-
Posts
5524 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Od-Nowa
-
moja Lira bała się odkręconej wody w kranie nawet :diabloti: z windą bardzo udane....
-
trochę zdjęć.... więcej chyba nie będzie bo szanowny photobucket nie pozwala mi wgrać... jakiś limit 1 GB.... nie wiem czy to na miesiąc czy jak....? może ktoś coś wie na ten temat.... [URL="http://s728.photobucket.com/albums/ww290/meresh_bucket/DCDC%2009%20Wroclaw%20-%20sobota%201/?albumview=slideshow"]DCDC Wrocław - sobota 1 fot. F.Drozd[/URL] [U][/U]
-
[B]ewelinka_m[/B] - się wie :diabloti: udokumentowane świętokrzyskie pochodzenie. Nic tylko na Crafts za rok :lol::evil_lol: [B]wiq [/B]- względnie, już sobie zaplanowałam niedziele :eviltong: ale coś tam dla CIebie wykroję :evil_lol: wolny czas na wagę złota i rozchodzi się jak świeże bułeczki ;) [B]AngelsDream [/B]- si! sprawiły mi wielką niespodziankę. normalnie są nieznośne i rozpuszczone i w ogóle dzikie :evil_lol::lol: [B]Melisa[/B] - no z wrażenia zaraz padnę!! kto to zawitał!! Twój komputer Cię wpuścił do nas :cool3::lol::lol::lol: witamy serdecznie w galerii :multi::multi::multi: chociaż jesteś z nami przecież od początku i duchowo i czynnie spacerowo i treningowo ;) mam nadzieję,że się rozgościsz przy klawiaturze na dłużej :p stałym bywalcom powiem,że to właśnie Ania od grzywek naszych ;) [B]weszka[/B] - e tam zepsuta, nie dam o Dirusi złego słowa powiedzieć. Jest posłuszna i zdolna ... inaczej :evil_lol: psy z takim wielkim sercem nie muszą wiele robić i kocha się je na zabój :lol::loveu: a małą Vesper to już wiesz... Harvard itd :diabloti:
-
Kamel - rudzielec,który stał się Duńczykiem i jego wspaniała rodzinka :)
Od-Nowa replied to modliszka84's topic in Foto Blogi
eee, no pewnie że się nie gniewam!! no coś Ty ;) luuuzik czy ja dobrze widzę - do Polski się wybierasz? :cool3: -
w tygodniu to się ugryź w nos! nie mam czasu na umawiane spacerki... tak mnie olać no... :placz: wybaczę łaskawie ale to potrwa :eviltong:
-
niestety nie kupuję tej gazety to nic nie wiem Eria kiedy następnym razem we Wrocku będziesz?? :cool3:
-
o nie!! won z golarką od Adusi!! ona ma taką piękną szate!!:loveu::loveu::loveu: a w ogóle jaj sobie nie rób! jesteśmy umówione w niedziele na spacer przecież :cool3:
-
Może byc wszedzie-ruda Rudka zaginęła z DS_pomożcie w poszukiwaniach!!
Od-Nowa replied to kika22's topic in Już w nowym domu
podrzucę i przepraszam za nieobecność chwilową. -
zobaczyłam to zdjęcie [url]http://img30.imageshack.us/img30/7581/dsc0209c.jpg[/url] i myślę - Weszka oszalała!!!! ucięła mojej Vesper uszy!! na szczęście potem był podpis... :diabloti::diabloti::diabloti::diabloti::diabloti: zawał odwołany:evil_lol:
-
Agilitowo-Frizbowo Domowa Galeria Szikry,Victora i Deliego :-D ZAPRASZAMY!
Od-Nowa replied to Mudik's topic in Foto Blogi
w weekend Mudikowa też ma "parę spraw do załatwienia" :diabloti::diabloti::diabloti::diabloti::diabloti: czego serdecznie gratulujemy!!:evil_lol::lol::lol::loveu: -
[B]Dobcia[/B] - jedna Czeszka w swojej galerii podpisała zdjęcie Liry: "Super Skokanka" i to jest chyba najlepsze określenie :diabloti::loveu: [B]rotek_ [/B]- mam nadzieję,że we flyballu też się odnajdzie. Tj piłeczkowo jak najbardziej ale bieganie po tych przeszkodach zupełnie jej nie leży jak na razie. co do warczenia na ludzi - te rzeczy się nie zmieniają. Z czasem jest łatwiej ją uspokoić lub przekonać do obcego wręczając mu piłeczkę ;) Co zrobić. Taki jej urok, mi zresztą zupełnie nie przeszkadza ;) [B]Mudik [/B]- bo u nas w klubie same super psy są, bez wyjątku!! :cool3::lol: [B]weszka[/B] - jeszcze mogę dodać płochacza niemieckiego , bo wczoraj wreszcie dowiedziałam się jaka to rasa. Dopiero zaczyna z frisbee a nakręcony jak trzęsąca się galaretka :evil_lol::evil_lol: no a teraz znów będę monotematyczna i pozachwycam się kundlicami a nawet bezczelnie pochwalę :evil_lol::loveu::eviltong: wczoraj na treningu był mały konkurs posłuszeństwa - gdy oznajmiono pękłam ze śmiechu... my i posłuszeństwo. No ale dobra poszliśmy. no i kto zajął pierwsze miejsce?? kto?? LIRUT :loveu::lol::multi: a kto zajął drugie miejsce?? kto?? TAJGA :loveu::multi::lol: :diabloti::diabloti::diabloti: dodam,że psów w konkursie brało udział 8 w tym 5 wyszkolonych z grupy ratowniczej :diabloti::diabloti::diabloti: kundle górą :multi::multi::multi::multi:
-
Ania&Psy [QUOTE]Od-Nowa, jest szansa na Twoje zdjęcia? :cool3:[/QUOTE] szansa jest... ale i czasu brak. po pierwszym przetasowaniu zostało 2000 zdjęć.... muszę zastosować ostrzejsze wymogi bo do gwiazdki nie pozmniejszam :evil_lol: Ania pyta - Ania ma ;) [IMG]http://i728.photobucket.com/albums/ww290/meresh_bucket/IMG_9475-1.jpg[/IMG]
-
ach i jeszcze posokowiec i jr terier - jak mogłam zapomnieć :oops::lol:
-
Weimar ma tyle zdjęć bo to Ania i Nobel od nas z klubu ;) i Magda z beardedem Fridą też ;) i Asia (w zielonej bluzie) też ;) a reszta to Czesi - na genialnie wysokim poziomie :crazyeye::loveu::cool3: a co do ras to na treningach skład mamy urozmaicony! -kundel -labka -labek -golden -wyżły -bearded -onka i przeważnie 2 bordery
-
na szybko tylko przekleję 2 zdjęcia bo nie mam chwili by poodpisywać... wieczorkiem tu ponadrabiam ;) [URL="http://luckydarri.rajce.idnes.cz/Seminar_s_Melissou_Heeter_DCDC_Wroclaw%2C_11._-_14._6._2009/#"][IMG]http://img1.rajce.idnes.cz/d1/2/2149/2149850_a841191c50e9e518f9bf35513cc7c774/images/DSC_3647.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://luckydarri.rajce.idnes.cz/Seminar_s_Melissou_Heeter_DCDC_Wroclaw%2C_11._-_14._6._2009/#"][IMG]http://img1.rajce.idnes.cz/d1/2/2149/2149850_a841191c50e9e518f9bf35513cc7c774/images/DSC_3649.jpg[/IMG][/URL] ze strony [url=http://luckydarri.rajce.idnes.cz/Seminar_s_Melissou_Heeter_DCDC_Wroclaw%2C_11._-_14._6._2009/]rajče.net | místo pro vaše fotografie[/url]
-
Kamel - rudzielec,który stał się Duńczykiem i jego wspaniała rodzinka :)
Od-Nowa replied to modliszka84's topic in Foto Blogi
dziś tylko przelotem zaglądam - zdjęcia bomba!! to przy bramce genialne :diabloti::diabloti::diabloti::lol::lol: -
[IMG]http://i728.photobucket.com/albums/ww290/meresh_bucket/Frisbee%20seminar%20with%20Melissa%20Heeter%20-%20Wroclaw/grupa.jpg[/IMG] [IMG]http://i728.photobucket.com/albums/ww290/meresh_bucket/Frisbee%20seminar%20with%20Melissa%20Heeter%20-%20Wroclaw/IMG_8112.jpg[/IMG] i specjalnie dla erii - 3 beardusiowe ;) [IMG]http://i728.photobucket.com/albums/ww290/meresh_bucket/Frisbee%20seminar%20with%20Melissa%20Heeter%20-%20Wroclaw/IMG_8546.jpg[/IMG] [IMG]http://i728.photobucket.com/albums/ww290/meresh_bucket/Frisbee%20seminar%20with%20Melissa%20Heeter%20-%20Wroclaw/IMG_8622.jpg[/IMG] [IMG]http://i728.photobucket.com/albums/ww290/meresh_bucket/Frisbee%20seminar%20with%20Melissa%20Heeter%20-%20Wroclaw/IMG_8631.jpg[/IMG] [B]Gusia[/B] - zdjęć z zawodów mam tysiące ale jeszcze do nich nie dotarłam!! nie wiem kiedy się to uda... może w weekend ;)
-
[IMG]http://i728.photobucket.com/albums/ww290/meresh_bucket/Frisbee%20seminar%20with%20Melissa%20Heeter%20-%20Wroclaw/IMG_8471.jpg[/IMG] jeszcze głupsza mina - to na słowa pochwały dla naszego teamu :multi::multi::multi: [IMG]http://i728.photobucket.com/albums/ww290/meresh_bucket/Frisbee%20seminar%20with%20Melissa%20Heeter%20-%20Wroclaw/IMG_8473.jpg[/IMG] [IMG]http://i728.photobucket.com/albums/ww290/meresh_bucket/Frisbee%20seminar%20with%20Melissa%20Heeter%20-%20Wroclaw/IMG_8474.jpg[/IMG] [IMG]http://i728.photobucket.com/albums/ww290/meresh_bucket/Frisbee%20seminar%20with%20Melissa%20Heeter%20-%20Wroclaw/IMG_8477.jpg[/IMG] [IMG]http://i728.photobucket.com/albums/ww290/meresh_bucket/Frisbee%20seminar%20with%20Melissa%20Heeter%20-%20Wroclaw/IMG_8119.jpg[/IMG]
-
[IMG]http://i728.photobucket.com/albums/ww290/meresh_bucket/Frisbee%20seminar%20with%20Melissa%20Heeter%20-%20Wroclaw/IMG_8460.jpg[/IMG] ta głupia mina moja to reakcja na słowa pochwały dla Lirutka :evil_lol: [IMG]http://i728.photobucket.com/albums/ww290/meresh_bucket/Frisbee%20seminar%20with%20Melissa%20Heeter%20-%20Wroclaw/IMG_8463.jpg[/IMG] [IMG]http://i728.photobucket.com/albums/ww290/meresh_bucket/Frisbee%20seminar%20with%20Melissa%20Heeter%20-%20Wroclaw/IMG_8464.jpg[/IMG] [IMG]http://i728.photobucket.com/albums/ww290/meresh_bucket/Frisbee%20seminar%20with%20Melissa%20Heeter%20-%20Wroclaw/IMG_8467.jpg[/IMG] dogadywanie szczegółów ewolucji ;) [IMG]http://i728.photobucket.com/albums/ww290/meresh_bucket/Frisbee%20seminar%20with%20Melissa%20Heeter%20-%20Wroclaw/IMG_8469.jpg[/IMG]
-
[IMG]http://i728.photobucket.com/albums/ww290/meresh_bucket/Frisbee%20seminar%20with%20Melissa%20Heeter%20-%20Wroclaw/IMG_8454.jpg[/IMG] Lira naznaczona przez Mistrzynię Świata - teraz już musi być tylko lepiej :loveu::lol::loveu: [IMG]http://i728.photobucket.com/albums/ww290/meresh_bucket/Frisbee%20seminar%20with%20Melissa%20Heeter%20-%20Wroclaw/IMG_8455.jpg[/IMG] [IMG]http://i728.photobucket.com/albums/ww290/meresh_bucket/Frisbee%20seminar%20with%20Melissa%20Heeter%20-%20Wroclaw/IMG_8456.jpg[/IMG] [IMG]http://i728.photobucket.com/albums/ww290/meresh_bucket/Frisbee%20seminar%20with%20Melissa%20Heeter%20-%20Wroclaw/IMG_8457.jpg[/IMG] [IMG]http://i728.photobucket.com/albums/ww290/meresh_bucket/Frisbee%20seminar%20with%20Melissa%20Heeter%20-%20Wroclaw/IMG_8459.jpg[/IMG]
-
[IMG]http://i728.photobucket.com/albums/ww290/meresh_bucket/Frisbee%20seminar%20with%20Melissa%20Heeter%20-%20Wroclaw/IMG_8447.jpg[/IMG] [IMG]http://i728.photobucket.com/albums/ww290/meresh_bucket/Frisbee%20seminar%20with%20Melissa%20Heeter%20-%20Wroclaw/IMG_8449.jpg[/IMG] [IMG]http://i728.photobucket.com/albums/ww290/meresh_bucket/Frisbee%20seminar%20with%20Melissa%20Heeter%20-%20Wroclaw/IMG_8450.jpg[/IMG] [IMG]http://i728.photobucket.com/albums/ww290/meresh_bucket/Frisbee%20seminar%20with%20Melissa%20Heeter%20-%20Wroclaw/IMG_8451.jpg[/IMG] [IMG]http://i728.photobucket.com/albums/ww290/meresh_bucket/Frisbee%20seminar%20with%20Melissa%20Heeter%20-%20Wroclaw/IMG_8453.jpg[/IMG]
-
[IMG]http://i728.photobucket.com/albums/ww290/meresh_bucket/Frisbee%20seminar%20with%20Melissa%20Heeter%20-%20Wroclaw/IMG_8438.jpg[/IMG] [IMG]http://i728.photobucket.com/albums/ww290/meresh_bucket/Frisbee%20seminar%20with%20Melissa%20Heeter%20-%20Wroclaw/IMG_8440.jpg[/IMG] [IMG]http://i728.photobucket.com/albums/ww290/meresh_bucket/Frisbee%20seminar%20with%20Melissa%20Heeter%20-%20Wroclaw/IMG_8441.jpg[/IMG] [IMG]http://i728.photobucket.com/albums/ww290/meresh_bucket/Frisbee%20seminar%20with%20Melissa%20Heeter%20-%20Wroclaw/IMG_8442.jpg[/IMG] [IMG]http://i728.photobucket.com/albums/ww290/meresh_bucket/Frisbee%20seminar%20with%20Melissa%20Heeter%20-%20Wroclaw/IMG_8445.jpg[/IMG]
-
[IMG]http://i728.photobucket.com/albums/ww290/meresh_bucket/Frisbee%20seminar%20with%20Melissa%20Heeter%20-%20Wroclaw/IMG_8431.jpg[/IMG] [IMG]http://i728.photobucket.com/albums/ww290/meresh_bucket/Frisbee%20seminar%20with%20Melissa%20Heeter%20-%20Wroclaw/IMG_8432.jpg[/IMG] [IMG]http://i728.photobucket.com/albums/ww290/meresh_bucket/Frisbee%20seminar%20with%20Melissa%20Heeter%20-%20Wroclaw/IMG_8433.jpg[/IMG] [IMG]http://i728.photobucket.com/albums/ww290/meresh_bucket/Frisbee%20seminar%20with%20Melissa%20Heeter%20-%20Wroclaw/IMG_8435.jpg[/IMG] [IMG]http://i728.photobucket.com/albums/ww290/meresh_bucket/Frisbee%20seminar%20with%20Melissa%20Heeter%20-%20Wroclaw/IMG_8436.jpg[/IMG]
-
do Danii - na pewno :diabloti::lol: a teraz trochę zdjęć z seminarium z Melissą Heeter :multi: wszystkie zobaczyć można tutaj: [url=http://s728.photobucket.com/albums/ww290/meresh_bucket/Frisbee%20seminar%20with%20Melissa%20Heeter%20-%20Wroclaw/?albumview=slideshow]Image hosting, free photo sharing & video sharing at Photobucket[/url] a teraz trochę nas ;) [IMG]http://i728.photobucket.com/albums/ww290/meresh_bucket/Frisbee%20seminar%20with%20Melissa%20Heeter%20-%20Wroclaw/IMG_8422.jpg[/IMG] [IMG]http://i728.photobucket.com/albums/ww290/meresh_bucket/Frisbee%20seminar%20with%20Melissa%20Heeter%20-%20Wroclaw/IMG_8423.jpg[/IMG] [IMG]http://i728.photobucket.com/albums/ww290/meresh_bucket/Frisbee%20seminar%20with%20Melissa%20Heeter%20-%20Wroclaw/IMG_8426.jpg[/IMG] [IMG]http://i728.photobucket.com/albums/ww290/meresh_bucket/Frisbee%20seminar%20with%20Melissa%20Heeter%20-%20Wroclaw/IMG_8428.jpg[/IMG] [IMG]http://i728.photobucket.com/albums/ww290/meresh_bucket/Frisbee%20seminar%20with%20Melissa%20Heeter%20-%20Wroclaw/IMG_8430.jpg[/IMG]
-
100% miłości na 5 liter? - TASZA i jej nowa rodzina :-)
Od-Nowa replied to Od-Nowa's topic in Już w nowym domu
no i gdzieście byli w weekend?? hym :cool1: Taszka jak zwykle piękna! ;)