-
Posts
5524 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Od-Nowa
-
[IMG]http://i84.photobucket.com/albums/k35/Tanieczka/IMG_7125.jpg[/IMG] [IMG]http://i84.photobucket.com/albums/k35/Tanieczka/IMG_7126.jpg[/IMG] [IMG]http://i84.photobucket.com/albums/k35/Tanieczka/IMG_7128.jpg[/IMG] [IMG]http://i84.photobucket.com/albums/k35/Tanieczka/IMG_7129.jpg[/IMG] [IMG]http://i84.photobucket.com/albums/k35/Tanieczka/IMG_7130.jpg[/IMG]
-
trzymam kciuki by tej magii przelał choć odrobinę w małą Vesper ;) edit: zdjęcia zdjęcia [IMG]http://i84.photobucket.com/albums/k35/Tanieczka/IMG_7116.jpg[/IMG] Vesper pozuje sama [IMG]http://i84.photobucket.com/albums/k35/Tanieczka/IMG_7117.jpg[/IMG] [IMG]http://i84.photobucket.com/albums/k35/Tanieczka/IMG_7118.jpg[/IMG] [IMG]http://i84.photobucket.com/albums/k35/Tanieczka/IMG_7121.jpg[/IMG] [IMG]http://i84.photobucket.com/albums/k35/Tanieczka/IMG_7122.jpg[/IMG]
-
przyłączę się do towarzystwa wisielczych wtorków
-
Agilitowo-Frizbowo Domowa Galeria Szikry,Victora i Deliego :-D ZAPRASZAMY!
Od-Nowa replied to Mudik's topic in Foto Blogi
buzie rozmarzone znaczy szczęśliwe :lol: pięknie wyglądasz! małżeństwo Ci służy :loveu: -
potwierdzam - ojciec Vesper - nieziemski wprost!! bezkonkurencyjny po prostu. ja tam nigdy takiego cuda nie widziałam :loveu::loveu::loveu:
-
[B]Agathee[/B] - zdjęć ze spacerów mam jak zawsze wiele ale leżą i się kurzą :evil_lol: coś dla Ciebie wyszukam. a co do pw - to poszukam dla Ciebie jakiś przydatnych filmików na youtubie ;) [B]Mudik[/B] - cześć kochana świeżo upieczona mężatko :diabloti::diabloti::diabloti: dziękuję za odwiedziny. Nadajesz już na stałe z Łodzi teraz? [B]weszka[/B] - no każdy ma jakieś wady, może Tajura nie stworzona by jak koza na powrozie chodzić :evil_lol: [B]gusia1972[/B] - ee nie, w klubie ma mało rozrywek. przecież ona ani nie trenuje ani nie ma jakiejś pasji konkretnej. Czasem się z Noblem przegoni, czasem na torze flyballowym. W każdym razie dla niej to taka atrakcja jak normalne wyjście do parku więc różnicy w posłuchu nie ma zupełnie - jedynie rozproszeń mniej. Na spacerach komendy wykonuje chętnie ale coś tak rozciągniętego w czasie jak chodzenie przy nodze jest niewykonalne... no chyba,że idziemy na spacer do centrum - gdzie nei czuje się już tak pewna siebie idzie równiutko. W klubie za to dużo bardziej niż na codzień nieznośna jest Lira. Przez to,że jest tak napalona na ćwiczenia dostaje po prostu małpiego rozumu!
-
Niufki: Zmorka, Szelma[*], kot Tommy[*], collak Aris[*] i puli Luśka .
Od-Nowa replied to arima's topic in Foto Blogi
świetnie razem wyglądacie - drobna dziewczyneczka i dwa niedźwiedzie :lol::loveu: -
phi mało to wariatów na świecie :evil_lol:
-
TOGO z Ligoty - już nie szuka domu - ZOSTAJE NA STAŁE W DT!!!!!!
Od-Nowa replied to andzia69's topic in Już w nowym domu
dopiero teraz przeczytałam o Zgredziowym zabiegu - trzymam kciuki ;) -
Posrebrzana Morka i podpalaniec Hasan:) Azuś [*] Negruś [*]
Od-Nowa replied to Dobcia's topic in Foto Blogi
[url]http://images41.fotosik.pl/139/cc5acf078a76283dmed.jpg[/url] genialne to zdjęcie :evil_lol: -
banerek fajny ale gdzie Adusia?? :roll::angryy:
-
gratuluję zdobytych tytułów ;)
-
[url]http://img13.imageshack.us/img13/3859/czerwiec253.jpg[/url] bardzo się zmieniła Bianeczka. na tym zdjęciu taka dostojna i poważna ;)
-
Kamel - rudzielec,który stał się Duńczykiem i jego wspaniała rodzinka :)
Od-Nowa replied to modliszka84's topic in Foto Blogi
e tam marudzisz :eviltong: Kamczysław na pewno lubi towarzystwo ale tego nie okazuje nachalnie ;) -
dzięki *zaba* że zaglądnęłaś bo pusto tu jak na hali w górach :lol: Tajorka coraz więcej umie i bardzo nas czasem zaskakuje. Ostatnio na tym zabawowym konkursie posłuszeństwa była konkurencja polegająca na usadzeniu psa pod drzewem i oddaleniem się na znaczną odległość. W połowie tej drogi leżała kamizelka na której "zdalnie sterowany pies" miał się położyć z w drodze do właściciela. Wcześniej ćwiczyli z TZ leżenie na odległość ale na kilka kroków a nie z 50 metrów w biegu. Tajurka jak zaklęta zrobiła idealnie :lol: wielkie brawa. oczywiście te sukcesy nie mają nic wspólnego z codziennym życiem, bo ten kudłaty psi geniusz nadal nie umie na smyczy chodzić :diabloti::diabloti::diabloti:
-
Anuś, wirtualnie tulę
-
Agilitowo-Frizbowo Domowa Galeria Szikry,Victora i Deliego :-D ZAPRASZAMY!
Od-Nowa replied to Mudik's topic in Foto Blogi
pewnie od razu w podróż poślubną ruszą :razz::lol: usłyszymy ich za miesiąc :lol: -
hej kibicki :evil_lol: jak tam Wasze zdjęcia z zawodów?? macie coś :razz:
-
Może byc wszedzie-ruda Rudka zaginęła z DS_pomożcie w poszukiwaniach!!
Od-Nowa replied to kika22's topic in Już w nowym domu
w każdym razie jest przynajmniej jakieś zainteresowanie. oby to był wiatr w kierunku domu -
Zienio [quote] ostatnia odsłona. tym razem z soboty jest większość startujących zespołów we freestyle [URL="http://www.zieniewicz-foto.com/"]www.zieniewicz-foto.com[/URL][/quote]i to się nazywa jakość ! :ppiękne zdjęcia Gusia [quote]pierwsza część niedzieli, reszta się robi ... :smile:[/quote]Gusia podziwiam pracowitość :lol: relacja z prawdziwego zdarzenia! i dziękuję Ci bardzo za zdjęcia Lirutka bo już miałam zadać pytanie za milion, czy ktoś nas złapał w obiektyw :razz::evil_lol: odzewu się nie spodziewałam... wielką przyjemność mi sprawiłaś :loveu::loveu::loveu: w końcu z debiutu trzeba mieć pamiątkę ;) moja niedziela jeszcze się robi i znów nie mam gdzie wgrać... zapchałam już 3 konta na photobuckecie zdjeciami... :diabloti: a w ogóle to zaczęłam nie od tego co trzeba... Chciałam bardzo serdecznie podziękować za te zawody!! Atmosfera była nieziemska!! Organizacja - "mega profeska" :crazyeye::p bawiliśmy się świetnie! Ze strony zawodników spotkało nas bardzo dużo serdeczności i pomocy za co bardzo dziękuję bo wiadomo jakie to nerwy i stres gdy staje się na tym "polu" pierwszy raz... i na dodatek wszystko idzie pod górkę :roll::razz: z przeklejaniem proszę się wstrzymać do końca tygodnia, bo mi poblokują konta przez akcje hotlinkowane... i nikt zdjęć nie zobaczy :diabloti:
-
przepiękny psiak!! miał ogromne szczęście ,że na Was trafił... i prosto z ulicy do nowego domu - to po prostu cud! :loveu::loveu::lol:
-
jeszcze mam trochę tych zdjęć. postaram się wrzucić coś wieczorem ;) padaczka kompa - totalna tragedia :placz:
-
wrzucam labka na labradorowe forum. piękny jest!! edit: [url]http://forum.labradory.org/viewtopic.php?p=94278#94278[/url]