Jump to content
Dogomania

Migori

Members
  • Posts

    1879
  • Joined

Everything posted by Migori

  1. No nareszcie nowe fotki. Stęskniłam sie za tymi uszami [url]http://img20.imageshack.us/img20/6161/igp3500.jpg[/url]
  2. Ale sie wmontowała do tej miski hihi Szacun dla blondyny.
  3. Mi też sklep canifel nie chodzi, od dobrych kilku dni. Ciekawe dlaczego stronka nie działa ?
  4. [url]http://i693.photobucket.com/albums/vv296/Myszka_100/ZIMA/DSC02049.jpg[/url] Haha jaki dumny i blady ;) Bardzo ładnie leży. Polecam sie na przyszłość.
  5. Dziewczyny chcecie dostać bana za to? Wiecie że nie można na wątku umieszczać ofert sprzedaży.
  6. [quote name='RCookie']Dzisiaj ma dojść do nas paczucha :multi:.[/QUOTE] Paczucha.... ? Jaka paczucha... j :razz::razz::razz: ak zwykle o wszystkim dowiaduję sie ostatnia :mad:
  7. [quote name='RCookie']Fakt :evil_lol:. Wrzucam dla odmiany mój pierwszy "obrobiony" filmik :lol:. [url]http://www.youtube.com/watch?v=wqz4tzyEY8s[/url] Jest dość stary, ale wydaje mi się, że jeszcze go nie pokazywałam.[/QUOTE] Ogromną radość jej to sprawia, ogonem macha cały czas, świetnie kuperkiem wywija. Świetnie wam idzie.
  8. Aleście narobiły teraz... smaka na ćwiczenia z psem... ;) Świetna sucz. Gratulacje
  9. Migori

    Moje małe stadko

    Mało fot!! Ociągasz sie ciocia ...
  10. [quote name='Unbelievable']a właśnie miałam pisać że się na dogo intensywnie ogłaszają :evil_lol:[/QUOTE] hehe ja też. Miałam oznajmić, że firma istnieje i ma sie świetnie (chyba) :) A ja i tak najbardziej lubię Klementynę
  11. [quote name='Lucky.']Widać sporą różnicę . A jak się odszumia w Psie ?[/QUOTE] Jeszcze nie wiem hehe ale sie dowiem... od czego są tutitki :)
  12. Ja kocham taką z serkiem plesniowym, mozzarela i ananaskiem. Mniami. Polecam.
  13. Ale masz obstawę [url]http://i693.photobucket.com/albums/vv296/Myszka_100/jesien/DSC01587.jpg[/url] :)
  14. Pizza z pieczarkami ? uwielbiam pizze :loveu:
  15. Ekhm ja w kwestii formalnej... Sara ma extra obrożę, jaka to firma ? :cool3:
  16. [quote name='eria']Vectra - szlag mnie trafia po prostu... do paru dni wstecz było wszystko ok najwyraźniej i rozdzielczość moja nie była problemem, a teraz nagle ja mam grzebać w kompie,żeby zmienić,zeby szanowne dogo zechciało nieucinać fot ,choć wcześniej nie cięło :angryy::angryy::angryy: a niech ich wszystkich............................[/QUOTE] Mnie też ucina... Chyba byłyśmy niegrzeczne, to dlatego :(
  17. [url]http://img706.imageshack.us/img706/8583/p1280642.jpg[/url] - "Brandooo a ja też kiedyś bede mieć taki długi język jak Ty?" [url]http://img3.imageshack.us/img3/2919/p1280655.jpg[/url] - "Jak dorośniesz mały, jak dorośniesz i zostaniesz Championem, może wtedy...." Fenomenalni są :)
  18. Mnie sie szalenie podobają czarne bądź takie brązowe smycze skórzane z miedzianymi karabinkami. no miodzio :loveu: Ale cena.... powalająca niestety. Kupie sobie kiedyś, nie wiem kiedy ale kupie. [B]Peja[/B], a ta obroża wozy w jakiej cenie ?
  19. [quote name='Marta_Ares'] za chwile coś z weekendu:cool3:[/QUOTE] Coś długa ta chwila :razz:
  20. [quote name='QQk']Dodaj jakieś filmy na youtube pls :)[/QUOTE] Gdybym je tylko miała :niewiem::hmmmm:
  21. Siemanko Pogoda paskudna, foty wychodzą koszmarnie wiec zaczęłam przygodę z PS. Dziś sie troszkę bawiłam w edytowanie zdjęć. I to co mi wyszło: Przed: [img]http://lh3.ggpht.com/_98UVd7b66qs/SyVXU5xSx-I/AAAAAAAAAkQ/Rna3r5k1XdM/5.jpg[/img] Po: [img]http://lh5.ggpht.com/_98UVd7b66qs/SyVWLOV3deI/AAAAAAAAAkM/sQXhVkUyvOg/DSC0226999.jpg[/img] Co należałoby zmienić ? Odszumić pewnie nie?
  22. Gusia, ona tak biegnie że mało sobie łap nie połamie. Co za pasja! Ale skacze. No Kala wymiata!
  23. Miodowy :)
  24. [quote name='Onomato-Peja']bull - nie znalazłeś, bo to Twój sklep ...[/QUOTE] Hahaha Masz nosa Peja ;)
  25. [quote name='eria']ojezuuuu aleście porobiły !!!! :D Magda - to jest informacja potwierdzona - to zwykła kaczka krzyżówka jest, ma zaawansowany leucyzm, czyli brak pigmentu. Pisałam w tej sprawie za radą Tekli64 do Parku Narodowego Ujście Warty :) Ale fajnie wiedzieć że gdzie indziej tez takie można spotkać!! Chociaż ta : [url]http://lh4.ggpht.com/_98UVd7b66qs/SwMg1KuMcQI/AAAAAAAAAN0/E3IqSNoKdrg/DSC01945%20%5B640x480%5D.JPG[/url] wygląda jakoś inaczej ... może przez brak tej charakterystycznej 'obroży' na szyjce?[/QUOTE] Brak pigmentu mówisz... To dlaczego jej dziób jest taki ładnie czerwony? Wiem, głupie pytanie ale zaintrydowało mnie to
×
×
  • Create New...