-
Posts
5524 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Od-Nowa
-
Agilitowo-Frizbowo Domowa Galeria Szikry,Victora i Deliego :-D ZAPRASZAMY!
Od-Nowa replied to Mudik's topic in Foto Blogi
trzymamy oczywiście kciuki!! :lol: [SIZE=1]a Wy za nas też potrzymajcie...[/SIZE] -
no ładnie... jedziesz do Wro i to tak bez uprzedzenia :placz: a ja dziś w pracy a potem trening i nawet na 5 minut się nie urwę... nie ładnie tak kto Ci w ogóle dał wolne :diabloti:
-
najpierw przyjemności - Weszko bardzo się cieszę,że mogę CI sprawić tyle radości tymi zdjęciami :lol: Chociaż te które wstawiasz strasznie mnie wzruszają bo ona się tak szybko zmienia i na każdym nowym zdjęciu już jest inna ;)a sesja z Dirki , Symphą, Vesper i KAJUSIEM wspaniała :loveu::loveu::loveu: a teraz mniej przyjemnie[B] ariss[/B] [QUOTE]Nie wiem co z wystawą we Wrocławiu:placz:... ...Jeśli w Wawie nie dostaniemy Caciba to będzie argument żeby jechac po nigo do Wrocka a tak to nie:placz:...[/QUOTE] [B]weszka[/B] [QUOTE]Ja to już całkiem nie mam po co jechać[/QUOTE] no ładnie...:mad::mad::mad: będzie foch stulecia :cool1::p oj czuję go w kościach :diabloti::shake:
-
Kamel - rudzielec,który stał się Duńczykiem i jego wspaniała rodzinka :)
Od-Nowa replied to modliszka84's topic in Foto Blogi
wow ile zdjęć!! serduszko dla Ciebie przygotował świetne :diabloti: ten wychylony zza drzewa też mi się podoba :lol: a co to za domek z fotelem?? my się z Kamcia podśmiewamy a on i piłeczkowy i jeszcze na tych drabinkach ma pierwszorzędny trening agility :lol::multi: super zdjęcia;) -
pomysł świetny :lol: oby do zrealizowania :cool3:
-
Bystrej dużo zdrowia życzę. i kciuka przytrzymam
-
[IMG]http://i728.photobucket.com/albums/ww290/meresh_bucket/IMG_6937.jpg[/IMG] [IMG]http://i728.photobucket.com/albums/ww290/meresh_bucket/IMG_6938-1.jpg[/IMG] [IMG]http://i728.photobucket.com/albums/ww290/meresh_bucket/IMG_6941-1.jpg[/IMG] [IMG]http://i728.photobucket.com/albums/ww290/meresh_bucket/IMG_6942.jpg[/IMG] [IMG]http://i728.photobucket.com/albums/ww290/meresh_bucket/IMG_6944.jpg[/IMG] koniec zdjęć Dirusiatka mam jeszcze zdjęcia Kota Tota i całą masę zdjęć z wyborów u hodowczyni. Tam pewnie są jakieś z Weszką tulącą Veszke. jak chcesz Eria do banerka jakieś takie to wstawię w pierwszej kolejności. a teraz do tyrki pozdrawiam zapracowaną Vesper :lol::loveu:
-
[IMG]http://i728.photobucket.com/albums/ww290/meresh_bucket/IMG_6926-1.jpg[/IMG] [IMG]http://i728.photobucket.com/albums/ww290/meresh_bucket/IMG_6929-1.jpg[/IMG] [IMG]http://i728.photobucket.com/albums/ww290/meresh_bucket/IMG_6930.jpg[/IMG] [IMG]http://i728.photobucket.com/albums/ww290/meresh_bucket/IMG_6934-1.jpg[/IMG] [IMG]http://i728.photobucket.com/albums/ww290/meresh_bucket/IMG_6935-1.jpg[/IMG]
-
[IMG]http://i728.photobucket.com/albums/ww290/meresh_bucket/IMG_6918.jpg[/IMG] [IMG]http://i728.photobucket.com/albums/ww290/meresh_bucket/IMG_6921.jpg[/IMG] [IMG]http://i728.photobucket.com/albums/ww290/meresh_bucket/IMG_6923.jpg[/IMG] [IMG]http://i728.photobucket.com/albums/ww290/meresh_bucket/IMG_6924-1.jpg[/IMG] [IMG]http://i728.photobucket.com/albums/ww290/meresh_bucket/IMG_6925-1.jpg[/IMG]
-
[IMG]http://i728.photobucket.com/albums/ww290/meresh_bucket/IMG_6901-1.jpg[/IMG] [IMG]http://i728.photobucket.com/albums/ww290/meresh_bucket/IMG_6907.jpg[/IMG] [IMG]http://i728.photobucket.com/albums/ww290/meresh_bucket/IMG_6911-1.jpg[/IMG] [IMG]http://i728.photobucket.com/albums/ww290/meresh_bucket/IMG_6913-1.jpg[/IMG] [IMG]http://i728.photobucket.com/albums/ww290/meresh_bucket/IMG_6916-1.jpg[/IMG]
-
załapałam się... oczywiście mina pozostawia wiele do życzenia :diabloti: [IMG]http://i728.photobucket.com/albums/ww290/meresh_bucket/IMG_6887-1.jpg[/IMG] [IMG]http://i728.photobucket.com/albums/ww290/meresh_bucket/IMG_6889.jpg[/IMG] (dzieki Dirusiątku przeżyłam jakoś ten weekend bez Lirutka. one są takie podobne do siebie :loveu::loveu::loveu: [IMG]http://i728.photobucket.com/albums/ww290/meresh_bucket/IMG_6891-1.jpg[/IMG] [IMG]http://i728.photobucket.com/albums/ww290/meresh_bucket/IMG_6892-1.jpg[/IMG] [IMG]http://i728.photobucket.com/albums/ww290/meresh_bucket/IMG_6897.jpg[/IMG]
-
[IMG]http://i728.photobucket.com/albums/ww290/meresh_bucket/IMG_6879.jpg[/IMG] [IMG]http://i728.photobucket.com/albums/ww290/meresh_bucket/IMG_6880.jpg[/IMG] [IMG]http://i728.photobucket.com/albums/ww290/meresh_bucket/IMG_6881-1.jpg[/IMG] [IMG]http://i728.photobucket.com/albums/ww290/meresh_bucket/IMG_6882.jpg[/IMG] nosek w nosek :loveu: [IMG]http://i728.photobucket.com/albums/ww290/meresh_bucket/IMG_6883-1.jpg[/IMG]
-
[IMG]http://i728.photobucket.com/albums/ww290/meresh_bucket/IMG_6874.jpg[/IMG] [IMG]http://i728.photobucket.com/albums/ww290/meresh_bucket/IMG_6875.jpg[/IMG] [IMG]http://i728.photobucket.com/albums/ww290/meresh_bucket/IMG_6876-1.jpg[/IMG] [IMG]http://i728.photobucket.com/albums/ww290/meresh_bucket/IMG_6877-1.jpg[/IMG] [IMG]http://i728.photobucket.com/albums/ww290/meresh_bucket/IMG_6878-1.jpg[/IMG]
-
na tych wszystkich zdjęciach wyszło na to,że Dirki jest psem piłeczkowym :diabloti: a niechże tak będzie... :evil_lol: [IMG]http://i728.photobucket.com/albums/ww290/meresh_bucket/IMG_6864.jpg[/IMG] [IMG]http://i728.photobucket.com/albums/ww290/meresh_bucket/IMG_6866.jpg[/IMG] [IMG]http://i728.photobucket.com/albums/ww290/meresh_bucket/IMG_6869.jpg[/IMG] no i teraz moje ulubione zdjęcia - czyli wspólne :loveu: [IMG]http://i728.photobucket.com/albums/ww290/meresh_bucket/IMG_6872.jpg[/IMG] [IMG]http://i728.photobucket.com/albums/ww290/meresh_bucket/IMG_6873.jpg[/IMG]
-
no to dodam szybko jeszcze trochę bo mam zapasik ;) bardzo proszę - jak się przydadzą do banerka to nie ma problemu ;) [IMG]http://i728.photobucket.com/albums/ww290/meresh_bucket/IMG_6848-1.jpg[/IMG] [IMG]http://i728.photobucket.com/albums/ww290/meresh_bucket/IMG_6849-1.jpg[/IMG] [IMG]http://i728.photobucket.com/albums/ww290/meresh_bucket/IMG_6856-1.jpg[/IMG] Weszki zagony :evil_lol: [IMG]http://i728.photobucket.com/albums/ww290/meresh_bucket/IMG_6860.jpg[/IMG] [IMG]http://i728.photobucket.com/albums/ww290/meresh_bucket/IMG_6862.jpg[/IMG]
-
co rudej?? niech się nie wygłupia....
-
[QUOTE]mam nadzieję, że numer z którego dostałam mms jest Twój?:razz:bo jak nie to będę nękać Od-Nowę:evil_lol:) [/QUOTE] to bym się zdziwiła :lol:
-
[IMG]http://i728.photobucket.com/albums/ww290/meresh_bucket/IMG_6842-1.jpg[/IMG] [IMG]http://i728.photobucket.com/albums/ww290/meresh_bucket/IMG_6843.jpg[/IMG] [IMG]http://i728.photobucket.com/albums/ww290/meresh_bucket/IMG_6844-1.jpg[/IMG] [IMG]http://i728.photobucket.com/albums/ww290/meresh_bucket/IMG_6846-1.jpg[/IMG] [IMG]http://i728.photobucket.com/albums/ww290/meresh_bucket/IMG_6847-1.jpg[/IMG] c.d.n. ;)
-
[IMG]http://i728.photobucket.com/albums/ww290/meresh_bucket/IMG_6836-1.jpg[/IMG] [IMG]http://i728.photobucket.com/albums/ww290/meresh_bucket/IMG_6838-1.jpg[/IMG] [IMG]http://i728.photobucket.com/albums/ww290/meresh_bucket/IMG_6839-1.jpg[/IMG] [IMG]http://i728.photobucket.com/albums/ww290/meresh_bucket/IMG_6840.jpg[/IMG] [IMG]http://i728.photobucket.com/albums/ww290/meresh_bucket/IMG_6841-1.jpg[/IMG]
-
[IMG]http://i728.photobucket.com/albums/ww290/meresh_bucket/IMG_6819-1.jpg[/IMG] [IMG]http://i728.photobucket.com/albums/ww290/meresh_bucket/IMG_6821.jpg[/IMG] [IMG]http://i728.photobucket.com/albums/ww290/meresh_bucket/IMG_6822-1.jpg[/IMG] [IMG]http://i728.photobucket.com/albums/ww290/meresh_bucket/IMG_6823-1.jpg[/IMG] [IMG]http://i728.photobucket.com/albums/ww290/meresh_bucket/IMG_6835.jpg[/IMG]
-
[IMG]http://i728.photobucket.com/albums/ww290/meresh_bucket/IMG_6803-1.jpg[/IMG] nie wyszło... a szkoda :evil_lol: [IMG]http://i728.photobucket.com/albums/ww290/meresh_bucket/IMG_6804-1.jpg[/IMG] [IMG]http://i728.photobucket.com/albums/ww290/meresh_bucket/IMG_6807-1.jpg[/IMG] [IMG]http://i728.photobucket.com/albums/ww290/meresh_bucket/IMG_6808-1.jpg[/IMG] [IMG]http://i728.photobucket.com/albums/ww290/meresh_bucket/IMG_6817.jpg[/IMG]
-
[IMG]http://i728.photobucket.com/albums/ww290/meresh_bucket/IMG_6786-1.jpg[/IMG] [IMG]http://i728.photobucket.com/albums/ww290/meresh_bucket/IMG_6791.jpg[/IMG] [IMG]http://i728.photobucket.com/albums/ww290/meresh_bucket/IMG_6796.jpg[/IMG] [IMG]http://i728.photobucket.com/albums/ww290/meresh_bucket/IMG_6798.jpg[/IMG] gdzie przepadła moja piłeczka?... [IMG]http://i728.photobucket.com/albums/ww290/meresh_bucket/IMG_6801.jpg[/IMG]
-
[IMG]http://i728.photobucket.com/albums/ww290/meresh_bucket/IMG_6778-1.jpg[/IMG] [IMG]http://i728.photobucket.com/albums/ww290/meresh_bucket/IMG_6779.jpg[/IMG] [IMG]http://i728.photobucket.com/albums/ww290/meresh_bucket/IMG_6781-1.jpg[/IMG] [IMG]http://i728.photobucket.com/albums/ww290/meresh_bucket/IMG_6782.jpg[/IMG] [IMG]http://i728.photobucket.com/albums/ww290/meresh_bucket/IMG_6784-1.jpg[/IMG]
-
[IMG]http://i728.photobucket.com/albums/ww290/meresh_bucket/IMG_6765-1.jpg[/IMG] [IMG]http://i728.photobucket.com/albums/ww290/meresh_bucket/IMG_6768.jpg[/IMG] [IMG]http://i728.photobucket.com/albums/ww290/meresh_bucket/IMG_6769.jpg[/IMG] [IMG]http://i728.photobucket.com/albums/ww290/meresh_bucket/IMG_6770.jpg[/IMG] [IMG]http://i728.photobucket.com/albums/ww290/meresh_bucket/IMG_6775.jpg[/IMG]
-
[IMG]http://i728.photobucket.com/albums/ww290/meresh_bucket/IMG_6757.jpg[/IMG] [IMG]http://i728.photobucket.com/albums/ww290/meresh_bucket/IMG_6758-1.jpg[/IMG] [IMG]http://i728.photobucket.com/albums/ww290/meresh_bucket/IMG_6760-1.jpg[/IMG] [IMG]http://i728.photobucket.com/albums/ww290/meresh_bucket/IMG_6761-1.jpg[/IMG] [IMG]http://i728.photobucket.com/albums/ww290/meresh_bucket/IMG_6763-1.jpg[/IMG]