śniegu napadało ogromne ilości, sucza ma trudności z chodzeniem haha [quote name='Iss']cześć Słońca co u Was?? jak moja Boróweczka?[/QUOTE] O rany kogo moje oczy widzą. Cześć :multi: Bawiłam sie aparatem i oto rezultat: [img]http://lh6.ggpht.com/_98UVd7b66qs/S0jojkkXYuI/AAAAAAAAAyI/JCUd2bheSHU/DSC02745.jpg[/img] [img]http://lh5.ggpht.com/_98UVd7b66qs/S0jrsUnTjTI/AAAAAAAAAyQ/xQYjGDzAiiI/DSC02719.jpg[/img] [img]http://lh3.ggpht.com/_98UVd7b66qs/S0jrsx8PG6I/AAAAAAAAAyU/oxwCnQHZiec/DSC02721.jpg[/img] [img]http://lh3.ggpht.com/_98UVd7b66qs/S0jrtVeJHGI/AAAAAAAAAyY/B8uK0sgX2l4/DSC02723.jpg[/img] [img]http://lh4.ggpht.com/_98UVd7b66qs/S0jrth-p7PI/AAAAAAAAAyc/T0u_c_APoZo/s512/DSC02728.jpg[/img]
  15. [quote name='gops']taaa bardzo fajne jak znajduje je w kanapce,herbacie i obiedzie ,w plecaku i na ubranaich ulatwiam sobie zycie :) dopiero w marcu gdzies obetne ja na lyso jak w wakacje byla[/QUOTE] Cóż, taki urok posiadania psa. Moja też sie sypie, wszędzie mam sierść, ale jakoś golić jej nie mam zamiaru. Wyczesuj ją porządnie furminatorem to kłaki latać nie bedą. Ona ma na serio fajną sierść, bujną, lśniącą, fajnie jej sie loczki robią.
  16. [quote name='gops']hej :) nie za goraco , ona ma sciety caly grzbiet na 9mm maszynka:eviltong: dostalam maszynke i musilam wyprobowac:cool3: ma normalnej dlugosci siersc na lapach,ogonie i brzuchu tylko :lol:[/QUOTE] Opitoliłaś ją... no weź... Miej litość, ona ma takie fajne kudły :)
  17. [quote name='gusia1972']hehe aż tak je widać ?? :) mam żele na paznokciach :) na sylwestra sobie zafundowałam :)[/QUOTE] haha ja zwracam uwagę na takie detale. Podobają mi sie wypięgnowane paznokcie. Bardzo ładne. Też sobie zrobiłam żele na sylwestra, ale sama... i niestety nieciekawie mi to wyszło. Żel był za stary, musiałam króciutko ściąć :(
  18. Matko jej nie za gorąco w tym kubraku, przecie ona ma futra że ho ho :) Witam :)
  19. [quote name='Ewa&Duffel']To nie wiem, czy ja ślepa jestem, ale takich nie widziałam u nas ;) Mieliśmy kiedyś jedną parcianą smycz z zoologa, taka najzwyczajniejszą, ale była beznadziejna,szybko poszedł karabińczyk i kółka.I wszędzie widuję teraz tylko takie albo podobne. a co sądzicie o tej? [URL]http://www.allegro.pl/item869336544_smycz_regulowana_powojna_tasma_30mm_270cm.html[/URL][/QUOTE] Chaba robi takie smycze, skórzane i parciane. Proszę link [URL]http://www.krakvet.pl/chaba-smycz-tamowa-regulowana-20mm-270cm-kolor-czerwony-p-12437.html[/URL] Mam taką skórzaną smycz Dingo, właśnie z klamerką przy karabinku, nie narzekam, a moja suka do yorasków nie należy. Kiedyś kupiłam też smycz WOZA, ona także posiadała taką klamerkę przy karabinku, świetnie sie sprawdzała. Myślę więc że warto kupić coś lepszego i mieć swięty spokój.
  20. [url]http://img69.imageshack.us/img69/3990/p1180220.jpg[/url] Cmok w te kochane włochate fafelki . Fajnie zmarszczyła czółko, nie każdy pies tak potrafi :)
  21. Coś długa ta chwilka .... :) Ale szaleją dziewczyny. Kala cierpliwa daje sie gryźć w uszaki. p.s. Gusiu, masze extra paznokcie, Twoje prawdziwe ?
  22. [quote name='BellaLab']Cześć:) dzięki, hodowla "z Bandy Grandy"[/QUOTE] No proszę ;) Ci powiem że jestem pod wrażeniem waszej pracy i rzecz jasna efektów. Aż człowiekowi sie chce ćwiczyć :)
  23. [quote name='Marta_Ares']slicznie wyglada w czerwonej obrozy:loveu: :loveu: :loveu: a czemu to na odwyku jestes?:cool3:[/QUOTE] No jak to czemu ;) Mając 50 różnych kompletów psich.... no zaczęło sie to wymykać spod kontroli kiedy idąć na spacer z psem nie wiedziałam jaki wybrać komplet, a już spacerując żałowałam że np. nie założyłam różowego a niebieski :) [quote name='gusia1972']hehe bo Magda jest powszechnie znana ze swojego obrożowo-smyczkowego nałogu :evil_lol:[/QUOTE] Tak jest ;) [quote name='Marta_Ares']ale to nie jest w tym sama.... :D:D[/QUOTE] I całe szczęście haha
  24. Nie śmiej sie. Kciuki trzymaj bym wytrwała haha
  25. A mnie sie powoli znudziła :roll::roll::roll: Ale trzymam sie dzielnie, bo jestem na odwyku obrożowym. :razz:
×
×
  • Create New...