-
Posts
1879 -
Joined
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Migori
-
[img]http://lh4.ggpht.com/_98UVd7b66qs/SxL8K8KGyrI/AAAAAAAAAa4/6qMEth1RiS0/DSC02171%20%5B640x480%5D.JPG[/img] [img]http://lh5.ggpht.com/_98UVd7b66qs/SxL8J62_dgI/AAAAAAAAAaw/NDLSjwFaqjM/DSC02168%20%5B640x480%5D.JPG[/img] [img]http://lh5.ggpht.com/_98UVd7b66qs/SxL8I5OLbMI/AAAAAAAAAao/c_gMgQweJnQ/DSC02166%20%5B640x480%5D.JPG[/img] [img]http://lh4.ggpht.com/_98UVd7b66qs/SxL8HbfIumI/AAAAAAAAAag/DPlO7UszHCU/DSC02163%20%5B640x480%5D.JPG[/img] [img]http://lh3.ggpht.com/_98UVd7b66qs/SxL8GRMPj_I/AAAAAAAAAaY/LvGP7DheRvs/DSC02161%20%5B640x480%5D.JPG[/img] .................
-
Maluda to mix spaniela z jakimś pieskiem niskopodwoziowym - Może jamniczkiem. [img]http://lh5.ggpht.com/_98UVd7b66qs/SxL8Nh90l2I/AAAAAAAAAbQ/NWmGrPhz9_c/DSC02181%20%5B640x480%5D.JPG[/img] [img]http://lh6.ggpht.com/_98UVd7b66qs/SxL8NOzThmI/AAAAAAAAAbM/V3_uPgwOD8U/DSC02180%20%5B640x480%5D.JPG[/img] [img]http://lh4.ggpht.com/_98UVd7b66qs/SxL8Mt8TveI/AAAAAAAAAbI/Dz3bX5eMJWo/DSC02179%20%5B640x480%5D.JPG[/img] [img]http://lh3.ggpht.com/_98UVd7b66qs/SxL8Lvm2M4I/AAAAAAAAAbA/01uKPwp9sRc/DSC02175%20%5B640x480%5D.JPG[/img] [img]http://lh5.ggpht.com/_98UVd7b66qs/SxL8LGd2ESI/AAAAAAAAAa8/F5mLEBdttlk/DSC02174%20%5B640x480%5D.JPG[/img]
-
Z tego co widzę to nie ma obróżek w tym rozmiarze. 16mm zaczynają sie od 30cm, mniejsze to szerokości 1cm
-
Mamy nową koleżankę ;) [URL="http://lh4.ggpht.com/_98UVd7b66qs/SxL8PSoQYmI/AAAAAAAAAbg/9lRuptHvn40/DSC02186%20%5B640x480%5D.JPG"][IMG]http://lh4.ggpht.com/_98UVd7b66qs/SxL8PSoQYmI/AAAAAAAAAbg/9lRuptHvn40/DSC02186%20%5B640x480%5D.JPG%3C/a%3E[/IMG][IMG]http://lh4.ggpht.com/_98UVd7b66qs/SxL8PSoQYmI/AAAAAAAAAbg/9lRuptHvn40/DSC02186%20%5B640x480%5D.JPG[/IMG][/URL] [U] RCookie zaraz poszukam [/U]
-
No nareszcie ;) Dorzucam sobie do subskrypcji i dawaj ciotka nowe foty!
-
[quote name='deer_1987'][URL]http://lh3.ggpht.com/_98UVd7b66qs/SxLWwynx36I/AAAAAAAAAYo/KGt7UxcOU4k/DSC02145%20%5B640x480%5D.JPG[/URL] ale lapki wyciagnal ;)[/QUOTE] To suczka [quote name='Lucky.']Ślicznie jej w tym hamiltonie .[/QUOTE] Dziękuję bardzo. Ciesze sie, że Ci sie podoba. [quote name='gops']sliczna Bora :) ja sie czaje na hamiltona rozowego ale na zwykle zapiecie, nie ufam zatrzaskom[/QUOTE] Ci powiem, że ten zatrzask jest mega mocny. Miałam problem z otwarciem tego zatrzasku, jest mocniejszy niż RD i rogz razem wzięte.
-
[quote name='RCookie']ja jakoś nie umiem tam znaleźć rozmiaru na Tosiaka... :shake: (mam na myśli ten sklep www, gdzie są hamiltony)[/QUOTE] Ja kupowałam na wystawie w Poznaniu, ale na stronie nie miałam jakoś problemu ze znalezieniem rozmiaru. A jakiego szukasz?
-
Mam jeszcze fotki z bardzo miłego psiego spotkania dwóch czarnulek, ale to może potem
-
Rzucaj!!!! [img]http://lh4.ggpht.com/_98UVd7b66qs/SxLWwWEcHhI/AAAAAAAAAYk/Tx934AYr8co/DSC02134%20%5B640x480%5D.JPG[/img] Pozytywnie zmęczony pies po spacerze. Śpi na moim polarku!! [img]http://lh3.ggpht.com/_98UVd7b66qs/SxLWwynx36I/AAAAAAAAAYo/KGt7UxcOU4k/DSC02145%20%5B640x480%5D.JPG[/img]
-
Wyginam śmiało ciało [img]http://lh4.ggpht.com/_98UVd7b66qs/SxLWszTOvVI/AAAAAAAAAYM/7kVpMVOf4S4/DSC02108%20%5B640x480%5D.JPG[/img] Pies myśliwski, a co :) [img]http://lh6.ggpht.com/_98UVd7b66qs/SxLWtYju1vI/AAAAAAAAAYQ/hdnbgA2bQmQ/DSC02111%20%5B640x480%5D.JPG[/img] Noje ciuch. Limonkowy. [img]http://lh6.ggpht.com/_98UVd7b66qs/SxLWuvf9a7I/AAAAAAAAAYY/bTWAJql7a1k/DSC02119%20%5B640x480%5D.JPG[/img] [img]http://lh5.ggpht.com/_98UVd7b66qs/SxLWvHP-DTI/AAAAAAAAAYc/vyJ2nliMoY8/DSC02122%20%5B640x480%5D.JPG[/img] [img]http://lh5.ggpht.com/_98UVd7b66qs/SxLWvz-nRSI/AAAAAAAAAYg/QPVb8r7t6oI/DSC02124%20%5B640x480%5D.JPG[/img]
-
[img]http://lh3.ggpht.com/_98UVd7b66qs/SxLWp8mdwRI/AAAAAAAAAX4/LNklaDTvHMA/DSC02100%20%5B640x480%5D.JPG[/img] [img]http://lh3.ggpht.com/_98UVd7b66qs/SxLWqaNb_XI/AAAAAAAAAX8/jQP89vbF8X0/DSC02101%20%5B640x480%5D.JPG[/img] [img]http://lh3.ggpht.com/_98UVd7b66qs/SxLWq3_9HzI/AAAAAAAAAYA/hHRxxSNTsis/DSC02103%20%5B640x480%5D.JPG[/img] [img]http://lh4.ggpht.com/_98UVd7b66qs/SxLWrtaP3JI/AAAAAAAAAYE/_bHK5wT8M6I/DSC02104%20%5B640x480%5D.JPG[/img] [img]http://lh5.ggpht.com/_98UVd7b66qs/SxLWsPQyxFI/AAAAAAAAAYI/ILtYJYRUVHc/DSC02106%20%5B640x480%5D.JPG[/img] ..........
-
Moje też są ciemne, ale tylko w lesie moge małą puścić wiec innych fotek nie mam na razie. [img]http://lh4.ggpht.com/_98UVd7b66qs/SxLWmFCNfxI/AAAAAAAAAXg/SPZtcoTCGbk/DSC02091%20%5B640x480%5D.JPG[/img] [img]http://lh4.ggpht.com/_98UVd7b66qs/SxLWm4zawTI/AAAAAAAAAXk/DXM_CKVaCgI/DSC02092%20%5B640x480%5D.JPG[/img] [img]http://lh4.ggpht.com/_98UVd7b66qs/SxLWoEvldzI/AAAAAAAAAXs/8WMzAExSz6A/DSC02095%20%5B640x480%5D.JPG[/img] [img]http://lh3.ggpht.com/_98UVd7b66qs/SxLWovaefDI/AAAAAAAAAXw/TSxIrlEmiS8/DSC02097%20%5B640x480%5D.JPG[/img] [img]http://lh6.ggpht.com/_98UVd7b66qs/SxLWpGOPYsI/AAAAAAAAAX0/f4G3qxZ06ck/DSC02098%20%5B640x480%5D.JPG[/img]
-
To do dzieła. Czekam na link do galerii :)
-
Fiolet. Bez dwoch zdań. W ogóle to różowy :)
-
[quote name='konikowa']To nie wiedziałam... Kurczę. Nie dobrze.[/QUOTE] Wiem... ja sie czaiłam na fioletową i tak sie czaiłam aż wykupili... Zamówiłam czerwoną bo potrzebuje na już. Nie chce czekać do marca.
-
No cześć ciocia! Kiedy zrobisz galeryjke Lorce he? Taaa B i woda to jest to. Moj laptopik źle sie czuje... jest u pana doktora. Moze dojdzie do siebie
-
[quote name='konikowa']Chyba z pełnej miski będę brała. Tu jest niebieska M: [URL]http://www.pelna-miska.pl/sklep//index.php?products=product&prod_id=1245[/URL] I czekam na jakieś propozycje:D Którą dla rudej dziewczyny?[/QUOTE] Może i zdjęcie jest, ale w sklepie jej nie ma, fioletowej ani różowej. Najbliższa dostawa w marcu/kwietniu 2010.
-
gops ja Ci mogę polecić taką: [url]http://www.karusek.com.pl/produkt.php?prod_id=5270&action=prod[/url] Mam taką czarną i czerwoną. Są mocne, podszyte skórą, nie pękają.
-
[quote name='tina i irish'][URL]http://lh6.ggpht.com/_98UVd7b66qs/SxBTHxnmq1I/AAAAAAAAATA/pu0dObyAZ00/DSC02001%20%5B640x480%5D.JPG[/URL] piękny las [URL]http://i769.photobucket.com/albums/xx338/MagdaBora/00000009640x480.jpg[/URL] wygląda jakby chciała schrupac igiełki:)[/QUOTE] Cześć Tina :loveu: Las jest fajny, ale teraz już taki smutny, liście spadły, gołe gałązki. Idzie zima :-( [quote name='ariss']Chyba jeszcze tego nie mówiła, masz bardzo fajny ten banerek:loveu::loveu::loveu::loveu: grunt to refleks:evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/QUOTE] Ma sie ten refleks szachisty :lol::lol::lol: To dzieło mojej koleżanki, ja nie mam takich zdolności, niestety. [quote name='Tengusia']do pyszczka jej w rozowym :loveu: [URL]http://i769.photobucket.com/albums/xx338/MagdaBora/00000015640x480.jpg[/URL][/QUOTE] A wiesz, że jakoś różowy najbardziej pasuje do tej temperamentu i charakteru... Bora to takie cielok cukierkowy :p Mam gdzieś foty :p Ino musze je wrzucić
-
[url]http://img198.imageshack.us/img198/2412/p1170806d.jpg[/url] :mdleje: To nie moga byc fotki z kompaktu!!! :mad::mad::mad:
- 1176 replies
-
No rany... Wchodzę sobie do Tośkowej galerii ni z tego ni z owego i co widzę? Genialne foty. Kobito, aleś sie wyrobiła... Coraz lepsze foty. Gratuluje szkiełek. I czekam na więcej fot.
-
[quote name='konikowa']Ja właśnie też się zastanawiam nad tym większym. A co do koloru, to jeszcze nie jestem zdecydowana i trochę to potrwa:P Ale wstępnie niebieski, różowy albo różowe moro;)[/QUOTE] W pełnej misce mają niebieską M ezydoga? Bo ja ni moge znaleźć... Ty gdzie chcesz kupić?
-
Aha, a jeśli to już zostało zrobione ?
-
Mam takie małe pytanie... Co trzeba zrobić, żeby zostać przyjętym do Artefaktu ?
-
[url]http://global.images6.fotosik.pl/577/abe539411f165e9b.jpg[/url] - "Tiru riru :lol::lol::lol: Myślę, myślę, ale czy wymyślę" Swietna mina.