Jump to content
Dogomania

Migori

Members
  • Posts

    1879
  • Joined

Everything posted by Migori

  1. [img]http://lh5.ggpht.com/_98UVd7b66qs/SwA5r0b9L0I/AAAAAAAAADA/ILDNEYPtmTg/DSC01716%20%5B640x480%5D.JPG[/img] [img]http://lh4.ggpht.com/_98UVd7b66qs/SwA5sT26xGI/AAAAAAAAADE/TiBt9_Ya4gM/DSC01717%20%5B640x480%5D.JPG[/img] [img]http://lh4.ggpht.com/_98UVd7b66qs/SwA5tMLrRNI/AAAAAAAAADI/fq_qJ9DfoxI/DSC01722%20%5B640x480%5D.JPG[/img] [img]http://lh6.ggpht.com/_98UVd7b66qs/SwA5uIt5_YI/AAAAAAAAADM/dDXRd4brUio/DSC01734%20%5B640x480%5D.JPG[/img] [IMG]http://lh5.ggpht.com/_98UVd7b66qs/SwA5q7oRRrI/AAAAAAAAAC4/sILqF2sOsTI/DSC01714%20%5B640x480%5D.JPG[/IMG]
  2. Ja pierdziu!!!!! :mad: Aleście nagadały no! Ja zaro idem na paciel :loveu: Słoneczko świeci i w ogóle wiosenna pogoda jest. Pochłonę obiada migiem i wyruszam :p A jutro do roboty :placz: Kwiatek, jak sie czujesz? ;)
  3. [quote name='Tengusia']mnie boli pecherz od dwoch miesiecy juz prawie, coraz mocniej, antybiotyk nie pomaga, we wtorek ide na badania, a poki co siedze i zwijam sie z bolu w rogalik :placz:[/QUOTE] O kurczę, szczerze Ci współczuję. Wiem co czujesz. :glaszcze::glaszcze::glaszcze: Masz rację zrób posiew, bo kurde trzeba wiedzieć z czym sie walczy. Zawiń sie w kocyk i napij sie ciepłej herbaty z ogromną ilością cytryny. Trzymaj sie dzielnie. To paskudztwo trzeba wygonić:angryy:
  4. [quote name='jonQuilla'][B][FONT=Georgia][COLOR=Olive]a co tu tak cicho :crazyeye:[/COLOR][/FONT][/B][/QUOTE] A wiesz, kontempluję :evil_lol: Oczy mnie bolą. Za dużo wlampiam sie w monitor w pracy i staram sie w domu nie siedzieć. Mam dla was fotki z dzisiejszego spaceru, ale tak mnie oczaki szczypią, że nie mam siły ich obrabiać :placz:
  5. [B]Papisia [/B]wymiatasz koleżanko :evil_lol::evil_lol::evil_lol: Który komplet jest Twoim ulubionym :razz:?
  6. [quote name='jonQuilla'][FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]spokojnie, już dzisiaj śmigam sprzedawać :multi: nie potrafię bez tego przecież żyć ;) trzeba było wynająć jakiegoś chłopa do tego :) [/B][/COLOR][/FONT][/QUOTE] Cze pracuś :loveu: Co Tu robisz o tej nieludzkiej godzinie na nogach ? :roll::evil_lol: Ja sobie słodko spałam :eviltong: I nie godoj że bez roboty żyć nie możesz, bo nikt Ci nie uwierzy :p A co do chłopa.... cieżko znaleźć takiego, który sie do takiej pracy nadaje :roll: Wszystko musze robić siama niestety. Miłej pracy kochaniutka :loveu:
  7. [URL]http://i602.photobucket.com/albums/tt106/eria1/PA267953.jpg[/URL] - Jakie to jest piękne :loveu: Wiem banały opowiadam, ale aż mnie zatkało. Fenomenalnie uchwycony kadr. Uwielbiam kropelkowe zdjęcia, a to jest boskie. Ta gra światła,ten błysk w kropelkach wody... Genialne :loveu:
  8. Siemka Kobito, Rasta w tym różu wygląda obłędnie :loveu: A Ty ją w jakieś badziewne obroże chcesz pakować :placz: Śliczna suka. :loveu: Zdrowiej!
  9. Siem :multi: Znowu chorą udajesz ?:evil_lol::evil_lol: Typowe... byle mieć wymówkę i pól dnia w łóżeczku spędzić. Ale sie nie dziwię. Dziś taka pogoda, taki dzień, że też bym sie walnęła do wyrka i spała :cool3: No kuruj sie panna, bo kto pierniki sprzedawać bydzie hymmm ?:mad: Branoc. Ide spać. Dziś dywany trzepałam i padam na buziuchnę moją śliczną ;)
  10. :crazyeye::crazyeye::crazyeye: Genialnie uchwycone. Świetnie fotki :crazyeye:
  11. Cześć ciocia:multi: Dzisiaj śpie na stojąco :roll: Do nocy oglądałam Housa :oops::evil_lol: I teraz chodzę na maxa niewyspana i przymulona...:p Genialna fota :loveu: [url]http://images8.fotosik.pl/125/41e0bf3bfed71552.jpg[/url] Widze że foty zaczęłaś podpisywać... trzeba sie zabezpieczać
  12. Biegała godzinę, rano od 930. Nie było to aż tak intensywne. Czasem więcej w lesie spaceruje i biega, a nie wraca taka padnięta. Śpi do teraz, z przerwami na jedzenie :cool1: Dziwne to jest.
  13. [quote name='Unbelievable']najśmieszniejsze jest to że nk nic z tym ''nie może'' zrobić, bo wg. praw serwisu to chyba nawet nie jest żadnym wykroczeniem :angryy:[/QUOTE] Niestety, zawsze sama musiałam to załatwiać, oni nigdy nie interweniowali :roll:
  14. Takie kradzieże zdjęć np. na naszej klasie to normalka. Kilka razy już zgłaszałam to administratorom tego portalu. Najczęściej "kradną" jakieś małolaty :roll: Nudzą sie pewnie i dla zabawy podbierają fotki. Skandal normalnie!
  15. Czy cały dzień można odsypiać godzinną zabawę z psami ? Aż mnie zaczyna martwić ten mój pies :roll::shake: [IMG]http://i769.photobucket.com/albums/xx338/MagdaBora/DSC016199640x480.jpg[/IMG]
  16. A mi sie w tych delfinkach w ogóle nie podoba :roll: Ile ile ile...:roll: No troszkę. Liczba dwucyfrowa :evil_lol:
  17. [quote name='QQk']Fajnie, nie ma to jak ciuchy mierzyć :diabloti::diabloti:[/QUOTE] Czy ja wiem. Bora znudzona i zła, że ją przestawiam co chwilę, ruszam i nie daję spać po obiedzie:evil_lol: Dziś jest strasznie marudna. :diabloti:
  18. [quote name='jonQuilla'][COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]humorek mam lepszy, dzisiaj wolne więc zajęłam się sobą i czuję się lepiej :loveu: zakup ładny :razz: swoją drogą ciekawi mnie ile Bora ma obróżek :evil_lol: cześć :multi::loveu: [/B][/FONT][/COLOR][/QUOTE] Też zadbałam o siebie, peeling, maseczki... te sprawy :evil_lol: Wbrew pozorom nie ma dużo :razz:
  19. [IMG]http://i769.photobucket.com/albums/xx338/MagdaBora/Inne/DSC01684640x480.jpg[/IMG] [IMG]http://i769.photobucket.com/albums/xx338/MagdaBora/Inne/DSC01683640x480.jpg[/IMG] [IMG]http://i769.photobucket.com/albums/xx338/MagdaBora/Inne/DSC01681640x480.jpg[/IMG] [IMG]http://i769.photobucket.com/albums/xx338/MagdaBora/Inne/DSC01673640x480.jpg[/IMG] Cała jest od chrupek, bo próbowałam ją utrzymać w jednej pozycji.
  20. :roll: [IMG]http://i769.photobucket.com/albums/xx338/MagdaBora/Inne/DSC01692640x480.jpg[/IMG] [IMG]http://i769.photobucket.com/albums/xx338/MagdaBora/Inne/DSC01691640x480.jpg[/IMG] [IMG]http://i769.photobucket.com/albums/xx338/MagdaBora/Inne/DSC01690640x480.jpg[/IMG] [IMG]http://i769.photobucket.com/albums/xx338/MagdaBora/Inne/DSC01687640x480.jpg[/IMG] [IMG]http://i769.photobucket.com/albums/xx338/MagdaBora/Inne/DSC01685640x480.jpg[/IMG]
  21. [quote name='Marta_Ares']czekam na fotki na psie i delfinkow tez:cool3:[/QUOTE] Bez sensu :shake: Te domowe zdjęcia w ogóle nie oddają kolorów tych obroży, suka mi sie wierci rusza, kreci nie chce usiedzieć w miejscu. Kaszana
  22. [quote name='RCookie']Kupiłaś jej 4 takie? :crazyeye: I to niby ja jestem nałogowcem, pfff... :evil_lol: Pokaż na Borze i delfiny też :loveu:.[/QUOTE] Tylko 4 :cool1: Inne kolory już mi sie nie podobały. Dopsz :p
  23. [quote name='Marta_Ares']to i ja sie dolacze bo mnie od kilku dni nie jest do smiechu :-([/QUOTE] [quote name='jonQuilla'][FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]to i ja dołączę bo i mi coś dzisiaj nie do śmiechu [/B][/COLOR][/FONT]:shake:[/QUOTE] [quote name='Tengusia']hej kobietko :hand: przyszlam bo moj tajemniczy nieznajomy jest jeszcze w pracy i nie mam z kim pogadac a humor mam podly :([/QUOTE] Cześć Kobity, jak tam dzisiaj z humorkiem ? Wczoraj wykąpałam Borę. Wyczesuję ją codziennie, bo leci z niej kłaków tyle że oszaleć można. Po kąpieli, wyczesałam całą reklamówkę czarnych włosów :crazyeye: Myślałam, że łysa zostanie :crazyeye: Tyle włosów z jednego psa. Łazienka czarna od włosów, wanna czarna od włosów, wszędzie kłąki. Właśnie skonczyłam odkurzać a i tak widzę kłaki wszędzie :placz: Sucza pozwoliła mi pospać :evil_lol:wstałyśmy o 930. Poszłyśmy na spacer, a tam wielkie spotkanie osiedlowych kundli :evil_lol: Sucza sie wybawiła jak nigdy. Lubi ze mną zabawy, ganianie, aportowanie, a jak widzi psy, jak może sie pobawić, to jest bardzo szczęśliwa. Tak biegała, ganiała, skakała, zaczepiała do zabawy, pysk jej sie śmiał, zbierała głaskanki od właścicieli. Pies był uradowany po pachy. :p Teraz co? Od 2h leży plackiem i odpoczywa :p Tego jej było trzeba :razz: Kiedyś, żeby poprawić sobie humor kupowałam staniki i majtki :eviltong::razz: A teraz kupuję to: [url=http://s769.photobucket.com/albums/xx338/MagdaBora/Inne/?action=view&current=DSC01598800x600.jpg&newest=1]Inne :: DSC01598800x600.jpg picture by MagdaBora - Photobucket[/url]
  24. Tej piosenki słuchałam kiedy....Pomaga mi zawsze w takich chwilach. Wsłuchaj sie w tekst [URL="http://lelox.pl.wrzuta.pl/film/9BKDAeAHzQT/natalia_kukulska_-_decymy"]http://www.youtube.com/watch?v=Jt8-LQpf5xg[/URL]
  25. [quote name='Marta_Ares'] Marcin stara zwrócić na siebie uwagę w najróżniejszy sposób, wieczorem w nocy wypisuje jak on sie okropnie czuje, a w dzień dalej robi swoje chamskie zagrywki:roll:[/QUOTE] Jak przedszkolak normalnie:roll: Ty silna baba jesteś, wiec dasz rade. :mad:
×
×
  • Create New...